Tema: Sobe sa najvećim brojem fisheva

Krenuo sam da igram na pokerstarsu sng microstakes i lepo mi ide. Nije mi problem da uđem deo koji biva nagrađen. Međutim, činjenica je da pokerstars ima najjaču ekipu i da ću kad-tad doći do svojih limita. Zato bih voleo kao neku vrstu rezervne opcije da znam koje poker platforme imaju najviše fiševa. Imate li saznanja o tome na osnovu ličnih ili tuđih iskustava? Čuo sam da na nekim lokalizovanim sajtovima ( tipa italijanske, francuske isl sobe ) može najviše fisheva da se nahvata, ali voleo bih neke konkretne informacije.

00

Re: Sobe sa najvećim brojem fisheva

Dobri su talijanski peoples poker i izraelski gold poker.

Koje limite igraš?

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
10

Re: Sobe sa najvećim brojem fisheva

Za sada samo mikro. Osvojih maločas drugo mesto na jednom sng i zaradih celih 3.48$ lol
Inače se ne usuđujem da grindam na više stolova. Ne znam kako onda da pratim igrače...
Znam da ovim ništa dugo neću postići ali nisam toliko ni ambiciozan.

Hvala na preporukama.

00

Re: Sobe sa najvećim brojem fisheva

Truman napisao:

Za sada samo mikro. Osvojih maločas drugo mesto na jednom sng i zaradih celih 3.48$ lol
Inače se ne usuđujem da grindam na više stolova. Ne znam kako onda da pratim igrače...
Znam da ovim ništa dugo neću postići ali nisam toliko ni ambiciozan.

Hvala na preporukama.

Pozdrav truman, sto se tice sng igranja, preoprucio bi ti da masteraš multitablanje i hotkeyanje, to je jedini nacin zapravo da se izgrinda dovoljan volume na microsima sng! Nije ti toliko bitno da pratis svakog pojedinog igraca nego da stavljas noteove i oznake na
igrace koji su na neki nacin ekstremni a zadrzis solidan nivo igre protiv nepoznatih igraca. lp

10

Re: Sobe sa najvećim brojem fisheva

eh, izgleda da ću morati da menjam sobu. Pokerstars zabranio igranje igračima "iz region". Samo se pitam na koje se to sve zemlje misli.

00

Re: Sobe sa najvećim brojem fisheva

Pokušavam da se registrujem na peoples poker ali mi traži broj italijanskog pasoša isl. kako ste se vi registrovali?

00

Re: Sobe sa najvećim brojem fisheva

Pozdrav, Talijanski accounti na pokerstarsu se rentaju, javi, vam se u inbox

00