Tema: Igranje ruku

Evo prije svega pozdrav svima, upravo sam napravio račun, ali forum pratim gotovo svaki dan vaše challenge itd i to mi je dosta pomoglo u igri kada analizirate ruke i btw hvala usput

Naime igram 2NL zoom i sada ako Bog da prelazim evo na 5icu dosta jednostavna igra za sada trudim se biti sto vise tight agressive i smatram da to rjesava sve na ovim limitima, odredio sam svoje rangeve sa kojima se ja osjećam ugodno i koje smatram odličnim za određene spotove te se ne dovodim u puno neugodnih situacija, ali imam pitanje u vezi par ruku da vidim Vaše savjete u vezi igranja istih.

AJo ili AJs ja sam dosad igrao AJs u poziciji sa reraisom obicno na 0.18  3x, a izvan pozicije sam beto 2,5 (odnosno 0.5) , ali nekako se ne osjecam ugodno sa tim rukama AJo u poziciji sam vjerujem vise puta calla nego reraiso (callo njegov 3b).

Isto to me zanima sa 910s na koji način igrate te ruke kada reraisate kada callate, dali ih bacate preflop

I jos jedna ruka koja me zanima je Q10, izvan pozicije bacam obicno u poziciji sam Q10 callao do sada, a rerasovo sam Q10s.

Nisam siguran dali je to ispravno ili ne ,ali jednostavno ne osjecam se sigurno u igri sa rukama poput tih sa AJ najamnje čak pa me zanima kakva je vaša preflop situacija sa takvim rukama..


Lijep pozdrav i hvala !!!!

00

Re: Igranje ruku

Razmisli šta ti nije bad raise/foldat, što je..
Kad si IP, prirodno bi trebalo biti da sjutane ne želiš raise/foldat jer ćeš s njima puno češće bolje flopat nego sa offsutanim (zbog drawova, ne samo made handova..).
OOP foldaj sve na tim limitima wink

Zadnji popravljao AlphaScorpii (21-01-2022 20:51:45)

00