Tema: Isplata sa poker starsa

Pozdrav imam jedno pitanje imam vec duze vrijeme otvoren account na poker starsu i imam account na moneybookers-u,do sad nikad nikakvih problem sto se tice uplate sa moneybookersa -na- starse sve 5.

Zanima me za isplatu imam frenda koji ima Diners ili master karticu-(nisam 100% siguran) dali mogu isplatu vrsit na njegovu karticu-(njegovo ime i prezime).,na pokerstarsu je moj account sa mojim imenom i prezimenom naravno smile

ili cu morat i njemu napravit account na pokerstarsu da bi mogo isplacivat?

btw. koliko je maxsimalno moguce isplatit i uplatit love dnevno na diners ili master card i koliko dugo traje isplata,dali je sigurno i koliko provjera cu morat prolazit i zahebancija dok sve ne sjedne na svoje mjesto? smile  koliku proviziju uzimaju ili eventualno porez? smile

ili je sve ok i brzo isto kao kad uplacujes,tu nema nikakvih problema naravno big_smile

00

Re: Isplata sa poker starsa

Zašto bi isplačivao na frenda? Pa isplati na moneybookers i na svoj devizni.

I sam veliš da si već uplačivao s moneybookersa.

Provizija je neka sića, a poreza za sad nema.

00

Re: Isplata sa poker starsa

roba59 napisao:

Zašto bi isplačivao na frenda? Pa isplati na moneybookers i na svoj devizni.

I sam veliš da si već uplačivao s moneybookersa.

Provizija je neka sića, a poreza za sad nema.


Pozdrav Roba., zaboravio sam napomenut da nemam devizni racun i nisam drzavljanih republike hrvatske-(za sad) imam tu status produzenog boravka i tek za 2 godine dobivam domovnicu i osobnu zato ni nemogu imat kartice,racune na banci itd..

na moneybookers sam uplacivo preko jednog lika to mi nije problem,nekad mi jedan frend prebaci lovu sa poker starsa na poker stars,problem mi je isplata,zato sam ovde na forumu postavio pitanje jer ako iko zna znate vi pokerpro igraci i jedino vama mogu vjerovat jer ste vec dugo u vodama online pokera wink

zato zelim preko frenda isplacivat lovu.. zato me zanimaju stvari koje sam pito na prvom postu.. TNX

00

Re: Isplata sa poker starsa

hmm
Neznam kako to funkcionira s tuđim karticama.

Reci kolko trebaš (ovdje ili na PM) pa ako nije ogromna cifra, možeš mi prebaciti na moj account, a ja uplatim na tvoj ili frendov tekuči.

00

Re: Isplata sa poker starsa

roba59 napisao:

hmm
Neznam kako to funkcionira s tuđim karticama.

Reci kolko trebaš (ovdje ili na PM) pa ako nije ogromna cifra, možeš mi prebaciti na moj account, a ja uplatim na tvoj ili frendov tekuči.


Hvala na ponudi ,trenutno netrebam nista isplacivat tek sam krenuo ozbiljno igrat sit n go turnire,planiram isplatit kad bude profit duplo od uplate-(10000kn) dakle kad budem isplacivo bit ce oko 5000kn mozda malo manje mozda vise.. javim se kad budem trebo isplatu pa mozda napravim sa tobom neki deal-(ako te zanima mozemo na dugorocno nekakav dogovor napravit sto se tice isplata) naravno ti uzimas sebi proviziju na svakoj isplati bilo to 100,200 ili 1000$ itd..

poz smile

00

Re: Isplata sa poker starsa

fantazam napisao:
roba59 napisao:

hmm
Neznam kako to funkcionira s tuđim karticama.

Reci kolko trebaš (ovdje ili na PM) pa ako nije ogromna cifra, možeš mi prebaciti na moj account, a ja uplatim na tvoj ili frendov tekuči.


Hvala na ponudi ,trenutno netrebam nista isplacivat tek sam krenuo ozbiljno igrat sit n go turnire,planiram isplatit kad bude profit duplo od uplate-(10000kn) dakle kad budem isplacivo bit ce oko 5000kn mozda malo manje mozda vise.. javim se kad budem trebo isplatu pa mozda napravim sa tobom neki deal-(ako te zanima mozemo na dugorocno nekakav dogovor napravit sto se tice isplata) naravno ti uzimas sebi proviziju na svakoj isplati bilo to 100,200 ili 1000$ itd..

poz smile

Ok, nema problema.

