Tema: Pozdrav prijatelji

Eto i mene konačno na Vašem forumu. Nick mi je Gnjoos14 na svim poker siteovima (osim na onima koji su RIGGED, tamo ne igram). Zašto Gnjoos14? Ime mi je Goran, prezime Njusić, a ovo 14 neka bude tajna, a nisu godine heheheh.

Uglavnom, što god Vas zanima pitajte. Na SVE ću odgovorit (osim na tajnu heheheh).

Inače operiram po sjevernom i srednjem dijelu lijepe naše.

Pozzzzz cool

Uređenje: Oprostite, zaboravio sam napomenuti koliko dugo igram poker. Vidio sam da su ostali u predstavljanju to napomenuli, a ja sam zaboravio vrag me odnio. Ja igram poker koliko i gospodin Doyle Brunson (sigurno ste čuli za njega), ali sam mlađi nekih 50ak godina hehehe.

Zadnji popravljao Gnjoos14 (23-02-2010 01:00:13)

00

Re: Pozdrav prijatelji

Dobrodošao na naš forum. wink

Koji sajtovi su RIGGED?

00

Re: Pozdrav prijatelji

Hvala na dobrodošlici  smile

Pa iz mog iskustva BWIN je poprilično RIGGED, pokerstars trenutno promatram, unibet ima svojih naznaka koje sigurno nisu slučajnost!
Mogu navest i primjere:
BWIN - tamo sam odigrao oko 2 milijuna handova i nagledao sam se SVEGA. Postotak dobijanja handa nekad piše i PRIJE nego izađe karta, onda 30 handova ne dobiješ ništa (27, 39, 2J itd.), pa odjednom dobiješ KQ, uđeš u igru i na flopu te pogodi high par >Q<, ali netko UVIJEK ima AQ, KK ili QQ (AA u takvim situacijama jako rijetko). Jednostavno ti ne žele dat ništa i to je tako. Imam još hrpu primjera, ali ovo je ipak upoznavanje, ne želim ostavljat Bwinovo prljavo rublje tu..

pokerstars - nisam odigrao toliko kao na ostalim siteovima, ali već mi se nazire nekakva SMRDULIJA!

Unibet - igramo SNG turbo cijelu noć, jedno 5-6h i meni u tom vremenu 6 puta dođu KK. 6 puta ljudi! Većinom je igrala ista ekipa za stolom i jedan gospodin s nickom RoseBowwwl koji me optužio za varanje i poslao email korisničkoj podrški u kojemu me optužuje za prevaru!! Moji KK su od 6 puta, 4 puta RAZORILI njegove AA, i to je svaki put došao K na flopu, a jednom i KK na flopu! Optužio me da sam bot koji igra za unibet. Bilo mi je neugodno, ali sam zaradio lijepe novce, pa sam bio bez brige!

eto ga, pozzzzz  smile

00

4

Re: Pozdrav prijatelji

hahahahahahahah pa kolko vas ima

inace, welcome na forum

00

Re: Pozdrav prijatelji

Dobrodosao!

Hvala na upozorenju ovo za BWIN, ako cu ikad igrat tamo sad znam da ako s KQ pogodim top par moram odma foldat.
Bilo bi super kad pi podijelio jos primjera s nama da znamo cega se moramo pazit.

big_smile

00

Re: Pozdrav prijatelji

Brky napisao:

hahahahahahahah pa kolko vas ima

inace, welcome na forum

Hvala!

hehehe, pa ima nas dosta, poker je sad postao popularan! Što nas je više to bolje, više novca u igri hehe! Ali uživo na turnirima nas bude još i više!

mile88 napisao:

Dobrodosao!

Hvala na upozorenju ovo za BWIN, ako cu ikad igrat tamo sad znam da ako s KQ pogodim top par moram odma foldat.
Bilo bi super kad pi podijelio jos primjera s nama da znamo cega se moramo pazit.

big_smile

Hvala!

Nema problema, razmišljam i o pisanju knjige na tu temu. Ali se bojim da bi imao previše problema (naslov bi bio BWIN MAFFIA)!

