Tema: Pozzzzdraf

Pozdravi svima. Ja sam Petar iz okolice Zagreba. Imam 22 godine, studiram eletrotehniku. Poker sam poceo igrat prije 2. godine na faceu i prodajom cipova na ebayu sam zaradio nes para za buduci bankroll. Trenutno na PS igram freerollove i proucavam par knjiga(Let there Be Range, The Theory of Poker -Sklansky). Nadam se ugodnom druzenju.,.,.,.,.,.,.,

Zadnji popravljao perodot (24-02-2010 12:10:34)

If you don't risk anything, you risk even more!
00

Re: Pozzzzdraf

Dobrodošao. Može jedno pitanje? Koliko si zaradio prodajom chipova (koliko si prodao/koliko si zaradio)? Čisto me zanima..

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Pozzzzdraf

dobrodosao..

00

Re: Pozzzzdraf

Rexonja napisao:

Dobrodošao. Može jedno pitanje? Koliko si zaradio prodajom chipova (koliko si prodao/koliko si zaradio)? Čisto me zanima..

2$ za 1M. Oko 300M sa prodo nakon toga su me izbacili i oduzeli mi jos tolko  mad

If you don't risk anything, you risk even more!
00

Re: Pozzzzdraf

perodot napisao:

Pozdravi svima. Ja sam Petar iz okolice Zagreba. Imam 22 godine, studiram eletrotehniku. Poker sam poceo igrat prije 2. godine na faceu i prodajom cipova na ebayu sam zaradio nes para za buduci bankroll. Trenutno na PS igram freerollove i proucavam par knjiga(Let there Be Range, The Theory of Poker -Sklansky). Nadam se ugodnom druzenju.,.,.,.,.,.,.,

Pazi Let there Be Range ti može više odmoci nego pomoci ako igraš micro limite.

00

Re: Pozzzzdraf

zvjezdan napisao:
perodot napisao:

Pozdravi svima. Ja sam Petar iz okolice Zagreba. Imam 22 godine, studiram eletrotehniku. Poker sam poceo igrat prije 2. godine na faceu i prodajom cipova na ebayu sam zaradio nes para za buduci bankroll. Trenutno na PS igram freerollove i proucavam par knjiga(Let there Be Range, The Theory of Poker -Sklansky). Nadam se ugodnom druzenju.,.,.,.,.,.,.,

Pazi Let there Be Range ti može više odmoci nego pomoci ako igraš micro limite.

Zašto može više odmoci? Pitam jer sam ju upravo skinuo i krenuo čitat smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Pozzzzdraf

iAcesHigh napisao:
zvjezdan napisao:
perodot napisao:

Pozdravi svima. Ja sam Petar iz okolice Zagreba. Imam 22 godine, studiram eletrotehniku. Poker sam poceo igrat prije 2. godine na faceu i prodajom cipova na ebayu sam zaradio nes para za buduci bankroll. Trenutno na PS igram freerollove i proucavam par knjiga(Let there Be Range, The Theory of Poker -Sklansky). Nadam se ugodnom druzenju.,.,.,.,.,.,.,

Pazi Let there Be Range ti može više odmoci nego pomoci ako igraš micro limite.

Zašto može više odmoci? Pitam jer sam ju upravo skinuo i krenuo čitat smile

Pa to je sve advanced igra za limite NL100 i više tj. kada igraš protiv igrača koji razmišljaju, a na micro limitima su 90% fishevi i ako pokušavaš fancy poteze na njima neces dobro proci smile

Ja bih vam preporucio:
http://www.pokerpro.com.hr/strategija/l … imita.html

i

video kolekciju od Ed Millera: Poker Made Simple

00

Re: Pozzzzdraf

perodot napisao:
Rexonja napisao:

Dobrodošao. Može jedno pitanje? Koliko si zaradio prodajom chipova (koliko si prodao/koliko si zaradio)? Čisto me zanima..

2$ za 1M. Oko 300M sa prodo nakon toga su me izbacili i oduzeli mi jos tolko  mad

ma ajde..ja mislio setove cipova prodavao a ti cipove s fejsbuka..

00

Re: Pozzzzdraf

antoniob napisao:

ma ajde..ja mislio setove cipova prodavao a ti cipove s fejsbuka..

Zrno po zrno pogaca, $ po $ dobar bankroll big_smile

zvjezdan napisao:

video kolekciju od Ed Millera: Poker Made Simple

Di to mogu skinut? Trazim ali bez uspjeha. sad

Zadnji popravljao perodot (25-02-2010 20:43:23)

If you don't risk anything, you risk even more!
00