Tema: Moneybookers problem?

Evo imam jedan problem. Imao sam prije jedan racun na MB koji sam ukinia. Isa sam uplatiti na MB preko visa electron kartice i blokirali su mi racun. Kad sam pisa podatke o krtici, iznosu itd. trazili su mi broj mobitela i ja sam im ga dao, a oni da se taj broj vec koristi i da sad mogu uplatiti jedino putem bankovnog transfera.

Problem je taj sto mi se cini da moram ici uplatiti u banku u zagrebu:
Account holder: Moneybookers Ltd.
Bank: Erste and Steiermarkische Bank
City/Town: Zagreb

To ce mi sad biti jako velik problem jer nece tako skoro u zg. Moze li mi neko pomoci?

I have the nuts
00

Re: Moneybookers problem?

fafarikula napisao:

To ce mi sad biti jako velik problem jer nece tako skoro u zg. Moze li mi neko pomoci?

Tamo je njihovo sjedište... Ti ne moraš ići u tu banku nego uplatiti na taj njihov bankovni račun. Zapiši si sve podatke i odi u banku i uplati.

00

Re: Moneybookers problem?

pazi samo, imaju neku foru "Please transfer from a bank account in your name" i "!!! NO cash / 3rd party deposits !!! Due to anti-money laundering regulations we CANNOT ACCEPT cash deposits" .... u prijevodu, trebas im uplatiti s nekog bankovnog racuna koji glasi na isto ime na koga glasi moneybookers account.

znaci da moras otici u svoju banku, i njima dati podatke ovog moneybookersovog racuna u erste-u, pa da ti oni s tvojeg racuna prebace.... recimo putem e-zabe, tj internet bankarstva od zagrebacke banke, nemre se uplatiti, jer se radi o nekakvoj posebnoj vrsti racuna, i vjerojatno banka dosta veliku proviziju uzme kod uplate, mislim da nekih 30 kn cak ako se dobro sjecam onoga kaj sam cital po forumima.

mozda bi ti manje zezancije bilo da si najdes nekoga ko bi ti poslal pare na moneybookers sa svojeg moneybookersa, a ti njemu protuvrijednost na tekuci racun, il tak nekak smile

00

Re: Moneybookers problem?

dosao sam do limita  s  uplatama s  mooneybookersa,kako rjesit problem, trebam uplatit ostatak love koji mi je  MB  a  trebam kao cekat  90 dana da opet  mogu uplacivat..a  nemogu verificirat  svoj MB jer nisam izravno ja  uplatio nego mi je frend  slao prek svog  MB jer  nemam kartice..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Moneybookers problem?

puki86 napisao:

dosao sam do limita  s  uplatama s  mooneybookersa,kako rjesit problem, trebam uplatit ostatak love koji mi je  MB  a  trebam kao cekat  90 dana da opet  mogu uplacivat..a  nemogu verificirat  svoj MB jer nisam izravno ja  uplatio nego mi je frend  slao prek svog  MB jer  nemam kartice..

pa mozes preko adrese verificirati. posalju ti doma pismo, i upises kod koji si dobio

00

Re: Moneybookers problem?

pa  ak se  moze  tak odlicno,ali cini mi se  da  treba i karticu i adresu verificirat...
uglanom probat cu smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Moneybookers problem?

puki86 napisao:

pa  ak se  moze  tak odlicno,ali cini mi se  da  treba i karticu i adresu verificirat...
uglanom probat cu smile

Address       [Verify]
Credit/debit card     [Add]
Bank account     [Add]

Eto. sve se moze. ako nemas tu opciju javi im se na support.

00

8

Re: Moneybookers problem?

verifikacija adrese ti traje nekih 2 tjedna. (dok ti posalju postom kod)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Moneybookers problem?

puki86 napisao:

dosao sam do limita  s  uplatama s  mooneybookersa,kako rjesit problem, trebam uplatit ostatak love koji mi je  MB  a  trebam kao cekat  90 dana da opet  mogu uplacivat..a  nemogu verificirat  svoj MB jer nisam izravno ja  uplatio nego mi je frend  slao prek svog  MB jer  nemam kartice..

ja te pola texta tu nisam skuzio... al ako se radi o tome da si ti dosegao limit na neku poker sobu s uplatama s MB, probaj vratit frendu pa onda neka on tebi sa svog acc uplati.
valjda si me skuzio

00

10

Re: Moneybookers problem?

2 tjedna ???? pa  oni nisu normalni..
vidim da cu morat  u erste uzet neku karticu ..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Moneybookers problem?

puki86 napisao:

2 tjedna ???? pa  oni nisu normalni..
vidim da cu morat  u erste uzet neku karticu ..

hehe, a mislis da budes karticu manje cekal? smile

00