76

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Umro sam od smijeha nakon prve dvije recenice :-)
Jebo ga ti, šta uradi.  Kod tebe "demoni" iskaću kao na traci.
Ne znam koju bi narodnu primjenio, šta piješ kad ti škodi ili jebeš pokeraša koji ne može popit pola litre žeste :-)
Ajmo malo i ozbiljno. Nemoj prestati igrati poker ni pod razno. Uredno šamaraš levate na nižim limitima, a ovi izleti gore te uvijek sjebu. Shvati poruku i drzi se bankrola.

Odigrali smo nesto handova jucer i mogu ti reci da je full teško igrati protiv tebe. Drziš se finih linija i samo dobro planiraj penjanje na više limite. Samo disciplina i bit će dobro.

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

https://i.imgur.com/CgPDag6.png

Zadnji popravljao Rexonja (24-07-2021 13:42:24)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Istraživao sam šanse za dobivanje straight flusha sa suited connectorima.
pronasao sam ovo:

''54s-JTs each make 4 str8 flushes, e.g., JTs makes A high, K high, Q high, J high. You can see that QJs and 43s only make 3, KQs and 32s make 2, and A2s and AKs make 1.

54s - JTs svaki ima 4 moguća flusha i sa tim handovima dobivamo straightflush jednom u 600 boardova.

Šansa za dobiti 54s - JTs je koeficinent 24. Znaci 24 x 600 = 14.400.

Ako dodamo još da se moze dobiti straight flush sa QTs, K9s itd. taj broj pada na brat bratu 10.000.

Znaci jednom u odpriike 10.000 ruku bi trebali hitati straight flush.

250 handova na sat x 4 stola = 1000 handova na sat. znaci u 10 sati igre jedan straight flush?

Čini mi se predobro da bi bilo istinito.

Neka me netko ispravi ako sam negdje u računanju pogriješio  roll

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

neda mi se provjeravat brojke ali cini mi se da si pogrijesio sa ovom brojkom 10.000 i da se drzis 14.400, ali previdio si jednu jako vaznu cinjenicu to su brojevi u slucaju da vidis svih 5 karti boarda, a cesto neces moc realizirati svoj equity jer ces biti van pozicije ili jednostavno neces imati hand da vidis river. Zamaras se s nebitnim stvarima i hvatas neke jackpotove. To ti nikako nebi trebao biti primarni cilj niti razmisljanje

00

80

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Jackpot fee ti je na NLH oko 0,05 BB pa i više. Dakle, i na tih 10000 handova otprilike koliko i jackpot kad ga pogodis. Aof NLH naprosto steti mentalnom sklopu i unazaduje te u svakom pogledu.
Aof Omaha te barem tjera da jako dobro proucis  strukturu flopa i vjerojatnosti u Omahi.
Tratis talenat igrajuci Aof....
Igra u kojoj moras praviti 10bb na 100 handova da bi bio BE je po meni malo previse.
Plus sto je varijanca bolesna.

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Jel moguce biti winning player na AOF Omaha? šansa za royal flush je 1/10,829
Bingo i jackpot su kao rakeback, jel moguce beatati AOF Omaha nakon rakea ako je bar 1 igrac za stolom VPIP veci od 50?
I uzmi u obzir da je tu i pokerpro rakeback u igri.

Uglavnom,
GG poker: 237$
Run it Once poker: 59€

Bankroll: 300$  club

Od plo2 do plo25, ovim redom su najtezi limiti: PLO25, PLO2, PLO5, PLO10.

Iz mog iskustva, plo10 je najlaksi limit preko vikenda jer ima najvise rekreativaca.

Danas od 10 ujutro do sutra do 10 ujutro igram Rush n Cash plo10.
Znam da nemam 100BI bankroll za plo10, ali igre su najsoft preko vikenda i planiram igrati run it twice i da budem barem 3. ili 4. na leaderboardu (to je oko 100$).

