Tema: Moje misljenje o betkingsu

Pozdrav, evo odigrao sam mozda oko 80k ruku 2nl i 5nl na betkingsu, kako ovaj rake race funkcionira je da ljudi koji su medu vrhu rade jednu od dvije stvari, account shareaju ili stalno minraise-aju i min 3betaju i min donkaju da dobiju sto vise bodova po ruci pa se stvori neki cudan meta game, vise ljudi igra na 12 stolova, vjv naprave isti ime racuna na vise ggpoker klijenta pa igraju na oba odjednom, poslao sam GGju prije preko 20 dana poruku vezano uz to kako ljudi igraju 12 stolova rush and cash isti stakes odjednom i je li exploitanje njihove promocije to sto ljudi stalno minbetaju min 3b min donk bet i slicno i odgovorili su mi u roku 24h da su poslali pitanje nadleznima i evo proslo je preko 3 tjedna i nikakav odgovor. Problem na betkingsu je jednostavno reg to rec ratio, ako ima vise regova koji su na 12 stolova i svi ostali su barem na 4 vecina na 6 onda to stvara problem. Znam da ovaj site ima deal sa betkingsom i ne zelim rec da je stranica uzasna, definitivno mozes biti profitabilan ocito ali ne preko par bb/100 na spram Starsa gdje na nl2 i nl5 "elita" ima preko 10,uz to i  ako igras na 6 stolova 15 sati dnevno neces biti top 5 na rake raceu sto je stvarno uzasno. Pokercraft takoder ne bih pohvalio ali mislim da je on vec dovoljno izgađen, eto to su moja 2 centa. Koliko god je to tuzno rec mislim da je najbolje mjesto za igrat micros sad na Starsu ako si high volume zoom grinder, to je samo moje misljenje i naravno mogu biti u krivo, eto to je to , thanks na citanju.

00

Re: Moje misljenje o betkingsu

Pa ako nisu balansirani sa 3bet i tim min raise, donk, šta već....
Imaš prilično laganu igru, prosirit 4bet, ako dobivas dosta mergane 3bet onda povisit 4bet freq, re-raise na flopu, raisat donkove, uglavnom svugdje prosirit range i velika je greška šta ljudi misle da ako je netko agresivan da se moraš Tight-at, ne upravo suprotno moraš mu deny-at equity i radit loose callove

Zadnji popravljao DacoPokeras (08-05-2020 01:13:28)

00