Tema: ćaća se vraća

Bok svima,

Nakon jedno 6-7 godina slabog skoro pa nikakvog igranja online, krecem opet. U tih zadnjih nekoliko godina valjda 95% igram live, online nesto sitno sam upalio koji turnir, ali jako rijetko. Posto sam na godisnjem, a sve je zatvoreno, napravio sam neki mini projekt. Trajat ce nekih mjesec dana, a onda povratak poslu.

Uplatio 600$ na Full Tilt/stars, krecem sa PLO50, mozda tu i tamo ubacim koji turnir, ako mi se bude dalo. Krenuti cu igrati sutra ili prekosutra, kad sredim neki tracker free trial, tako da mogu grafove stavljati.

Pozelite mi srecu!!!!

00

Re: ćaća se vraća

Gdje sve u Hrvatskoj ima live poker ?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: ćaća se vraća

tata napisao:

Bok svima,

Nakon jedno 6-7 godina slabog skoro pa nikakvog igranja online, krecem opet. U tih zadnjih nekoliko godina valjda 95% igram live, online nesto sitno sam upalio koji turnir, ali jako rijetko. Posto sam na godisnjem, a sve je zatvoreno, napravio sam neki mini projekt. Trajat ce nekih mjesec dana, a onda povratak poslu.

Uplatio 600$ na Full Tilt/stars, krecem sa PLO50, mozda tu i tamo ubacim koji turnir, ako mi se bude dalo. Krenuti cu igrati sutra ili prekosutra, kad sredim neki tracker free trial, tako da mogu grafove stavljati.

Pozelite mi srecu!!!!

Pozz,

jel ti nije 12 BI premalo za PLO50?? Posebno sto igras na Starsu, gdje su vecina tog fielda crusheri.

Moja preporuka bi ti bila GG poker, puno je vise soft konkurencija, puno fisheva i mozes uzet bonus 100%, sto bi se tebi na 600$ dobro isplatilo, ako bi ocistio.

U svakom slucaju GL, pratim smile

Zadnji popravljao darthgr06 (14-12-2020 22:41:00)

10

4

Re: ćaća se vraća

Rexonja napisao:

Gdje sve u Hrvatskoj ima live poker ?

Imam posao gdje puno putujem, dosada bio na 5/7 kontinenata, pa vise manje igram po vani, zavisno o zemlji.... A za Hrv mislim da je u Westinu, barem kaj ja znam, uvijek minimalno 1 stol.... Dobro sad vise ne zbog korone....

@darthgr06
Je, slazem se da je 12 BI premalo, ali uplatio sam preko Vize, max 600$, ali racunaj da kad ne budem imao dovoljno za igru, reloadam.... Hvala na savjetu!!!!!!!!!!! Stvarno cijenim, ali nisam vise u online pokeru bas... tak da ono malo sam pogubljen...

Krenuo jucer igrat, prvi dojmovi da sam tup i zaostao (borederline retard). Inace posao mi je za računalom, a kad sam uplaio 4 stola na Tiltu zblesiro sam se na najjace. Definitivno mi je previse 4 stola.

https://imagizer.imageshack.com/img923/5872/70CikM.jpg

Jos na graf dodati -22$, odigro neki turnir i zbastal nakon 5min...
Kaj se tice igre, 3bet mi je smijesan, ali dobro i ja sam smijesan igrac....Za sad sam prilicno siguran da mogu beatat PLO50, ali opet, jako malo hands/hour tak da ono.... Mozda sam zabluđen i nesvjesan svoje defekcije.

Idem jos igrati, a kasnije cu uploadati par hendova..... Do tad, koje je vase misljenje o Cashout opciji na Tiltu????? Moje onako na prvu, odlicno je za one koje uzimaju shot na veci stakes, a i omogucava uzimanje shotova sa manje BI.... Uz to, neznam mouzda se varam, ali vidim hrpu puta, kada frajeri imaju po 55%-60% i uzimaju cashout???? Neznam bas matematiku iza toga, ali brijem da tako zrtvjues EV....

Zadnji popravljao tata (15-12-2020 16:37:09)

10