Tema: MTT - grupni rad

Pozdrav svima, imao sam davno akaunt na forumu, ali ne mogu da se setim podataka nikako, no nebitno
Steta sto su forumi zamrli, al vidim da i ovde s vremena na vreme neko nesto napise, pa cu pokrenuti blog cisto da ispratim malo napredak i rezultate

Inace, na drugom forumu sam napisao sve vezano za ovu temu pa cu samo c/p


Napravicu discord grupu za ljude koji grindaju MTT i imaju volje da se usavrsavaju, pa da zajednickim sesijama u solverima, trekerima, konsultacijama u vezi odigranih ruku zajedno i napredujemo
Znaci napraviti neki plan kojim danima se rade grupne sesije, dal je to komentasiranje deep run-a, rad u programima, mozda gledanje nekog video materijala i slicno, uz konstantno razmenjivanje odigranih ruku sa bilo kakvom nedoumicom
Uz to mozda ubaciti neke challenge, side betove, prodavanje procenata i slicno
Svi su dobro dosli, nebitno da li igrate 5e ili 500e turnire, samo eto sto bi bilo bitno je da vec imate neki OK nivo znanja,  da ste winning igraci na vasim limitima, kako bi mogli zajednicki da napredujemo, a ne da odgovaramo na neka pocetnicka pitanja
Naravno mogu i pocetnici/rekreativci da pristupe, da prisustvuju sesijama, ali da budu kulturni i bez spamovanja
Ja trenutno igram turnire do 15$ jer sam bio u finansijskom skripcu, al plan mi je da sto vise ostavljam u rolu, pretesko je kad je to jedini izvor prihoda, al bas cu se potruditi da stedim kako bih se sto pre penjao kroz limite


Ovo je moj graph sa skoro svim nalozima na kojima sam igrao do sada
https://i.gyazo.com/02bc449d9572944d7d3f235a00abe377.png

Zainteresovani neka me dodaju na discord ronnie#4827

Zadnji popravljao ronnie (31-01-2023 01:33:27)

00