Tema: Najobičnije hvalisanje na GG

Vidim, nitko se ne hvali godinama pa ću ja malo  big_smile

Napokon da se isplatilo to što nemam sreće. Prije 20tak dana uplatio na GG 150$ (naravno preko pokerpro-a) i tako igruckam ja NL5 sa željom da za koji mjesec skupim za NL10. Kad ono registrirali me automatski na turnir gdje uletiš nakon coolera i tu dobijem 40$.
Super.
Prođe još nekoliko dana i eto meni bad beat jackpot i legne još 360$ (otprilike)

Trenutno sam na 610$ i laganini igram NL10. Mislio sam probati NL25, što bi mi bio krajnji cilj u pokeru ali moram malo poboljšati igru.

Nakon 4000 hendova na NL10 imam -1.91 BB/100 a to nije za hvalisanje big_smile

00

Re: Najobičnije hvalisanje na GG

Hura, da se pohvalim da mi je danas bio prvi pozitivan session ovog mjeseca na NL10  lol

Prošli mjesec je bio +3BB/100, ovaj mjesec -17BB/100  (što bi bilo 180$ minusa)

Da nisam prije par dana osvojio 160$ sa onim honeymoon ticketom od 52.5$ za PL turnir morao bih se spustiti na NL5. Što i možda ne bi bilo loše jer sam tamo bio na +12BB/100

Čak sam u plusu i na NL25, bar onih par stotina hendova koje sam isprobao.

Ali taj Nl10 je užas big_smile

Idemo dalje pa šta bude.

00

Re: Najobičnije hvalisanje na GG

Prijatelju nasao si krivu stranicu za igrati poker.
Cak i da beatas bilo kakav format,rake te pojede na GG.
Evo pogledaj listu regova s najvecim volumenom sa 100NL i 200NL. Nitko od njih nema nikakav winrate,svi zive od rakeback leaderboards i rakeback dealova.
Na NL10 je rake traumatican,tamo nema bas nikakvog smisla igrati.
A ako igras tako bzvz samo da se zabavis u slobodno vrijeme bez profita,samo nastavi  wink

https://i.ibb.co/FgPXmc6/Screenshot-20220914-083702-Chrome.jpg

00

Re: Najobičnije hvalisanje na GG

Igrat ću još ovaj mjesec da vidim na čemu sam. Koju bi sobu preporučio za jednog rekreativca kojemu je par stotina dolara mjesečno zarade. Pa makar samo od rejka smile

00

Re: Najobičnije hvalisanje na GG

Iskreno, tesko pitanje. Za tvoju situaciju ne znam sto je najbolje. Ja eto trenutno igram na starsima. Tamo je rejk duplo manji nego na GG i imas sigurnih 17-20% rb ovisno o vip levelu + daily leaderboard koji ne ovisi o rejku nego o varijanci,nekih 5% u prosjeku(u mom slucaju). Gledaju ti 3x 200hands dnevno i ako si imao dobre kombinacije karata,dobijes ponesto.
Znam da na kineskim aplikacijama pare dizu i ljudi koji ne bi u cijelom zivotu beatali stars nl50. Mozda je najbolje pitati nekog s pokerpro zaduzenog za dealove.

00

Re: Najobičnije hvalisanje na GG

Vidjet ću šta će biti za mjesec/dva, tu sam preko pokerpro-a smile

00