00

Re: Pozdrav prijatelji

Ma i pokerstars je rigged, evo neki dan mi je tip sa setom uzeo 100BB buyin, a ja imao top pair-top kicker! E pa ne može to tako!

big_smile

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00

Re: Pozdrav prijatelji

dobrodosao, bas si me nasmijao...

smile

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Pozdrav prijatelji

Gnjoos14 napisao:

Unibet - igramo SNG turbo cijelu noć, jedno 5-6h i meni u tom vremenu 6 puta dođu KK. 6 puta ljudi! Većinom je igrala ista ekipa za stolom i jedan gospodin s nickom RoseBowwwl koji me optužio za varanje i poslao email korisničkoj podrški u kojemu me optužuje za prevaru!! Moji KK su od 6 puta, 4 puta RAZORILI njegove AA, i to je svaki put došao K na flopu, a jednom i KK na flopu! Optužio me da sam bot koji igra za unibet. Bilo mi je neugodno, ali sam zaradio lijepe novce, pa sam bio bez brige!

eto ga, pozzzzz


LOL... desi se, makar se i meni čini da unibet svasta baca... ali sto je tu je desi se...  roll

00

10

Re: Pozdrav prijatelji

Ma svi ti prokleti sajtovi su rigged u korist sposobnijih igrača. Koja nepravda.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Pozdrav prijatelji

i ja sam jednom video tudje karte pa sam napravio ovaj call sa T high ko onaj pottripper

http://www.pokerhand.org/?4825881

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: Pozdrav prijatelji

Gnjoos14 napisao:

odjednom dobiješ KQ, uđeš u igru i na flopu te pogodi high par >Q<, ali netko UVIJEK ima AQ, KK ili QQ (AA u takvim situacijama jako rijetko)

:=)))))))))))))))))))))) znaci ako imas KQ flopas tp jako rijetko neko tu ima AA  ... uff kako si me nasmija hahaha

Gnjoos14 napisao:

Unibet - igramo SNG turbo cijelu noć, jedno 5-6h i meni u tom vremenu 6 puta dođu KK. 6 puta ljudi! Većinom je igrala ista ekipa za stolom i jedan gospodin s nickom RoseBowwwl koji me optužio za varanje i poslao email korisničkoj podrški u kojemu me optužuje za prevaru!! Moji KK su od 6 puta, 4 puta RAZORILI njegove AA, i to je svaki put došao K na flopu, a jednom i KK na flopu! Optužio me da sam bot koji igra za unibet. Bilo mi je neugodno, ali sam zaradio lijepe novce, pa sam bio bez brige!

hahahahahahah smile)))))  jednom u livi igri lik je ima za mojim stolom 4 puta kraljeve u nekih pola sata .... eto mozda ti to otkloni bar malo , malo je rec "zrno" sumnje .

Dobrodosao, i nadam se toj knjizi sto prije wink , bit ce to pravi bum, nesto ko ona o teorijama zavjere wink))))

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Pozdrav prijatelji

propast napisao:

i ja sam jednom video tudje karte pa sam napravio ovaj call sa T high ko onaj pottripper

http://www.pokerhand.org/?4825881

looool wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Pozdrav prijatelji

umjesto da mu date neke argumente vi ismijavate covjeka..mozda on nema sva iskustva,nezna sve,nie procitao sve sto i vi..pa objasnite mu onda kako znate..

EDIT:tipfeler smile

Zadnji popravljao antoniob (24-02-2010 00:33:53)

00

15

Re: Pozdrav prijatelji

kako nebi imao iskustva pa odigrao je preko 2 milijuna handova? smile

00

Re: Pozdrav prijatelji

big_smile vidim,2Mhandova na bwinu..ali svejedno,par argumenata uvijek bolje dođe nego "hahaha,koji si ti lik" i slicno..