Krecem u akciju,

Sretno i mudro za stolovima !  smile

Zadnji popravljao Rexonja (25-07-2021 09:08:21)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

82

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Moj zakljucak oko aof omaha je da ne mozes biti winning player ako samo sjednes i igras. Moras raditi table selection. Moras imati za stolom igraca koji igra 45+%  allin i koji drzi lovu na stolu. I bilo bi super da ti sjedi s desne strane.
Odigrao sam oko 35k handova i graf mi je u plusu i konstantno uzlazan, ali kad sve zbrojis platio sam vise rejka nego sto sam zaradio.
S dva flush royale jackpota sam u nekom plusu, ali zanemarivom. Srecom imam odlican rb deal tako da mi je ovo samo nacin skupljanja poena.
Ono sto meni ukazuje da je aof omaha pusiona je cinjenica da ljudi koji pobjeđuju na leaderboardu recimo 10-ak dana odjednom nestanu i vise ne igraju.
S druge strane opet imas likove koji uzimaju istodobno dva ili cak tri razlicita leaderborda isti dan. Znaci ipak se moze.
Jedno je sigurno, tko uspije beatat aof je vrlo brzo bogat covjek.
Mislim da je aof omaha odlicna podloga za mtt. Pogledas flop i guras ili  foldas. Na cashu je druga prica.

Zadnji popravljao Pleuro (25-07-2021 11:41:16)

10

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Sad vidim da si zaista advanced player, bolji od mene u aof, zaista se kuzis u teoriju igre.

Igrao sam sa slovencem GG-Maister, pricali smo preko gg poker chata i rekao mi je da igra samo AOF Omaha i da ima 16k bankroll.

Isto tako, vidio sam da ima preko 10 jackpotova i 14k je zaradio na njima.

AOF holdem i omaha su zaista dvije potpuno razlicite igre, evo primjer igraca protiv kojih sam igrao:

https://i.imgur.com/Mhi3d6e.png

Znaci ja all in, on calla s asevima.

https://i.imgur.com/glP1mnz.png

Ili ovaj sto calla s devetkama. tek je sjeo za stol i vjerovatno nije za bingo.

Sa svakim ''solidnim'', cak i losim igracem mislim da je profit nakon rakea upitan, zaista se treba TABLE SELECT igraca preko 45%+ VPIP.

Mislim da je sa table selectom AOF Omaha beatable i to za dobar profit.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

84

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Meni je aof omaha prezanimljiva igra.
Ovi likovi sto te callaju s devetkama i asevima imaju sigurno fts manji od 60%. Takve zelis imati za stolom jer dobijes call kad nesto imas, sto je preduvjet da realiziras bingo i jackpot. Opet, ako ima fts preko 80% mozes mu gurati fakticki sve sto ima ikakve sanse na pobjedu.
Ovi koji imaju ats ispod 30% su ti super s desna jer ti ne kradu blind, a kad guraju foldas hladno osim s betonom.
Ako svi imaju uredne statse dignes se i odes za stol gdje nemaju.

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

https://i.imgur.com/P6vk6hi.png

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Run it Once poker: 126€
GG Poker: 700$

BANKROLL: 840$  club

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Rexonja napisao:

Run it Once poker: 126€
GG Poker: 700$

BANKROLL: 840$  club



Meni je AOF Omaha daleko najzanimljivija igra za igrati. Od sad igram AOF Omaha i PLO turnire na GG Pokeru, a na Run it Once igram normalnu Omahu PLO10€ (gdje je, by the way, prelagano biti prvi na leaderboardu)

Radim ULTRA table selection u vezi AOF Omaha i igram samo sa 45%+ VPIP igracima.

Sretno grindam,

Nadam se da i Vas ide kao mene danas na pokeru,

Mudro i sretno za stolovima !  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

https://i.imgur.com/AivHfET.png

JOS JEDAN JACKPOT !

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

89

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Hahaha... kakav si ti lik.... samo deri...
Mene danas jebe maksimalno. Imam run iznad EV-a ali mi je EV u totalnoj banani... ono kad dobijas dobre karte koje su mrtve...
Naidem na lika koji je dobio jackpot i sjedi s 500 bb... i dvaput se dizem do 50 i oba puta ima jaci full....
Ono, radis prelazak na visi buy in i onda te jebe karta.... sreca pa imam 1500 buy inova :-)

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

https://i.imgur.com/uLiAv3K.png

Jucer nakon ponoći nije bilo akcije pa sam sjeo za holdem aof,
znaci sjedi lik s 1000bb i lik sa 100bb, ovaj sa 100bb all in KQo, ovaj ga snap calla sa QTs. Svasta. Nakon tog handa stol se raspao.
ali ocito ima isplativosti i u holdemu, no ja cu se drzati PLO turnira i AOF Omaha.

Igrajuci cijeli dan AOF Omaha, svaceg sam se nagledao i to sam nasao igrace koji idu all in sa svacim.

