Tema: Pokerstars: problem sa depozitiranjem

Dakle ovako, pošto ne mogu direktno da uplatim depozit na pokerstarsu odlučio sam se da otvorim neteller profil. Problem je u sledećem, nakon što sam izabrao opciju da otvorim account za svrhe slanja novca na poker sajt Banca Intesa mi je odbila transfer na neteller. Kada sam pokušao da je "prevarim" odabirom opcije za otvaranje accounta u druge svrhe uspeo sam da prebacim neki iznos na neteller, ali mi je odbijena transakcija za slanje na pokerstars.
Imate li ideju koja je alternativa za uplaćivanje prvog depozita?

00

Re: Pokerstars: problem sa depozitiranjem

Pozdrav, mislim da nećeš moći napraviti depozit na pokerstarsu s tom karticom.
Jedina opcija ti je nešto tipa paysafe, ali tu imaš velike naknade.
Preporučio bi ti da počneš igrati na poker aplikacijama.
Na aplikacijama će imati dobar rakeback i nećeš imati problema s uplatama i isplatama.

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: Pokerstars: problem sa depozitiranjem

Ok, ali postavlja se isto pitanje. Kako da uplatim depozit? Vrlo moguće da je sistem plaćanja isti.

00

Re: Pokerstars: problem sa depozitiranjem

Ok, registrovao sam se na PPPoker na laptopu. Šta sad? Ne vidim čak ni opciju prebacivanja sredstava na depozit. Vidim da sam dobio 3M playmoney. I moram da se učlanim u neki klub a ne znam ni koji postoje.

A da dodam i da imam mnogo veću želju da igram na najvećem pokersajtu na svetu nego na nekim aplikacijama za koje nikad nisam čuo.

Sad gledam paysafe da li ima svrhe...Gledam sad. Recimo kupim paysafe card kod lokalnog prodavca i kako onda plaćam na pokerstarsu?

Zadnji popravljao Truman (22-06-2020 19:42:33)

00

Re: Pokerstars: problem sa depozitiranjem

Za informacije vezane za pppoker/pokerbros kontaktiraj pokerpro podršku na Whatsapp/Telegram +385 97-6390-891 ili skype vipsupport@pokerpro.cc .

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: Pokerstars: problem sa depozitiranjem

Hvala. A šta misliš o Skrillu, je l funkcioniše taj sistem plaćanja?

00

Re: Pokerstars: problem sa depozitiranjem

Skrill ti je prakticki isto sto i Neteller, tako da ako nisi mogao na Neteller neces moci niti na Skrill. Mozda ti je najlaksa opcija da nekome posaljes na bankovni racun novac, pa da ti on senda na starse transferom

00

Re: Pokerstars: problem sa depozitiranjem

Chainvkci napisao:

Skrill ti je prakticki isto sto i Neteller, tako da ako nisi mogao na Neteller neces moci niti na Skrill. Mozda ti je najlaksa opcija da nekome posaljes na bankovni racun novac, pa da ti on senda na starse transferom

Snašao sam se. Jednom kolegi pokerašu sam preko skrilla poslao uplatu a onda mi je on sa svog pokerstars accounta prebacio novac na moj.  cool

00