Tema: Blogero

Pozdrav ekipa,
Igram NL25 i NL50 vec godinama iz hobija koliko mi posao i obaveze dopustaju. Novogodisnja odluka pokusat biti iskren prema sebi i vidjeti ima li sve ovo smisla.Cilj mi je igrati 80h mjesecno plus 20h rada na igri. Ovdje bi kacio 1-2 tjedno rezultate,zanimljive ruke i svoja razmisljanja. Igra mi se temelji iskljucivo na visegodisnjem iskustvu koje je nekada skupo placeno.Nadam se da ce me vodjene ovog bloga natjerati da budem max odgovoran i fokusiran u igri. Otvoren sam za raspravu i savjete. Igrati cu NL50 rush na GGpokeru i ponekad zoom na Starsu.
Pero????

20

2

Re: Blogero

Pozdrav, prvi put sam na forumu i gledam sve teme i odlucio sam da napravim profil da ti odgovorim. Ne znam da li si odustao od svog "challenga", ali NL50 rush na GGu i zoom stars su najteze online igre za taj limit i nije lako biti pobjednik. Pogotovo ako, kako ti kazes igras iz hobija. Ako ti je cilj da napredujes i da igras namjerno teze igre onda u redu, ali ako mislis da usput zaradis nesto onda nije najpametnija odluka, jer sa nl50 pokerstars/gg "skillom" mozes pobjedjivati nl100 ili nl200 na drugom sajtovima. Ne znam da li je ovo dozvoljeno na forumu posto sam prvi put tu ali mogu ti preporuciti sajtove u PM. Pozz

00