Moje misljenje je da je uz table selection, AOF Omaha najispativija igra, iako ima najvece swingove, 10 buy inva gore-dole u tren oka.

Zadnji popravljao Rexonja (27-07-2021 09:44:58)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Neteller: 1490$ + 153€
GG Poker: 310$

BANKROLL: 1900$+  club

Planiram igrati 0.5/1$ 5$ BUY IN full time i veće limite ako bude bilo igrača za to.

I da, svatko tko igra na BETKINGS i odigrao je barem 750 handova ima freeroll ticket za turnir gdje bude 50 igraca i pola njih sitout.
Pogledajte u svoj cashier, vidim samo jednog Hrvata registriranog, dobar je turnir prva nagrada 525$ ticket.

Sretno za stolovima, pozz !  smile

Zadnji popravljao Rexonja (27-07-2021 08:19:28)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

https://i.imgur.com/o3fWTDc.png

hmm, ja ne znam jel AOF Holdem isplativ sa pravim igračima  roll

Update radim jer sam konacno shvatio sto zelim raditi, a to je igrati igru koju najvise volim: AOF Omaha.

Igranje me, za razliku od normalnog plo kojeg sam grindao iz napora, ovo prakticki uzivam igrati, igra je prezanimljiva, nije monotona kao npr. holdem cash koji ja nikad nebi imao strpljenja igrati.

Na levelu 0.5/1 5$ nema nijedan manijak grinder i tu mogu svaki dan biti prvi na leaderboardu u profitu 100$.

btw, Pleuro, imam par handova slikano ne znam jesam li dobro odigrao, oces me dodati na skype ili facebook pa da zajedno prostudiramo handove?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Znaci prica ide ovako:

Bio samo jedan stol PLO5$ AOF i odlucio upaliti 6 stolova AOF Holdema.

I tako igrao jedno sat vremena, software mi štekao, jedva uspjevao stisnuti call.. i dodjem ja do 80$ minusa, i mislim si: sta je ovo, prevelika je varianca, izlazim.

I kako sam poceo igrati posljednje handove, gasim stolove 6,5,4.. i zadnja ruka kazem izlazim sa stola i ovo se dogodi:

Callam all in sa 87s i dobijem jackpot !

https://i.imgur.com/Q2cUPlC.png

BANKROLL: treba mi kalkulator da izracunam  club  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Ajmoooo… sad je krenulo,, nema stajanja  big_smile  big_smile  sad

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Hvala ti Ante (Pleuro) sto si mi otvorio potpuno novi svijet učenja takozvani GG Poker Craft.
Za Vas koji niste znali, GG Poker ima u sebi ugrađen nesto kao Holdem Manager, po meni mnogo bolje i jednostavnije.

Evo graf od zadnja 3 dana:

https://i.imgur.com/cybOSZV.png

S ovim novim načinom učenja na samoj teoriji igre i odigranim handovima, siguran sam da cu za bar još par % poboljšat EV smile

Planiram se držati 0.5/1 5$ AOF Omaha i da budem top na leaderboardu, imam 300+ BUY INova i ne kuca mi srce na velike potove, naravno igrat cu i veće igre ako ima igrača za to.

Krećem učiti i grindati, nadam se da ce me ići vjetar u leđa kao i do sada, a nadam se i Vama.

Još jednom, Ante hvala ti  smile

Mudro i sretno za stolovima !  Pozz  club

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

na GG-u do sad na grafovima nije bio uracunat rake, bingo fee i jackpot fee.. tako da u tvom slucaju oduzmes 500$+ dolara rakea i feeeva

00

97

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Marko, ne možeš oduzimati i zbrajati kruške i jabuke.
Za plaćeni rake dobiješ valjda neki rakeback, za plaćeni bingo fee (premda nije jasno koliki je, ali po mojim izračunima nije bitan element) ponekad dobiješ bingo, a za plaćeni jackpot fee dobiješ ponekad jackpot. Sve su to stvari na kojima oni uzimaju lovu, ali to rade svugdje. Leaderboard je ključni element gdje možeš i moraš pokrpati taj dio.
Ovaj graf pokazuje čisti rezultat doslovno šamaranja za stolovima. Jer Aof je čisto šamaranje :-)  Zna boliti kad popiješ par šamara za redom, ali je zadovoljstvo neprocjenjivo kad nekog našamaraš ili pogodiš jackpot.
Aof je klasičan produkt GG mreže. Kruha i igara za rekreativce. Izgubit će pare, ali će se dugo zabaviti, a opet i ozbiljnim profi igračima je preteško biti u plusu jer je varijanca grozna. Ozbiljni profi igrači će puno lakše zaraditi na normalnim igrama.
Vrijeme će pokazati možemo li ozbiljnije beatati ovu igru, a i ako ne puno se nauči o flopu Omahe.
Uglavnom, ne preporučujem nikome big_smile

