Tema: Personalizirani poker coaching (CFP – coaching for profit)

Pozdrav svima,

Nudim personalizirani coaching for profit dogovor. Trenutno ne nudim staking niti privatne coaching lekcije – isključivo coaching na duži period uz podjelu profita.

Tko sam ja?

Poker sam počeo igrati davne 2008. godine, dok sam paralelno radio kao informatičar. Počeo sam od najnižih limita, napredovao do NL200, gdje sam uglavnom i igrao. No, s pojavom solvera, postao sam opsjednut GTO igrom, a exploit igru sam totalno zapostavio. U to vrijeme mi se to činilo kao najbolji pristup za napredak, ali pokazalo se da je to bila velika greška. Vrlo brzo više nisam mogao beatati ni NL100.

Moje putovanje

Onda, 2022. godine, nešto je kliknulo. Stari prijatelj, poznati Uskebasi, javio mi se na Skypeu. Mislim da ne treba trošiti riječi na njega – dovoljno je reći da su njegovi grafovi s winrateom od 20, pa čak i 25bb/100, legendarni. Odlučili smo udružiti snage, kombinirajući njegovu nevjerojatnu sposobnost exploit igre protiv fisheva s mojom GTO teorijom, gdje je to bilo potrebno (prvenstveno protiv regova). Logičan potez bio je dati otkaz u firmi i posvetiti se pokeru full time – najbolja odluka u mojoj poker karijeri.

Od jedva preživljavanja na NL50, popeo sam se na NL100, NL200 i NL500 (koji ne runa često na sajtovima na kojima igram), a povremeno se okušam i na NL1000 kad je akcija dobra. Trenutno imam solidan win rate od 6bb/100 (ili 7bb EV, tehnički gledano) na zadnjih 200 tisuća ruku.

Zadnjih 200k ruku

https://i.ibb.co/VTybKY0/200k.png


Graf

https://i.ibb.co/C6kd1gY/200k-graph.png


Tko se može prijaviti na coaching?

Tražim nekoliko igrača kojima ću maksimalno posvetiti vrijeme kako bi u što kraćem roku došli do solidnih limita i krenuli igrati poker full time. Trebate imati osnovno znanje o igri, barem 50k odigranih ruku i vlastiti bankroll, ali najbolje je da se javite pa ćemo zajedno provjeriti jeste li dobar kandidat.

Što nudim?

Nudim sve potrebne početne materijale, preflop rangeve, prilagođene preflop rangeve koje koristimo kao exploit protiv različitih tipova igrača (posebno osmišljeni od strane Uskebasija i mene, a također smo platili custom solvanje), razne videe o korištenju HUD-ova, exploitiranju fisheva, korištenju solvera… Također, Uske će vam biti na raspolaganju 1-3 sata mjesečno (ovisno o vašem napretku i dogovoru).

Zadnji popravljao zekonja (10-08-2024 10:54:51)

10