51

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Jedva cekam cuti kako je zavrsilo nocas na Aof :-)
Opet nisi izdrzao...
Srecom trenutno te dobro ide :-)

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Znaci priča ide ovako:

Danas odlucio igrati turnire PLO i Holdem, i na više turnira u isto vrijeme ispao.
3way all in KK vs AQ + A3, izađe As na flopu i to bio pot za super chip leadera.

Sve uredu, kad je cooler ili kad ispadnem AK vs A9 (upravo tako sam maloprije ispao za 6. mjesto), nisam natiltan, ali za prebitan turnir 550$ prva nagrada, ja ispadnem 9. i to all in A9o vs 96o. I tu me natiltalo, da je imao normalan hand, nebi nista reko, da je on otisao all in, nebi nista rekao, ali callati all in s 96o i tu sam krenio igrati All in or fold.

Igrao sam nakratko malo prevelike limite i odlucio igrati ove za koje imam 150+ BUY INova.

I onda se dogodilo sljedeće..

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

https://i.imgur.com/ZNQUVag.png

Zadnji popravljao Rexonja (06-07-2021 02:49:35)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

https://i.imgur.com/NiC3XZ7.png

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

BANKROLL: 1402$  club

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Brate Pleuro, kako ti to mene uspijes pratiti i vidjeti sve sto igram?

I hvala ti sto navijas za mene, ti i pokerpro manager koji navijate za mene imate svaki po 100$ kad dodjem do 4000$  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

57

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Hohoho :-))
Cekaj, skinio si jedan jackpot ili dva?
Igram Aof Omahu skoro svaki dan, s tim da obavezno pronjuškam tko je za stolovima, odnosno analiziram statse igraca koji su winneri. Aof je jako tvrda igra i najmanji leak te dugorocno masakrira.

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Samo jedan jackpot, za sad  smile

Istina, ali poceo sam igrati HOLDEM AOF i shvatio da je to potpuno druga dimenzija od PLO AOF.

U PLO AOF su vecina handova cooleri tj. obje strane bi isto odigrale i tako rekao bih 70-80% handova.

Dok na HODLEMu, jucer je bilo brdo likova (jer je nedjelja) imaju VPIP70 i idu all in preflop 94o, 52o.. i ja mislio mozda zbog onog malog kockastog jackpota, ali oni dobiju hand i nastave igrati.

Jucer lik odigro 94o i ima VPIP70 i ja se pitam, a dobro, što onda folda?

Mislim da je onaj lik koji je tu na forumu napisao da treba imati 300BUY INova bio u pravu, ja planiram igrati samo ove AOF 0.25/0.50 tj. 4$ upad. Imam preko 300BUY INova i necu igrati veci limit jer sam vec bio izgubio bankroll veci od ovog i to par puta.

Nego kako ti mene pratiš?
Dodaj me na Skype pa da pricamo o strategiji za AOF. I opcenito smile


PLAN ZA DALJE: Danas uzeti dan slobodno i realno gledati kako i što dalje. Ovo je ključna točka gdje imam veliki novac i cilj mi je doci do 4000$ što brže, ali isto tako i što sigurnije.

Mislim da cu jedan dan igrati PLO10 normalna Omaha (Too, novi level) i igrati za leaderboard, a drugi dan Turnire i Aof. Razmisljam si da sam osrednji igrač, necu se preuvelicavat jer znam da je sve ovo varianca i da me ide superdobro pošto sam prije 9 dana krenio s 12$, ali sto god igrao, bojim se da ne odem na veće imite AOF jer je tamo 70VPIP lik i da bustam pola bankrolla.

Necu, postovat cu bankroll i to je jedini sigurni nacin.

btw Dodaj me na Skype: live:.cid.5b0e3df011adab9c

Upisi ovaj link u trazilicu i dobit ces mene.

Sretno svima za stolovima i pozz  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

59

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

S holdem aof imam jako losa iskustva. Nije lako gledati kako te takvi likovi doslovno razapinju. Npr. igra mi sb vs bb fakticki 100% handova, ja se branim s otprilike 40-50% rangea i izgubim 70-80% handova.
Na omahi barem imas neku info o handu i tu se nekako nađem. Premda je varijanca luda.
Ne koristom skype...
Cut cemo se. Jos radim na igri i testiram sam neke stvari.
Našao sam te nocas jer cesljam stolove i gledam statse od winnera. Zivcira me sto ne mozes vidjeti svoje statse sesije u tijeku nego samo svoje ukupne.
Gledao sam te nekih 150 handova i fino igras. Imao si 4-5 po meni losih callova s bb, ali ako je bingo bio u pitanju onda opet nema zakljucka. Cini mi sa da malo previse callas i da bi fta trebao podici za mozda 5-10%, isto kao i ats za cca 10%.
Naravno, 150 handova je nista... ali takav je moj dojam.

