Tema: Skrill Card i 365?

Pozdrav. Imam na Bet365 lovu koju trebam cashout a mogu samo na Hr Visu a to nesto izbjegavam znate vec radi porezne.
Ako izvadim Skrill Card mogu li na nju? Jer na obican Skrill su ukinili.
Da li je neko na Hr Visu isplacivao bez problema sumu 5-6.000e?
Hvala

00

Re: Skrill Card i 365?

Preko ecopayz-a bez problema ide cashout

00

Re: Skrill Card i 365?

upgrade napisao:

Preko ecopayz-a bez problema ide cashout

Pozdrav.
Trebam ecoPayz eure u zamjenu za skrill dolare ili eure (ili po dogovoru neke druge mogućnosti) pa ako je netko zainteresiran molio bi da se javi.

00

Re: Skrill Card i 365?

Za sve vas koji imate problema sa isplatom / uplatom, otvorite Paysera racun i uzmite njihovu VISA karticu. U pitanju je banka Litvanije i kartica se salje u zemlje EU, uz nju dobijate IBAN racun za SEPA transfere itd.. Ako ste iz Hrvatske kartica vam stize na kucnu adresu ( salje se DHL-om i stize za par dana ), ako niste mora se koristiti posrednik - javite se i objasnicu vam kako.

Izdavanje kartice se placa 5-6e + dhl 10tak, sve ukupno oko 20e. Mnogo bolja i jeftinija opcija nego Skrill posebno za one koji ne mogu dobiti Skrill karticu.

Inace, ja njihove usluge koristim vec vise od godinu dana, koristim karticu za placanje u radnjama i podizanje gotovine na bankomatima ( na vecini bez bilo kakve provizije ), nikad nisam imao bilo kakav problem i zaista svaka preporuka.

00

Re: Skrill Card i 365?

Pokeras7 napisao:

Za sve vas koji imate problema sa isplatom / uplatom, otvorite Paysera racun i uzmite njihovu VISA karticu. U pitanju je banka Litvanije i kartica se salje u zemlje EU, uz nju dobijate IBAN racun za SEPA transfere itd.. Ako ste iz Hrvatske kartica vam stize na kucnu adresu ( salje se DHL-om i stize za par dana ), ako niste mora se koristiti posrednik - javite se i objasnicu vam kako.

Izdavanje kartice se placa 5-6e + dhl 10tak, sve ukupno oko 20e. Mnogo bolja i jeftinija opcija nego Skrill posebno za one koji ne mogu dobiti Skrill karticu.

Inace, ja njihove usluge koristim vec vise od godinu dana, koristim karticu za placanje u radnjama i podizanje gotovine na bankomatima ( na vecini bez bilo kakve provizije ), nikad nisam imao bilo kakav problem i zaista svaka preporuka.

znaci ovo je idealno resenje za izbegavanje poreza?
moze li pomoc, iz srbije sam, kako da nadjem posrednika big_smile

10

Re: Skrill Card i 365?

Nisam siguran za porez ali ti mogu pomoci sto se tice posrednika i dostave kartice.  big_smile  Ne mogu da saljem privatne poruke pa mi posalji poruku na discord - Pokeras7#4585

00