00

Re: Pozdrav prijatelji

knez napisao:

kako nebi imao iskustva pa odigrao je preko 2 milijuna handova? smile

heh radi ovog nemogu ni krenit ismijavat, netko ko je odigra 2M handova smije rec da je site rigged, a ti ga nesmis ismijat wink
Da on nije reka da je odigra 2M handova bilo bi jasno da je covik zabrija i to je to, i to sam prvo pomislija a onda kad sam vidia ovaj dio

Gnjoos14 napisao:

dobiješ KQ, uđeš u igru i na flopu te pogodi high par >Q<, ali netko UVIJEK ima AQ, KK ili QQ (AA u takvim situacijama jako rijetko).

Ovde se jasno vidi da nije zabrija nego je jebeno prostudira taj nesretni bwin i zna ako imas KQ i flopas Q neko mora imat AQ,KK ili QQ(za sada sve ok, jos mislimo da je zabrija) i sad dolazi ovaj dio "AA u takvim situacijama jako rijetKo" --> na ovo sam plaka od smija, ovde se vidi da je lik jebeno provea noci promatrajuci handove sa KQ smile)))))))))))

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

18

Re: Pozdrav prijatelji

Pa reci mu ti da siteovi nisu RIGGED!!! pa ces vidit gdje ce to odvest ovaj thread.. big_smile

00

Re: Pozdrav prijatelji

istina,lakse se samo smijati covjeku..

e moj gnjoos..hahaha

00

20

Re: Pozdrav prijatelji

chillin napisao:

Ovde se jasno vidi da nije zabrija nego je jebeno prostudira taj nesretni bwin i zna ako imas KQ i flopas Q neko mora imat AQ,KK ili QQ(za sada sve ok, jos mislimo da je zabrija) i sad dolazi ovaj dio "AA u takvim situacijama jako rijetKo" --> na ovo sam plaka od smija, ovde se vidi da je lik jebeno provea noci promatrajuci handove sa KQ smile)))))))))))

Ovo je bit svega, ja sam se skoro ugusio... big_smile:D

00

Re: Pozdrav prijatelji

chillin napisao:


hahahahahahah smile)))))  jednom u livi igri lik je ima za mojim stolom 4 puta kraljeve u nekih pola sata .... eto mozda ti to otkloni bar malo , malo je rec "zrno" sumnje .

isto tako live = rigged

Zadnji popravljao velesila (24-02-2010 01:25:25)

00

Re: Pozdrav prijatelji

poker_igrac napisao:

Ma i pokerstars je rigged, evo neki dan mi je tip sa setom uzeo 100BB buyin, a ja imao top pair-top kicker! E pa ne može to tako!

big_smile

Hehe, događa se, ali ne mora odmah značit da je rigged!

miroror napisao:

dobrodosao, bas si me nasmijao...

smile

Hvala, hehe, slobodno se posluži dalje tom Doyle Brunsom forom  wink

Bebach napisao:

LOL... desi se, makar se i meni čini da unibet svasta baca... ali sto je tu je desi se...  roll

Istina, unibet baca svašta! Samo hrabro!  :card_club

gmiko napisao:

Ma svi ti prokleti sajtovi su rigged u korist sposobnijih igrača. Koja nepravda.

Ovo nažalost nije istina!! Jer često puta mi se dogodilo da izgubim!!!

propast napisao:

i ja sam jednom video tudje karte pa sam napravio ovaj call sa T high ko onaj pottripper

http://www.pokerhand.org/?4825881

Bravo, odlično odigrano!!

chillin napisao:

:=)))))))))))))))))))))) znaci ako imas KQ flopas tp jako rijetko neko tu ima AA  ... uff kako si me nasmija hahaha

Hehe, tako je! AA u takvim situacijama NE DOLAZE. Takav je, kako bi rekli u narodu - sistem!  mad

chillin napisao:

hahahahahahah smile)))))  jednom u livi igri lik je ima za mojim stolom 4 puta kraljeve u nekih pola sata .... eto mozda ti to otkloni bar malo , malo je rec "zrno" sumnje .

Uawawiwa, ovo je stvarno nevjerojatno! Ali vidio sam svega i na Youtube-u, svašta se događa...takav je poker hehe! Ali ove rigged siteove treba pratiti!

chillin napisao:

Dobrodosao, i nadam se toj knjizi sto prije wink , bit ce to pravi bum, nesto ko ona o teorijama zavjere wink))))

Hvala ti! Još razmišljam da li ću nastavit s tim, nije to za zafrkanciju, može postati OPASNO!

