26

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

Evo sa Starsa na najnižem limitu .. lik je došao do 199 $ big_smile

... i ja mislim da ima nešto u tome smile

http://slike.hr/slike/w/wtf168_de7c7.jpg

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

27

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

A gle, ja kad sam sjeo prvi put za stol na party pokeru prve tri ruke su mi bile tj bile bi dobitne da sam ih odigrao, a držao sam groblje. To je vjerovatno da te namami, kasnije se snalazi kako znaš i umiješ.... Ne vjerujem da bi ti i jedan site dao da digneš 500$ samo tako. Imaš masu ljudi koji su ti Hit and run igrači, došli bi do 500$, probali dignuti još malo, pali eventualno na 400$ i bok, ajmo dalje...

00

28

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

Vuco napisao:

Evo sa Starsa na najnižem limitu .. lik je došao do 199 $ big_smile

... i ja mislim da ima nešto u tome smile

http://slike.hr/slike/w/wtf168_de7c7.jpg

ovo je gaqrant robot.
Pa koliko ovaj igra? 3 dana?
Da cjeli dan sjedis i cekas da ribe daju svoju lovu nei se docekalo da ti daju 200 dolalra, a kamoli da sve ode k tebi...

00

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

Ljudi, zar ne shvaćate da kad izgubite lovu niste izgubili od kuće nego od drugog igrača?!
Soba uzme svoj rake neovisno o tome da li ruku dobijete vi ili onaj drugi, zaboli ih.

00

30

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

dadaas napisao:
Vuco napisao:

Evo sa Starsa na najnižem limitu .. lik je došao do 199 $ big_smile

... i ja mislim da ima nešto u tome smile

http://slike.hr/slike/w/wtf168_de7c7.jpg

ovo je gaqrant robot.
Pa koliko ovaj igra? 3 dana?
Da cjeli dan sjedis i cekas da ribe daju svoju lovu nei se docekalo da ti daju 200 dolalra, a kamoli da sve ode k tebi...

Ovo su 2 igrača s viših stake-ova išla all in svaku ruku dok jedan nije došao do 200$ big_smile. Pogledaj kolko je average pot.

00

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

ja nisam osoba koja vidi teoriju urote svuda oko sebe al moram priznat da je pokerstars prilično fascinantan.
dobila sam depozit pred cca tjedan dana i u 4-5 dana došla sa 50 na 160$ igrajuci sitngoove po 18 i 45 ljudi. jučer sam počela igrat i polako padala došla do 110 i zaustavila se tu. danas ponovo ista stvar došla do 80 išla odmorit, vratila se i sad sam na 30. vjerojatno i jesam radila puno grešaka i bila neoprezna ali nemoguće da sam igrala toliko dručije nego prvih 5 dana da izgubim preko 100 dolara u 2 dana. otprilike 1 od 10 all inova je uspjevao (a kad je finalni stol i imam znatno manje od ostalih nemam izbora), AA je pobjeđivao J7 offsuit, A3 itd. all in sa QQ lik dobije JJJJ, danas sam vidjela 4 pokera a u prvih tjedan dana niti jedan. razumijem ja da AA nije nepobjediv al čim odem all in s AA i vidim da lik koji me calla ima J3 znam da sam gotova big_smile fascinantno. KKvs AA mi se danas dogodio 3 puta. ma ne znam, vjerojatno tražim izgovore za to kaj sam izgubila masu ali ne mogu vjerovat kakve se stvari dogadjaju.... već me strah igrat. i to ono ko da me neko oce iz*ebat u zdrav mozak, all in sa 99 da me bar pobijedi neka prava ruka al ono calla lik sa 2T i pobijedi parom T. big_smile
igrat cu danas polako, mirne glave, necu callat all inove i hopefully se vratit na 50 pa onda ispocetka...

00

32

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

To se zove varianca. Čitat ćeš za koju godinu ovaj post koji si napisala i smijat ćeš se. Zato postoji BRM.

00

Re: Pokerstars interesantni handovi i flopovi

a vjerujem da cu se smijat.. big_smile

nista pala na 17 to je to. dosta.
pozitivna stvar: odmorit cu se par dana i pocet radit za faks konacno
negativna stvar: jebemu miša..... sve je jasno big_smile

00