Tema: Poz ekipi :)

poz ekipa evo ja sam novi tu. smijesno kako sam vas naso. gledao sam EPT 5k. i vidim par HR igraca , ja sam gale i zufo. i ono idem googlat imena i nadje mi tu stranicu za coaching sto su objavili. i bas mi je drago da sam naso likeminded igrace sa naseg podrucja.

Nov sam relativno u pokeru. imam 100$ BR i igram 0.55$ i 1.1$ mtts na party pokeru.

https://www.sharkscope.com/#Player-Statistics//networks/PartyPoker/players/Chuqa007

zelim se ful unaprijedit i pocet crushat micro stakes.  procitao sam par objava u stratigiji i svidja mi se sta ste napravili s forumum.
ako netko zeli skupa studyat , hand reviewat itd. netko ko igra slicne stakes i ima isto volju se unaprijedit nek se slobodno javi da udruzimo snage.

nedavno sam poceo ucit o ICMIZERU ,  citam knjige, vise manje trazim bilo koji nacin da fixam leaks i da se unaprijedim.

igrram aktivno niti pol godine i u to vrijeme sam odlucio se bavit malo ozbiljinije.

iz Rijeke sam. 26god.

toliko od mene ekipa. verselim se daljnjem druzenju big_smile

20

Re: Poz ekipi :)

Pozdrav Chuqa, želimo ti puno sreće u tvojoj poker karijeri smile  club  heart  diamond  spade

10