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Brate, ja sam prekjucer prvi puta probao holdem i za sebe kazem da sam loš reg.
I u turnirima sam loš reg.

Ne zelim se uzdizati samo zato sto sam u kratko vrijeme bio na par finalnih stolova i digo novac na aof.

U normalnoj omahi mogu reci da sam dobar reg.

Ako si me gledao, vjerovatno je bilo za jackpot jer stalno pratim jackpot i resetam na 9 ruku itd.

Najvise sam jedanput dobio 200$ od tog jackpota. To je kao neka vrsta rakebacka.

I mene zivcira sto ne mozes vidjeti svoje statse, nego samo ukupne. Poslao sam GG Pokeru email u vezi toga.

Ja igram normalnu omahu i imam statse 27/19/10 i to mi pise na zadnjih 63k ruku, a trenutno u sesionu ne znam kako izgledam protivnicima i to me smeta kog gg pokera sto ne mozes vidjeti trenutne statse. Posalji i ti email pa mozda promjene to.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

https://i.imgur.com/6yR47f2.png

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

BANKROLL: 2068.39$  club

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

63

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Luuudo :-)
Danas pljušte jackpotovi. I ja sam skinio jedan za cca 125$

10

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

https://i.imgur.com/iuoqibH.png

Izgubio 30BUY INova na All in or fold 0.5/1, 8$ BUY IN, ali zato osvojio PLO turnir.

Bankroll: 2107$  club

Sutra krecem u akciju, u 10 sati ujutro krecem normalni PLO10$ 4 stola Rush n Cash i planiram igrati 24 ure i mnogo kave  smile

Htio bih odmah igrati PLO25, ali nemam 100 BUY INova, tako da bolje polako kao kornjača stići do cilja nego leopard u drvo se zabit.

Cilj mi je doci do 2500$ i igrati PLO25 i svaki drugi dan turnire i AOF. Ako ce me ici ovako kako me islo zadnjih 9 dana, bit cu na konju  smile

Sretno i mudro !  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

BANKROLL: 1500$  club

Razmisljao sam sto zelim igrati i gdje je najveci edge i shvatio da je AOF Holdem iz više razloga bolji za mene od PLO Omaha.

Grindati 20 sati zaredom radim iz napora, uopce ne uzivam igrati PLO Omaha i edge je manji od AOF, ali je manja i varianca.

S druge strane, igrati AOF mi je toliko zanimljivo da mogu 2 dana igrati bez kave, usto pola igrača igra 87o all in.

Danas sam bumhuntao jednog lika na 4 stola 1/2$ 16$ BUY IN, VPIP 70, ide all in 82o (ne znam što onda folda uopce), a nije zbog bingo-a jer dobije hand i nema bingo-a.

Izgubio sam 40 BUY Inova direktno njemu, necu pricat kako su mi asevi, kraljevi, babe, as kralj sve padalo.

Igrao sam u stanju da sam svjestan da igram 100BUY IN za AOF, ali sad sam uvidio da je 200 BUY INova ono sto meni treba.

Toga cu se i drzati, vratio sam se u grindanje 0.25/0.50 4$ i igram dok ne dođem do 1600$, onda idem na 0.50/1 4$.

Toliko od mene za danas, sretno za stolovima i vidimo se sutra,

Pozz  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

66

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Jedno do dva pitanja. Odmah da ti kazem da tocan odgovor ne znam, ali to bi trebao znati prije nego bumhuntas nekog.
Aof, holdem, 8bb buy in. Ti si bb, ja sb. Koji ti je range za call ako te openam 50%, koji ako te openam 70% a koji ako je 100%?
Naime, prije cca 5 mjeseci sam radio neke izracune i dosao do cudnih rezultata, a opet osobno sam dozivio da me lik koji mi gura fakticki 100% sa sb-a uzme skoro 100 buyinova...

