Tema: Party Poker namješten?

Pozdrav,
depositao sam 250$ na partypoker i prva 3 dana bio prvi na Leaderboardu, igrao na PLO 0,10 centa i 0,25 centa.

Nakon toga, sve krenilo nizbrdo. Igrao sam plo 0,01/0,02 centa i svaki dan sam gubio 30$ u prosjeku,
sveukupno sam izgubio preko 200$ na 0,02 centa, znaci preko 100 BUY INova.

Nevjerovatno kako sam gubio svaki pot, zaredom i zaredom.

Moja teorija je da su vidjeli da sam prvi na Leaderboardu i ukljucili mi bad run. ili to ili sam najnesretniji covjek na svijetu.

Nisam se jučer rodio, u pokeru sam 10 godina i veliki dio vremena živio od pokera, ali zaista sumnjam da je cash game na partypokeru namješten. Imaju neke logaritme gdje igrači čim depositaju ih krene, a onda dodje se do određene točke i sve ide nizbrdo.

Ima li netko slična iskustva? Planiram igrati na Run it Once jer imam povjerenja u Phil Galfonda.

Savjeti su dobrodošli

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Party Poker namješten?

koliko handova, zasto si dosa sa 25c na 2c odjednom , koliki ti je ev, nisam igra na partyu duze vremena al bija bi extremno iznenaden kad bi to sta pricas bilo istina kako se to njima isplati in the long run

00

Re: Party Poker namješten?

Krenio sam gubit na sve zivo, i odlucio spustiti i igrati 2c. i tamo sam nastavio gubiti i izgubio preko 200$ na 2c , to je 100 BUY INova.

Moja teorija je da kad su vidjeli da sam se registrirao preko pokerpro-a i da sam na top leaderboardu, odlucili mi ukljuciti bad run jer oni zele sto vise rake-a napraviti i tako su me oznacili kao igraca koji igra njima za rake.

Ne znam jesam li najnestretniji covjek ili je namjesteno po nekakvim logaritmima.

Probat cu igrati kao ti na BetKings, krenit cu s plo 2c pa vidjeti kako dalje.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Party Poker namješten?

Rexonja napisao:

Krenio sam gubit na sve zivo, i odlucio spustiti i igrati 2c. i tamo sam nastavio gubiti i izgubio preko 200$ na 2c , to je 100 BUY INova.

Moja teorija je da kad su vidjeli da sam se registrirao preko pokerpro-a i da sam na top leaderboardu, odlucili mi ukljuciti bad run jer oni zele sto vise rake-a napraviti i tako su me oznacili kao igraca koji igra njima za rake.

Ne znam jesam li najnestretniji covjek ili je namjesteno po nekakvim logaritmima.

Probat cu igrati kao ti na BetKings, krenit cu s plo 2c pa vidjeti kako dalje.

U toj cijeloj priči  hrpa toga što si rekao nema smisla, počevši od toga da igraš PLO25 sa 10 buyinova, nisam neki stručnjak za PLO al znam da je variacija puno veča nego na NL i taj pokušaj je potpuni promašaj gdje zapravo dovodiš u pitanje svoju kompetenciju igranja i samim time što nemaš bankroll za poker nego stalno uplačuješ isplačuješ. Ne želim nikoga uvrijediti nego samo iskreno dobronamjerno savjetujem da možda trebaš objektivnije analizirati svoju igru ili da to napravi netko za tebe tko je "long time winner" te da zajedno utvrdite koje limite bi trebao igrati i napravite bankroll plan. U prijevodu postoji mogučnost da ne beataš limite koje igraš hmm  heart

10