Tema: GG poker problemi

Pozdrav svima, evo inače više volim čitati postove i komentare nego da ih ja pišem, ali ovo moram napisat. Igram na pokerstarsu i veoma sam zadovoljan svime pogotovo načinima isplate, ali odlučim ja zaigrati i na GG pokeru i preusmjerim svu igru tamo ( po meni niži limiti nisu usporedivi na starsu i GG.. GG je smješan), ali evo i problema svaka isplata novi problem. Tako sam stavio isplatu 100$ i nakon što su ju odbili par puta, uspijem ju dobit, ali ju cancelam ( može se dok oni ju ne procesuiraju), te nakon par dana stiže poruka da me mole da vratim 200$ jer su mi prebacili sredstva na racun i ostala su mi u igri. Pristajem na to naravno tek kad se sredstva pojave na mom računu , sredstva se nisu pojavila, a ja opet račun igrat ču tu i dalje sviđa mi se pool, svj če mi uzet i uplatim im ( znaci pokrali su me ), ali nakon tjedan i pol dana pravim isplatu od 320$ te mi na račun 30.08 u isto vrijeme bilo je oko 21:30 na račun sjedaju dvije isplate od 320$. E sad ukoliko je banka pogriješila taj novac sam dužan vratit (imao sam pametnu susjedu kojoj je sjelo na račun 65.000 i potrošila je određeni dio novca, ali se onda oglasila banka da želi svoj novac nazad).. tako da sam provjerio sa bankom sve je uredu, znači greška GG pokera.. Taj novac neču vratit obrisao sam app i nikad više tamo neču zaigrat poker tamo žao mi je što nisam slušao intuiciju kad sam igrao turnire 5$ buy in 10$buy in ( od 600 igrača 100 ima live earnings 450k daj molim te i nalaze se na buyinovima 5$ yea right), tako da ovo je jedno od groznih iskustava i ne mogu zamisliti kako je igračima koji ispalučuju prave svote novca poput nekoliko tisuća.. Grozno

00