Tema: smanjenje videa itd.

Treba mi mala pomoć. snimio sam sada video,traje oko 50 minuta i ima oko 750 MB. kako to smanjiti, gdje uploadati (nešto tipa youtube) i tako.. molio bi da mi pomognu dobre duše, hvala  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: smanjenje videa itd.

Trebaš pretvoriti u mp4 format. To uradiš tako da povučeš video u timeline i klikneš Produce video as... i odabereš flash (mp4).

Možeš uploadati na neki server tipa megaupload, pa ga mi uploadamo na naš server i objavimo.

00

Re: smanjenje videa itd.

da,sad sam malo gledao video,ima jedno par veoma zanimljivih handova što bi se dalo dosta razgovarati o njima prem da smo već imali read na protivniku,ali mislim da će ljudima biti dosadno gledati 50 minuta pa sam odlučio snimiti jedno 3-4 seassona i iz svakog izvuci nekih 10-15 minuta,vjerujem da bi svima bilo zanimljivije gledati. na početku bi one osnove (squeez,kakve pozicije igrati s kojim kartama i kakve stackove imaju protivnici),a nakon tih 15-20 minuta bih izrezao neke handove i stavio sve zajedno. Mislim da bi to do subote trebalo biti gotovo,trebam se još malo upoznat sa programom za snimanje itd. uglavnom hvala roba

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: smanjenje videa itd.

ajde mi objasnite s cim snimkate video i s cim pretvarate u mp4.

ja sam snimao s nekim free screeen recorderom i film je dosao ogroman pa sam ga smanjio u mp4 prek sony vegas programa, al se onda izgubi slika totalno, losa kvaliteta, ajde upomoc.

Napsiite koje programe koristiti

00

5

Re: smanjenje videa itd.

Camtasia studio 6.0
U njoj imas sve. snimas video (i zvuk ako hoces) i konvertiras u koji hoces

http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t … 1d6509f99e

Zadnji popravljao Adži (26-02-2010 17:02:38)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: smanjenje videa itd.

Zahvaljujem majstore smile

00