Tema: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Pozdrav,
Krecem u challenge da pretvorim 400$ u 4000$ u tjedan dana.

Igram na GG Pokeru: Rush n Cash i igram All in or fold.

Planiram igrati PLO25 do PLO100 i All in or Fold up to 5/10$ gdje bumhuntam rekreativce.

Uvijek igram Run it once, i nadam se ostvariti ovaj challenge u tjedan dana, iako nemam bankroll managment logike  big_smile


(btw, izgubio sam 1750$ prosli tjedan igrajuci All in or fold 50$, tako da je variance velika)  hmm

Poželite mi sreću, malo vjetra u leđa i na 4000$ sam !  cool

Zadnji popravljao Rexonja (06-12-2021 05:50:24)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Pao na 200$, izgubio 3 coin flipa na PLO100.

Vracam se na PLO25 limit sad

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Igrao All in or Fold 5/10$, protiv ultra fisha koji ide svaku ruku all in, izgubio sve protiv njega.

Trenutno depositao još 100$

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Igram poker 10 godina i u zivotu ovoliko nesrece nisam imao. sve izgubio, projekt propao

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Zabranio sam si igranje All in or folda, izgubio 2000$ na tome i to igrajuci s rekreativcima.

Sad igram samo Rush n Cash,

depositao posljednjih 350hrk, trazim malo vjetra u leđa

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

https://www.begambleaware.org/

Zadnji popravljao darthgr06 (27-04-2021 11:51:04)

40

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Rexonja napisao:

Igram poker 10 godina i u zivotu ovoliko nesrece nisam imao. sve izgubio, projekt propao

Hahah, i ja sam cijelu proslu godinu grindao push or fold na 888 pokeru.  big_smile  Te igre su nevjerovatno tilty i brutalne, ali ima puno fisheva i kockara koji guraju bilo koje dve karte.

Udarila te varijanca,na sto si vec trebao priviknuti u tih 10 godina igranja, a i za te all in or fold igre ti treba bar 300-350 BI.

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Jucer ujutro dobio 19.75$ na GG Care bad beat coin flip turniru, s time sjeo na 4 stola PLO5, znaci 4 stola po 5$.
I igrao evo vec 17h bez prestanka, samo za jesti i wc i uspio sam na sva 4 stola doci do minimalnih 1000bb- 1700bb igrajuci zoom poker (rush n cash na GG pokeru).

Trenutno bankroll 19.75$ ---> na oko 300$ u samo 17 sati igranja bez prestanka., odigrao sam 12000 ruku i u plusu sam oko 60 BUY INova.

Projekat se vratio u zivot, planiram igrati plo5 svaki dan do kraja tjedna i onda vidjeti kako i sta.

Neka mi je jos malo vjetra u leđa i docu brzo do cilja od 4000$

Molim nekog da mi objasni kako da uploadam sliku na forum post,

Pozz  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Bio drugi na leaderboardu i dobio još 85$ bonusa što je jednako 15 buy inova. bankroll na 400$.

Btw bio sam odigrao jedan 31$ turnir i 3 turnira po 21$ i na svima early ispao. Jel igra jos neko PLO turnire na gg pokeru?

danas sam odlucio uloziti 100$ u plo turnire, necu igrati cash. planiram igrati satelitei bounty hunter

Zadnji popravljao Rexonja (05-05-2021 20:00:31)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Izgubio 150$ na turnirima, najvise na ovom 21$ bounty hunter PLO. znaci rebuy sam napravio par puta i izgubio 4 uzastopna all-ina.
imam AAxx , lik ide s A433 single suit all in. i dobije me, smijesno. Onda na 31$ turniru flopam top set i all in na flopu 3way za super chip lead i izgubim.

prelose me idu turniri. sad sam upalio 52.50$ bounty hunter i to je zadnji koji cu odigrati.

Ako neko igra PLO na GG pokeru, neka mi se javi na skype pa mozemo malo popricati o toj super igri smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Ispao. dobije me lik koji igra Q722 triple suited. svasta. igre su presoft na plo gg turnirima, vecina igraca preko 50% VPIP

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Bankroll na 300$. Odlucio sam igrati zoom (rush n cash) PLO25 i stop loss na 200$.
Igre su presoft, mislim da sam 10bb/100 , planiram odigrat 40k ruku do kraja tjedna pa ce vrijeme pokazat jel sam upravu ili u krivu.

Igra li itko PLO na gg pokeru? Ako da, javite se na skype pa da popricamo o taktikama i slicno.

Pozz smile

Zadnji popravljao Rexonja (06-05-2021 00:09:04)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Igrao 63$ bounty turnir i ostalo nas 8, za chip leadera igram pot 60/40 all in na flopu i izgubim. Na cashgame izgubio s asevima preflop.