Zadnji popravljao Pleuro (07-07-2021 22:25:43)

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Pleuro napisao:

Jedno do dva pitanja. Odmah da ti kazem da tocan odgovor ne znam, ali to bi trebao znati prije nego bumhuntas nekog.
Aof, holdem, 8bb buy in. Ti si bb, ja sb. Koji ti je range za call ako te openam 50%, koji ako te openam 70% a koji ako je 100%?
Naime, prije cca 5 mjeseci sam radio neke izracune i dosao do cudnih rezultata, a opet osobno sam dozivio da me lik koji mi gura fakticki 100% sa sb-a uzme skoro 100 buyinova...

Savjetujem vam da ne igrate AoF jer ga je jako tesko beatati posto se Equity krece jako blizu u velikoj vecini handova i rake ja jako visok. Inace se najveci edge stvari postflop, jer igraci imaju najvise mogucnosti da naprave gresku

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Nažalost, moram priznati da je Marko u pravu.

Znači nakon cijelog dana igranja AOF Holdema (i u malom minusu) uvidio sam da sam platio preko 400$ Rakea.

Znaci u jednom danu 400$ rakea, pa to ne da je previše nego je unbeatable.

Nastavljam igrati normalnu omahu jer ima i Splash the pot (kao rakeback), i uopce se ne rake-a ni približno blizu kao AOF.

Marko hvala na savjetu, preoporučujem  i ja ne igranje AOF jer igrao sam s likom koji je dobio 10x jackptova sveukupno 46k$ od jackpotova, a igra 0.5/0.10. Tako je zanimljiva igra AOF, ali čak i s likom VPIP70, preteško je beatati rake, kako bi se reklo za AOF: The house always wins.

Pozz i mudro i sretno za stolovima  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
10

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

.

Zadnji popravljao Surlaos (09-07-2021 13:12:44)

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Jedna od boljih tema u zadnje vrijeme ovdje. Pratim te i ne mogu vjerovat sta stvaras.

Kad stignes do 4000 ide to lagano do 40k.  big_smile  big_smile  big_smile

Sretno!!!!

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS5NhnfoB2Q-wLt2HQyIQZs3WGCmVvXvXsT0g&usqp=CAU

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

upgrade napisao:

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS5NhnfoB2Q-wLt2HQyIQZs3WGCmVvXvXsT0g&usqp=CAU

Godisnji big_smile

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

ima već 2 tjedna da je proslo. bio je četvrtak i postio sam cijeli dan (postio znači da nisam ništa jeo cijeli dan, samo voda) i u petak sam isto postio.
U petak ujutro sam popio pola litre vodke i igrao plo25 sa 2200$ bankrollom i onda me vodka uhvatila nakon jedno pola ure.
I dobio sam blackout (znaci niceg se nesjecam), sjecam se da sam krenio igrati PLO100 i izgubio 4 multiway all-ina s
asevima, pao na 1100$ i od onda se niceg ne sjecam. Probudio sam se par sati kasnije i vidio da imam 0$ na računu.
Nemogu vjerovat sto se upravo dogodilo. Ne trazim sazaljenje, ali nemojte me ni osuđivati.
Šokiran sam da sam sve izgubio pijan nesvjesno.
Kako se trenutno loše osjećam u vezi ovog nemogu ni opisati, izgubio sam 2200$, a
nisam bio ni svjestan, nemam koga okriviti osim samog sebe da sam se toliko napio.

BANKROLL: 0$  club

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Krecem ispocetka, cekam rakeback, jucer sam depositao 10$ na gg poker, i digo se na evo vec 50$ igrajuci PLO2.
Planiram igrati plo5 dok ne dodjem do 1000$.


Jesam li bio fish na dobrom runu ili sam zaista dobar PLO igrač, vrijeme će sada pokazati.
Planiram igrati samo PLO Rush n Cash na GG Pokeru i PLO10 na Run it Once pokeru.

Cilj: 4000$

Ako sam zaista fish, boostat cu opet bankroll i prestajem igrati poker, a ako sam dobar plo igrač - doći ću do 4000$.

Vrijeme je da se istina pokaže i vrijeme će pokazati.

Hvala svima koji istinski navijaju za mene,

Sretno i mudro za stolovima, pozz :-)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Promjenio sam ime teme jer moja poker životna priča je kao Španjolska sapunica - nikad se ne zna sto se moze dogoditi.

Nadam se da cu od sada Vas samo ugodno šokirati i da cu ostvariti cilj.

https://www.youtube.com/watch?v=mgmVOuLgFB0

Zadnji popravljao Rexonja (23-07-2021 13:35:51)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00