Tema: 101$ the Last Bullet

Pozz,
danas krecem u challenge sa 101$ na GG Pokeru, planiram igrati plo 0.2/0.5$, ako padnem na 80$ igram plo 0.1/0.2$.

Ovo mi je posljednji shot na poker,

planiram biti prvi na leaderboardu svaki dan i ako budem break-even, imat cu veliku zaradu

Svaki dan cu napraviti jedan update, nadam se da ce mi ići vjetar u leđa  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
22

Re: 101$ the Last Bullet

Pratim... sretno!
Mani se samo allin or folda...

Zadnji popravljao Pleuro (19-05-2021 19:17:33)

10

Re: 101$ the Last Bullet

fali ti koja nula al ne bi bija iznenaden i da nije

01

Re: 101$ the Last Bullet

Imao bankroll 200$ i bio prvi na leaderboardu za 160$, grindao 17 sati bez prestanka. i odjednom laptop mi se ne zeli upalit, radio je bez prijekorno vec godinu i pol kolko ga imam, i prvi puta da se nece upalit.

i pogledam ja u 10 ujutro preko mobitela, zavrsio 7. na leaderboardu, i sav natiltan igrao all in or fold i to protiv nevjerovatno losih igraca, izgubio sve i to na 90/10 coolere i pot od 50$ gdje sam imao 97.5% i slicno. uglavnom, izgubio vecinu bankrolla jer mi se laptop ugasio, nemogu vjerovat, i onda sa zadnjih 60$ igrao 10$ spin n go, dobio 6x 50$ multiplier, znaci u 20 vrtnji sam dobio 6 puta za 50$ i svih 6 puta nijednom nisam bio prvi. i onda kad sam sve izgubio, probam upalit laptop i normalno se upali.
a da je laptop radio, nastavio bih grindati omahu i bio prvi na leaderboardu i imao 400$ bankroll.

NEVJEROVATNO

i usput, pozitivan sam na koronu

Nevjerovatno kako runnam u zivotu, imam osjecaj da sam jedan od najnesretnijih osoba na planeti.

ostalo mi jos 12$ do iduceg rakebacka od pokerproa, eto ako nesto uspijem s tim napravit napisem ovdje.

hvala svima koji me prate i navijaju za mene, kako se kaze: poslije kiše dolazi Sunce, znaci i mene ce morat krenit

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
20

Re: 101$ the Last Bullet

postoji razlog zasto se koristi 100 buyinova bankroll za NL cash game, za PLO pretpostavljam je i dosta vise, ti si imao 2 buyina nema to veze sa srecom, cista variacija i bankroll managment IGRAS PREVELIKE LIMITE!!!

Zelim ti brz oporavak od corone!

01

Re: 101$ the Last Bullet

Samo jako ko Šarić Darko !

01