Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Nisu me refundali, na par e-mailova ne odgovaraju.
nestao bankroll, ostalo
BANKROLL: 17$

PLAN: igrati za leaderboard plo 0.01/0.02$, prvo mjesto na leaderboardu 70$ sto je 35 BUY INova.

krenio u maratonski challenge 24 ure pa javim kako je proslo.

nadam se da ce me ici vjetar u leđa, da ne bustam odmah bankroll

idemo !  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Igrao PLO 0.01/0.02$ igrao 17 sati za bez stanke i završio 3. na leaderboardu za 45$.

BANKROLL: 159$   club

PLAN: Igrati jedan dan plo2$ za leaderboard 24 ure zaredom, drugi dan igrati turnire 1$-5$ Holdem i PLO.

Računao sam i ako bih bio top3 na leaderboardu svaki drugi dan + profit od igre (15.000 handova na dan), mogao bih zbog leaderboarda konstantno zarađivati 100$ svaki drugi dan na PLO2.

Znam da zvuci ludo, ali izračunao sam da bih u mjesec dana mogao zaraditi 2000$ igrajući PLO2$, najmanji limit.

Nastavljam po planu i nadam se da ce me ici vjetar u leđa

Pozz ! i idemo HRVATSKA danas!  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
10

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Danas krecem opet u challenge 24h, ali ovaj puta plo 0.02/0.05$.

Od plo2, plo5 i plo10, najtezi mi je bio plo2, valjda zato sto ljudi igraju sa zadnjim novcem pa su tight.

Na plo5 i plo10 vise se 3beta i light stackoff-a.

Uglavnom, pretesko je biti prvi na tablici tako da mi je cilj biti top3 na leaderboardu.  club

Igram do sutra do 10h pa napisem kako je zavrsio maratonski challenge.  smile

I idemo naprijed HRVATSKA!   heart

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

BANKROLL. 269$  club

Ako nekog zanima, na zadnjih 30.000 handova u Rush n Cash (ZOOM PLO OMAHA) imam VPIP/PFR/3BET : 23/17/10.

Danas planiram igrati 2-5$ turnire PLO i Holdem. a sutra opet napad na leaderboard, sad sam završio 7., igro sam pola dana samo.

Igrat cu PLO 0.02/0.05$ dok ne budem imao 100 BUY INova za iduci level.

Shvatio sam da bih vec bio na konju da sam imao bankroll managment, koja mi je najslabija tocna u pokeru, ali sad igram po malo i sigurno se dizem polako. nema vise udaranja srca, to mi se prije svaki pot iznad 50$ srce radi osjecam kako udara u prsima, a sada laganica svaki pot 10$.

Ako nekog sto zanima u vezi PLO na GG pokeru neka napise ovdje ili me doda na Skype pa da pricamo o strategijama i slicno.

Sretno i Vama, pozz !  heart

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

30

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Mene zanima i redovito te pratim. Od nekog tko je bio primjer kako ne treba postajes primjer kako treba. Ocito si se pronasao na Omahi i sad se toga treba drzati. Ja sam izgradio finu banku kroz turnire i sad se također trazim. Treba cistiti ove c$ koje nahvatam, Omaha je najisplativija kad se sve uzme u obzir.

10

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Omaha je defitinivno najisplativija. Jesi igrao PLO5card? prilicno je mnogo rekreativaca sa VPIP 50-100.

Mozda ako si zainteresiran za razgovor o strategijama, dodaj me na Skype (jel dovoljno napisati e-mail od Skypea?)


Jedan dan igram samo PLO Rush n Cash, a onda iduci dan odmor samo PLO5card i turniri. (igram i Holdem turnire)  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

32

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Nisam igrao PLO5. Samo rush i obicni, ali jos uvijek ne ozbiljno. Nesto sitno procitao i malo gledao JNandeza.

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Super je jednostavno, samo igras double sjutane aseve, A high flush draw i velike sparene handove tipa QQJJx.
od 10 igraca, jedan je dobar regular, ostali su svi VPIP  40+, jer svaka ruka izgleda dobro  big_smile

BTW: ja sam pogledao SVE Jnandez videoe, i prije svake njegove odluke ja kazem u sebi sto bi napravio i onda vidim sto on napravi.
Tako sam naucio igrati Omahu  smile

Zadnji popravljao Rexonja (25-06-2021 15:04:38)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
01

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

BANKROLL: 359$ club

Danas opet idem u 24h maratonski challenge, ali ovaj puta cu igrati normalne stolove PLO5card

Za sada sam svaki dan imao winning day, nadam se da ce me i danas ići vjetar u leđa

Sretno za stolovima !  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

35

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Koliko stolova igras PLO5?