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Pleuro napisao:

Marko, ne možeš oduzimati i zbrajati kruške i jabuke.
Za plaćeni rake dobiješ valjda neki rakeback, za plaćeni bingo fee (premda nije jasno koliki je, ali po mojim izračunima nije bitan element) ponekad dobiješ bingo, a za plaćeni jackpot fee dobiješ ponekad jackpot. Sve su to stvari na kojima oni uzimaju lovu, ali to rade svugdje. Leaderboard je ključni element gdje možeš i moraš pokrpati taj dio.
Ovaj graf pokazuje čisti rezultat doslovno šamaranja za stolovima. Jer Aof je čisto šamaranje :-)  Zna boliti kad popiješ par šamara za redom, ali je zadovoljstvo neprocjenjivo kad nekog našamaraš ili pogodiš jackpot.
Aof je klasičan produkt GG mreže. Kruha i igara za rekreativce. Izgubit će pare, ali će se dugo zabaviti, a opet i ozbiljnim profi igračima je preteško biti u plusu jer je varijanca grozna. Ozbiljni profi igrači će puno lakše zaraditi na normalnim igrama.
Vrijeme će pokazati možemo li ozbiljnije beatati ovu igru, a i ako ne puno se nauči o flopu Omahe.
Uglavnom, ne preporučujem nikome big_smile

svaki put kad gledas grafove rake je uracunat, Holdem manager i Poker Tracker, ovdje nije uracunat tako da to treba napomenuti jer grafovi sluze da bi ustanovili winrake na poker stolovima, njega ovdje nema ili skoro pa nema. Poker je jako osjetljiva niša i jako je bitno da budemo transparentni

00

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

https://i.imgur.com/73lC7Kj.png

Danas su me našamarali, haha. Natilto sam se tako da sam ugasio laptop i otišao spavati (za sada best move ever)  big_smile

Lagano sam podnjeo gubitak kad imam bankroll za igre koje igram.

I ispao sam s 52.5$ turnira 250k garantirano na cooler:

https://i.imgur.com/8IASZhJ.png

Vjetar mi je puhao direkt kontra mene, imao sam 4 royal flush gutshot-a i nije pao, imao sam mali milion 3-4 way all inova gdje sam uvijek imao 40-60% i izgubio sve redom.

Ali drugi sam na leaederboardu za 70$ i to mi pokriva gubitke, čak i u danu kao danas, a da ne govorim o fish buffet, jackpot, leaderboard, bingo, pokerpro rakeback,

Jedva cekam da mi se digne bankroll da mogu igrati plo10$ jer sam vidio da mogu biti 3. na leaderboardu uz ne toliko mnogo igre, pa onda planiram loviti 2 leaderboarda.

PLANIRAM poker ozbiljno igrati iduca 2 mjeseca samo AOF Omaha i onda quitam poker i idem svojim putem.

trenutni
BANKROLL:  2200$  club

Zadnji popravljao Rexonja (29-07-2021 06:22:25)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

100

Re: Tesla 10k challenge = IZVRŠENO !

Skuzio sam sto su veći leveli, to je razlika između igrača ili ultra pro ili ultra rekreativac. Na vecim limitima ima mnogo vise rekreativaca.

Danas sam odlucio ulozio 4 BUYINa na 50$ stake i naravno izgubio i to na ovakav nacin, on calla s parom trojki i 8 high flush, pa cak moji bluffovi su jači od toga. ali drzo sam se riječi i stao sam nakon 4 buy ina.

https://i.imgur.com/727xYp1.png


Ovdje mi je potrgo set kraljeva laganini  lol

https://i.imgur.com/QF1AkPl.png

I jos izgubio 2 coin flipa. I vijao jednu bingo kartu, ali nista.

Razlika izmeđj mene sada i mene prije je da bih uozio 4 buy ina, ali prije ne bih stao nego bi natiltan isao dalje igrati.
Sad grindam 3 leaderboarda manje limite i cekam novu priliku.

BANKROLL: 2300  club

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00