Tema: skrill error

Nekidan nece da mi deposita 125usd na revolut sa skrilla, pokusao oko 12 puta, uspije 12ti put,odlicno,dignem 50usd dan poslije dodu sad jutros idem ih uplatit na Revolut sa Skrilla, na Skrillu balance -75usd???? Kako isusati, udem u transaction history cijeli je razjeban , datumi nemaju smisla i withdrawal od 125usd je jos pod pending a odjednom se stvorio jos jedan sinoc u ponoc i 45 sa Revoluta withdrawal od 125, bogati kako, povezano je s ovim sta sam prekjucer proba 12 puta al kakve to ima veze kako moze racun ic u minus, na Revolutu naravno nema  nista i sad su mi pojeli ovih 50usd,vratit ce jos najbolje da nece nije to bitno nego je bitno sta ja neman za jebene cigare sad jer su oni ne profesionalni, kako moze racun ic u minus kad je neki transaction koji ja uopce nisan napravia ali inace nikad ne moze,koje smece od firme.

00

Re: skrill error

Prije ravno 2 mjeseca ista stvar. Imao malo poviše gore, platio 360eura račune na epošti, nešto skinuo na bankomatu, te sve ostalo stavio na sajt. Ulogiram se drugi dan kad ono račun 360eura u minusu, gledam po transakcijama i kad ono dupliralo tu transakciju sa epošte te je stajala pod pending. Odmah poslao email, te odgovorili nakon jednog dana da vide da su iste transakcije, te da će se automatski nakon 7 il 10 dana transakcija poništiti. Tako je i bilo na kraju, te se stanje odma korigiralo. Inače transakcija je iz prve prošla i odmah bili skinuti novci, a sad kak se dupliciralo neznam ni sam  smile

00

Re: skrill error

tragedija

00