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

BANKROLL: 0$   (Kako?)

Znaci igrao sam standardno PLO 0.02/0.05$ i onda pogledao kakva je akcija na PLO5card.
I vidim ja na PLO5card 0.05/0.10$ (zvat cemo ovo PLO10), tamo su 3 lika koja idu 100bb BLIND ALL IN

(BLIND ALL IN je da idu na slijepo all in cijeli stack).

I ja pogledam banku, vidim 390$, reko: Pa mogu najvise izgubiti 100$ sto je 10BUY INova, preisplativo je.

I tako ja samo sjedio i cekao Aseve i Kraljeve i oni me svaki hand dobiju tipa K7433 tj. s random rukom.

Nisam mogao vjerovati sto gledam ocima, samo sam igrao Aseve i Kraljeve i gubio zaredom i zaredom,
i tako kroz par sati izgubio sve.

Ne trazim sažaljenje, da vratim vrijeme opet bi igrao, ali bi quitao kad bih izgubio 100$, sto ja nisam napravio.

Kao sto sam prestao igrati all in or fold, prestajem i PLO5card.

Od sutra krecem s novim stackom, depositat cu parsto kuna i igrati samo PLO Omaha normalna 0.02/0.05$ i nista osim toga.

Pozdrav svima koji navijaju za mene, sam sam si kriv i sta je tu je.

Nadam se da Vas ide bolje za stolovima od mene, jer gore od mene ne moze ici.

Pozz i sretno

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

37

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Šokiran sam s ovim. Gledao sam te kratko jucer i vidio da si drugi na Leaderboardu na levelu iznad dosadasnjeg. Jednako me iznenadilo da nakon što si tu opisao super jednostavnu strategiju za PLO5 vidim da igraš 100% handova uz straddle.

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Pleuro napisao:

Šokiran sam s ovim. Gledao sam te kratko jucer i vidio da si drugi na Leaderboardu na levelu iznad dosadasnjeg. Jednako me iznenadilo da nakon što si tu opisao super jednostavnu strategiju za PLO5 vidim da igraš 100% handova uz straddle.


LOL big_smile

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Pleuro napisao:

Koliko stolova igras PLO5?

PLO5card sam igrao (proslo svrseno vrijeme) 4-6 stolova, a sada igram samo Rush n Cash igram 4 stola (toliko se moze najvise)

Marko, nije lijepo smijati se tuđoj nesreći.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Pleuro napisao:

Šokiran sam s ovim. Gledao sam te kratko jucer i vidio da si drugi na Leaderboardu na levelu iznad dosadasnjeg. Jednako me iznenadilo da nakon što si tu opisao super jednostavnu strategiju za PLO5 vidim da igraš 100% handova uz straddle.

Igrao sam straddle, ali ne VPIP100% nego između 30-40%. To je ja mislim bug pa pokazuje kad neko straddle radi pa je automatski 100%VIP

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Imam osjecaj da vise ljudi navija protiv mene nego za mene, sto reći.

Jucer depositao 12$ i u 9 ujutro do 10 ujutro dosao do 20$ na PLO2$.

I onda s tih 20$ otvorio 4 stola Rush n Cash PLO5$

Igrao 20 sati i zavrsio 4. na leaderboardu (za 65$) i +dobitak od igre, trenutno je

BANKROLL: 210$  club

PRESTAJEM igrati All in or fold, PRESTAJEM igrati PLO5card, igram jedino Rush n Cash i to PLO5 dok ne dođem do 1000$.
Takav je i bio plan, ali sada ću ga se držati.

Hvala PLEURO sto se brines za mene, koda si mi brat, a zapravo neznanac. Nastavljam igrati po novom planu i nadam se da ću te od sada samo ugodno šokirati  smile


Pozz i sretno za stolovima

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

42

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Samo deri! Očito imaš znanja i talenta, ali te povuce :-)
Šteta je upuštati se u čisti gambling kad si bolji od konkurencije dok igras normalno.

10

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Rexonja napisao:
Pleuro napisao:

Koliko stolova igras PLO5?

PLO5card sam igrao (proslo svrseno vrijeme) 4-6 stolova, a sada igram samo Rush n Cash igram 4 stola (toliko se moze najvise)

Marko, nije lijepo smijati se tuđoj nesreći.

Kojoj nesreći? Ja sam komentirao samo post od Pleuro-a, a koliko vidim ti svaka 2 dana kreces od 0$ pa se dignes pa opet na 0$

"Definicija ludosti je činiti stalno jednu te istu stvar i očekivati različite rezultate" - Albert Einstein.

