Tema: Pozdrav

Pozdrav svima, dolazim iz Crne Gore i vec duzi period pratim ovaj forum.Veoma je kvalitetan i dosta mi je pomogao.Poker igram vec jedno 6-7 mjeseci preko neta i to Pokerstars i FTP ali bezuspjesno, u prvih 3-4 mjeseci sam izgubio skoro 600$ cak i vise jer sam stalno uplacivao po 20$ pa izgubim pa opet 20 i tako dalje... uglavnom je to bilo zbog mojih cestih izleta na nl25 nl50.Sto se tice live tu sam malo uspjesniji posto uglavnom igram home igre i to sa mojim prijateljima koji nisu neki pokerasi kao i na.Posle kada sam ukapirao da je to sto radim bacanje novca odlucio sam da napravim malu pauzu i da saznam nesto vise o igri i da pokusam da dobijem nesto para od pokera smile I nakon nekog vremena sam i poceo da dobijem al isto opet sve to izgubim zbog odlazaka na vecim stolovima posto su mi ovi mali dosadni tongue
Ovako imam par pitanja : -Sto bi mi preporucili da igram (cash,sng,turnire)? Koje knjige bi mi preporucili da procitam (skinuo sam dosta knjiga sa neta i pri kraju sam sa mike caro's poker book of tells)? Sta mislite koji bi mi pocetnicki bankroll odgovarao da bi mogao da pocnem da igram? Na kojem sajtu bi mi preporucili da igram posto na Pokerstars i FTP nazalost nemam rakeback posto nisam ni znao za to kad sam napravio nalog.
Uglavnom bi igrao 6max posto volim brzu akciju.Ako imate jos neke preporuke slobodno recite smile

Money won is twice as sweet as money earned
00

Re: Pozdrav

Za početak, dobrodošao.

alexandrus92 napisao:

I nakon nekog vremena sam i poceo da dobijem al isto opet sve to izgubim zbog odlazaka na vecim stolovima posto su mi ovi mali dosadni

Da, ak se igra po bankroll managementu, čini se da se jako sporo napreduje i zarađuje. Ali ako želiš biti winning player moraš prihvatiti tu činjenicu.


Ako želiš igrati 6max, onda igraj cash.


Koji sajt? To ovisi o tome kolko stolova misliš igrati i dali koristiš HEM.

00

Re: Pozdrav

alexandrus92 napisao:

Koje knjige bi mi preporucili da procitam (skinuo sam dosta knjiga sa neta i pri kraju sam sa mike caro's poker book of tells)? Sta mislite koji bi mi pocetnicki bankroll odgovarao da bi mogao da pocnem da igram? Na kojem sajtu bi mi preporucili da igram posto na Pokerstars i FTP nazalost nemam rakeback posto nisam ni znao za to kad sam napravio nalog.
Uglavnom bi igrao 6max posto volim brzu akciju.Ako imate jos neke preporuke slobodno recite smile

Pozdrav,
preporucio bi ti neku knjigu o bankroll managmentu tongue
I posto pises da si uplacivao 20 po 20, ako ti se da onda uzmi no deposit bonus od 50$ imas dosta stranica sto nude, pa onda pocmi i postuj br . Da ti nebude dosadno multitableaj, i opiri se koliko mozes osjecaju da ti je dosadno jer kad ti je dosadno obicno se rade greske, pokusavaju playevi etc. zato ti savjetujem multitablanje. Za pocetak 4-5 stolova.

PS: na home games svi dobijaju, jedva ko uzivo zna pravila tongue wink

Sretno na stolovima !

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Pozdrav

roba59 napisao:

Koji sajt? To ovisi o tome kolko stolova misliš igrati i dali koristiš HEM.

ne koristim HEM al kad skupim malo para od pokera onda cu ga uzeti (ako skupim) smile

Money won is twice as sweet as money earned
00