Tema: Dali ici preflop s 51% sanse

Dakle dali igramo ovo?
znaci qq protiv Ak i slicne situacije?

Dali je bolje otici all in i da se kockamo ili da se lagano ide?
Buduci se ja i kladim, 51% na koeficijent 2 je value sto zanci da si 1% u plusu, pa me zanima dfal ovdje prihvacamo riskiranje?

00

2

Re: Dali ici preflop s 51% sanse

Da, ali nikad ne mozes znat sta tvoj protivnik ima, i zato trebas gledat "koeficijent" protiv njegovog rangea handova.. Npr. ti imas QQ.. I on rejza, ti 3-betas, on ide all in.. Ti ga stavis na: AK, KK, AA.. Ako znas da ima AK to je call, pgotovo jer si vec stavio 12-13bb u pot.. Posto ti ne znas koji on hand ima, gledas kako stojis protiv njegovog rangea.. A QQ tu dobiva 39% slucajeva, znaci ne isplati se callat..

00

3

Re: Dali ici preflop s 51% sanse

pa zapravo i nisi ak uracunas rake. a ovo ovisi o puno faktora

00

4

Re: Dali ici preflop s 51% sanse

A ako uracunas sb, bb, i limpera big_smile to ponisti rake smile Necemo cjepidlacit smile

00

Re: Dali ici preflop s 51% sanse

cash ili turnir?
ako je cash dal je micro ili veci limit?

na micro NL se ne isplati. mozda tek na nl100. zbog jebenog rejka

Zadnji popravljao propast (19-02-2010 00:16:35)

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

6

Re: Dali ici preflop s 51% sanse

Zasto se ne isplati? 51% se uvijek isplati i uvijek ce se isplatit...

00

Re: Dali ici preflop s 51% sanse

cash game ili SnG?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Dali ici preflop s 51% sanse

Recimo na HUSNG dok su stackovi jednaki se ne isplati ici PF all in s 51% sanse jer zbog rakea (koji je obicno 5%) trebas imat 55% winrate da bi bio break even.

00

9

Re: Dali ici preflop s 51% sanse

Mile, a da imas vise od 55% sanse, ali znas da si bolji od protivnika i da imas dobar edge na njemu, a tek je pocetna faza turnira, jel se onda isplati?

Zadnji popravljao Tilt (19-02-2010 00:45:21)

00

10

Re: Dali ici preflop s 51% sanse

Tilt napisao:

Mile, a da imas vise od 55% sanse, ali znas da si bolji od protivnika i da imas dobar edge na njemu, a tek je pocetna faza turnira, jel se onda isplati?

Ako znam da imam tocno 55% (sto je naravno nemoguce znati), i ako imam edge nad protivnikom tad nebi isao u all in.
Ako igram protiv boljeg protivnika onda bi isao sa 55%.
A ako imam vise od 55% onda bi isao protiv bilo koga, bez obzira ako imam veliki edge nad protivnikom i ako bi mozda kasnije bilo bolje prilike, jer cilj je imati sto vecu zaradu po satu a ne sto veci ROI.

00

11

Re: Dali ici preflop s 51% sanse

Na SNG se ne isplati, to se zna. Govorim za cash game. U SNG duplas cipove, a u Cash game pare.

00