Lose ide za sad, bankroll na oko 300$.

Sutra radim challenge, igrat plo25 od 10 ujutro do 4 ujutro sutradan, znaci grindanje danonocno, da budem top3 na leaderboardu.

Nadam se boljem runanju, pozz

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

https://i.ibb.co/gPBtJmN/win.png

Usao na 52.50$ PLO bounty hunter turnir i igralo sveukupno 5 igraca, vrlo brzo doslo do HU gdje smo se protivnik i ja dogovorili da svaku ruku idemo all in prije nego što neko uđe opet. I tako je i bilo, otisli smo all in 4 puta i ja pobjedio nakraju i osvojio ovaj lijepi iznos,

BANKROLL: 650$

Zadnji popravljao Rexonja (06-05-2021 09:45:16)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

GTD je pisalo 1000$, bilo je sveukupno 5 ljudi i par re-enterova, turnir zavrsio prije Registration closed, i sad me zanima prize je bio 550$

znaci GTD vrijedi samo ako turnir zavrsi nakon Registration closed?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Izgubio 200$ na glupom all in or foldu. cekam lika 20 ruku, dobijem set i on s gutshotom me pobjedi.
nastavljam grindati plo25, banka na 550$, planiram biti prvi na leaderboardu i tu je 300$

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Bumhuntao rekreativca na 5/10, ima VPIP70 i izgubio sve. a da me malo krenilo, bio bi na 4000$ sigurno.
za tjedan dana dobivam od pokerproa rakeback i vracam se u challenge,
ali ovaj put s boljim bankroll managmentom.

u svim dijelovima igre sam dobar, osim u bankroll managmentu. ali da vratim vrijeme, isto bi ucinio.

sto rec, osim da me krene bolje iduci puta

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

boze sacuvaj, poker aint dying soon

10

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Rexonja napisao:

I igrao evo vec 17h bez prestanka, samo za jesti i wc

Pozz  smile

Pravi poker sampioni pisaju u bocu tokom marantonskih sessiona.  big_smile

10

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Pozdrav,
dobio sam jucer rakeback od pokerpro-a za gg poker 148.38$ i krecem igrati.

Planiram igrati samo na GG Pokeru: PLO Rush n cash(takozvani zoom), PLO5 CARD CASH, PLO turnire i PLO All in or fold.

Planiram igrati sve od PLO OMAHA sto ima na GG pokeru,

Planiram igrati sessione od 24 sata s mnogo kave  big_smile pa sam odlucio mjenjati igre od ovih gore 4 navedenih i svaku igrati po malo.

Krecem u grindanje  tongue Javim svaki dan jedan update i stanje bankrolla, pozz !  smile  club

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

BANKROLL: 282.60$

Mogu reci da sam zadovoljan iako me loše ide

Naspavao sam se i krecem u challenge da igram maratonski challenge 24 ure zaredom s pauzama za molitvu, jesti i wc.
Planiram igrati all in or fold PLO i PLO5 card, mislim da bi trebalo biti mnogo rekreativaca danas jer je vikend.

Nadam se da ce me ici vjetar u leđa, pozz  smile

Zadnji popravljao Rexonja (12-06-2021 11:52:36)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Rexonja napisao:

Pozdrav,


Planiram igrati sessione od 24 sata

Hahah, ovakvu radnu etiku nije imao ni Phil Ivey , svaka cast  yikes

00

23

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Pratim i zelim sve najbolje.
Opet savjetujem da ne igras Aof ni pod kojim uvjetima jer to nije Omaha nego sasvim posebna i specificna igra sa svojim zakonitostima.  Ako si dobar u PLO onda rokaj Rush ili klasicne stolove. Ne bi ni to mijesao. Leaderboard je cisti profit, uostalom zato i igras cijeli dan.

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Danas mi GG Poker pojeo bankroll. doslovno, ulogirao sam se i novca nema, evo njihovog odgovora:

''Hello,

Thank you for sticking with us this turbulent morning.

Engineers are aware and working to provide a prompt hotfix.

Engineers state that uncredited table rewards, voided buy-ins, and cash game funds will be restored within 24 hours.''

a ujutro se nisam mogao ulogirati. jel jos nekom nestao novac? Sad kad mi ga ne vrate..

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

25

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Ujutro se nisam mogao ulogirati, kad sam se ulogirao nisam mogao za stolove, ali jako malo ih je moglo. Sad sve radi odlicno. Lova je na broju, cak sam zatekao i vise.

Zadnji popravljao Pleuro (18-06-2021 15:32:01)

00