00

Re: Pozdrav prijatelji

antoniob napisao:

umjesto da mu date neke argumente vi ismijavate covjeka..mozda on nema sva iskustva,nezna sve,nie procitao sve sto i vi..pa objasnite mu onda kako znate..

EDIT:tipfeler smile

Hehe, nema potrebe za ismijavanjem, svi smo mi ljudi! Ako netko ima argumente nadam se da će ih napisat, možda čak i bude suradnje oko knjige!!

knez napisao:

kako nebi imao iskustva pa odigrao je preko 2 milijuna handova? smile

Upravo tako heheh, stara sam ja iskusnjara!! Nedam se ja vozat hehehe!

chillin napisao:
knez napisao:

kako nebi imao iskustva pa odigrao je preko 2 milijuna handova? smile

heh radi ovog nemogu ni krenit ismijavat, netko ko je odigra 2M handova smije rec da je site rigged, a ti ga nesmis ismijat wink
Da on nije reka da je odigra 2M handova bilo bi jasno da je covik zabrija i to je to, i to sam prvo pomislija a onda kad sam vidia ovaj dio

Gnjoos14 napisao:

dobiješ KQ, uđeš u igru i na flopu te pogodi high par >Q<, ali netko UVIJEK ima AQ, KK ili QQ (AA u takvim situacijama jako rijetko).

Ovde se jasno vidi da nije zabrija nego je jebeno prostudira taj nesretni bwin i zna ako imas KQ i flopas Q neko mora imat AQ,KK ili QQ(za sada sve ok, jos mislimo da je zabrija) i sad dolazi ovaj dio "AA u takvim situacijama jako rijetKo" --> na ovo sam plaka od smija, ovde se vidi da je lik jebeno provea noci promatrajuci handove sa KQ smile)))))))))))

Bravo majstore!! Ni ja ne bi bolje rekao nego NESRETNI bwin. Stvarno mi je donio toliko nesreće u životu eh, što je tu je. Studirao sam ga i još to radim, provodim sate gledajući ljude kako igraju tamo. Gledam ih kao pastir ovčice koje idu na klanje, žao mi je što im ne mogu pomoći! Drago mi je da ste me saslušali i nadam se da nećete ponavljati moje greške. KQ su đavolja karta iz Sodome i Gomore!! Q iz Sodome jer je žensko K iz Gomore!!!

Tilt napisao:

Pa reci mu ti da siteovi nisu RIGGED!!! pa ces vidit gdje ce to odvest ovaj thread.. big_smile

Heh, nisam baš ovo razumio???  sad

velesila napisao:
chillin napisao:


hahahahahahah smile)))))  jednom u livi igri lik je ima za mojim stolom 4 puta kraljeve u nekih pola sata .... eto mozda ti to otkloni bar malo , malo je rec "zrno" sumnje .

isto tako live = rigged

Uh ovo je opasno!! Oko ovakvih izjava moraš bit oprezan!! Dileri su kao i dileri droge - OPASNI!

Uređenje:
Što se tiče ove zadnje izjave, ne drogiram se niti poznam dilere droge! Pričam samo ono što sam čuo!!

Zadnji popravljao Gnjoos14 (24-02-2010 16:06:05)

00

24

Re: Pozdrav prijatelji

Gnjoos14 napisao:

Pa iz mog iskustva BWIN je poprilično RIGGED, pokerstars trenutno promatram, unibet ima svojih naznaka koje sigurno nisu slučajnost!

jesu li hollywood poker i ladbrokes rigged?

00

Re: Pozdrav prijatelji

4ladX napisao:
Gnjoos14 napisao:

Pa iz mog iskustva BWIN je poprilično RIGGED, pokerstars trenutno promatram, unibet ima svojih naznaka koje sigurno nisu slučajnost!

jesu li hollywood poker i ladbrokes rigged?

zvuci dosta random... vjerojatno nisu ... to samo zle korporacije kao pokerstars!

00