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

BANKROLL: 178$  club

Mogu se pohvalit da sam skupio 11 GG Care by inova, na GGCare Flipout (a prvi ima 700BB), a ja 71 BB igrajuci PLO5$

Igrao sam 20 sati zaredom 4 stola Rush n Cash i zavrsio 5. na leaderboardu i pitam se kako biti prvi, i skuzio sam da umjesto run it twice treba igrati run it once i insurance na minimum turn i river(dodatni bodovi)

Danas sam odlucio dan odmora od grindanja i  opusteno igrati 2-5$ turnire, s time da imam glavni turnir danas navecer:

Only True Players Freeroll. Mozda i Vi imate ulaznicu pa niste skuzili, ali danas je freeroll za betkings, za sada ima 53 igrača, a prvo mjesto 525$ ticket.

Drzim se rijeci i igram PLO5 do 1000$. Glavni cilj mi je imati stalni izvor prihoda i biti regular na PLO25 jer sam vidio da od svih stakesa najvise igraca ima na PLO25, malo pogledao players pool i vidio da dosta igraca ima veliki VPIP i 3bet.

Sretno Vam za stolovima i neka Vam je sreće u zivotu, pozz  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

BANKROLL: 630$  club



Danas odlucio igrati turnire od 2$. Igrao sam samo turbo i hyper. I na hyper 2$ turniru bio 2. od 365 igrača za 90$.

I s tim novcem odlučio probati hyper 10$ i zavrsio 3. od 387 igrača.


Za vikend planiram igrati cash game za leaderboard i preko PLO5 doci do 1000$ pa idem level gore. a u nedjelju opet turniri  tongue

https://i.ibb.co/Yy4dYnP/326.png


Hvala svima koji navijaju za mene, nadam se da cu doci do 2500$ u roku mjesec dana da mogu igrati PLO25, to mi je plan.

Sretno Vam svima za stolovima, i da vam blefovi prolaze, a nutsevi budu naplaćeni  big_smile

Zadnji popravljao Rexonja (03-07-2021 00:37:48)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

BANKROLL: 755$  club

Igrao sam Rush n Cash, bio 3. na leaderboardu i bio u profitu od igre.

Danas planiram ulozit 50$ u turnire PLO i Holdem, nadam se da cu drvenom kašikom u med  big_smile

Jos 250$ i idem na novi level plo10. Poker sam prihvatio kao da je playstation igrica i ima pravila. a pravilo je BANKROLL!
Glupo je ponosit se sa sobom, ali sretan sam sto postujem 100BUY IN bankroll managment, naravno da vuklo me da odem all in or fold ili PLO10, ali reko sam si necu igrat to, na all in or foldu sam izgubio 4000$ od pocetka ove godine (Da, 4000$ downswing) igrajući 5/10$ i 50$ stack, a PLO10 necu dok ne budem imao 100BUY INova a ako budem ovim tempom igrao 800 ruku na sat x 20 sati, trebao bih u 3 dana doci do 1000$.

Ako igrate plo rush n cash, mozete me pronaci na GG pokeru plo5$ nickname mi je: Coconut420

Vec sam igrao sa par Hrvata, ali nisu s foruma i ja ih pozdravim kazem: Brate, sta ima, a on meni psuje jer je callao sa skalom kad sam ja valuebetao boju i vrijeđao me, svasta.


Pozz i sretno za stolovima (i u životu)  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

47

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Svaka cast! Samo nastavi tako. Kod tebe je (samo)disciplina i (samo)kontrola kljucna.  Uskoro daješ instrukcije ;-)

10

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Registrirao se u 8$ turnir satelit za 8 ticketa 52.50$ Omaha  Bounty Main Event 400k garantirano.

I naravno, zavrsio 8.  big_smile i dobio ticket 52.50$.

I odmah na pocetku turnira dobio aseve i isli 5way all-in i ja dobio (i tu pokupio bountyeve po 12.50$).

Trenutno za 10 minuta krece nastavak turnira, ima 997 igrača, prvih 800 in the money, a prva nagrada preko 20k$.

Krecem s 32 big blindova, ovo mi je životna prilika, hvala Pleuro brate sto navijas za mene  heart

Napisem sutra kako je prosao turnir,

Nisam nikad koristio tu izreku, ali sada kazem: One Time !

Pozz  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

EVO JNANDEZ87 MI ZA STOLOM HAHA

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Za stolom svi 100bb-300bb stackovi, ja sa 32bb nisam mogao meda.

Ispao na coinflip.

BANKROLL: 800$  club

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00