LOL @ $1000.

00

Re: Isplata sa poker starsa

fantazam napisao:

Zanima me za isplatu imam frenda koji ima Diners ili master karticu-(nisam 100% siguran) dali mogu isplatu vrsit na njegovu karticu-(njegovo ime i prezime).,na pokerstarsu je moj account sa mojim imenom i prezimenom naravno
ili cu morat i njemu napravit account na pokerstarsu da bi mogo isplacivat?

Poprilicno sam siguran da ime holdera kartice mora bit identicno onome koje je na PS accountu. Dakle mislim da nije moguce na njegovu karticu napravit withdrawal.

No ipak, moguce je da mu napravis acc i onda prebacis pare na taj acc. al oni ce ti provjerit ako budes automatski isti dan isao withdrawalat novac na karticu, tako da mislim da to u tom slucaju nece glatko proci, savjetujem ti da napravis njemu acc i prebacis na taj acc pare i igras na tome acc 2-3-4 dana i onda bez straha withdrawalas pare, nadam se da nebi trebalo bit onda problema wink .

PS: mislim da nema potrebe za mijenjanjem IP-a svaki put kad se ides log in/out sa cas sa jednog na drugi acc, jer im support nije toliko zajedljiv.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Isplata sa poker starsa

fantazam napisao:

naravno ti uzimas sebi proviziju na svakoj isplati bilo to 100,200 ili 1000$ itd..
poz smile

1000$ big_smile , nadam se da mu neces morat sredjivat 12-ogodisnje  prostituke il nesto   big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Isplata sa poker starsa

chillin napisao:
fantazam napisao:

naravno ti uzimas sebi proviziju na svakoj isplati bilo to 100,200 ili 1000$ itd..
poz smile

1000$ big_smile , nadam se da mu neces morat sredjivat 12-ogodisnje  prostituke il nesto   big_smile


ma krivo sam se izjasnio :DD

mislio sam da ce normalno uzet sebi profit na mojoj isplati kolika god moja isplata bude bila dakle -(100 dolara ili 1000 dolara ili vise)

heh bilo bi super da roba ima profit 1000$ od moje isplate,znaci da bi ja isplacivo stvarno velikuuu lovu heh ali otom potom,nema nista na brzinu,jedino discipliniranom igrom na duze staze se moze zaradit i naravno ulaskom u sitngo turnire na koje mogu komotno igrat sa svojim bankrollom-(najbitniji je bankroll managment,naravno uz kvalitetnu igru i pravo poznavanje pokera smile

00

Re: Isplata sa poker starsa

fantazam napisao:
chillin napisao:
fantazam napisao:

naravno ti uzimas sebi proviziju na svakoj isplati bilo to 100,200 ili 1000$ itd..
poz smile

1000$ big_smile , nadam se da mu neces morat sredjivat 12-ogodisnje  prostituke il nesto   big_smile


ma krivo sam se izjasnio :DD

mislio sam da ce normalno uzet sebi profit na mojoj isplati kolika god moja isplata bude bila dakle -(100 dolara ili 1000 dolara ili vise)

heh bilo bi super da roba ima profit 1000$ od moje isplate,znaci da bi ja isplacivo stvarno velikuuu lovu heh ali otom potom,nema nista na brzinu,jedino discipliniranom igrom na duze staze se moze zaradit i naravno ulaskom u sitngo turnire na koje mogu komotno igrat sa svojim bankrollom-(najbitniji je bankroll managment,naravno uz kvalitetnu igru i pravo poznavanje pokera smile

Uff, jooj, nisi se prestavio pa neznam koliko se bavis pokerom, ali ovo nisu rjeci pocetnika big_smile ..
GL.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

11

Re: Isplata sa poker starsa

chillin napisao:
fantazam napisao:
chillin napisao:

1000$ big_smile , nadam se da mu neces morat sredjivat 12-ogodisnje  prostituke il nesto   big_smile


ma krivo sam se izjasnio :DD

mislio sam da ce normalno uzet sebi profit na mojoj isplati kolika god moja isplata bude bila dakle -(100 dolara ili 1000 dolara ili vise)

heh bilo bi super da roba ima profit 1000$ od moje isplate,znaci da bi ja isplacivo stvarno velikuuu lovu heh ali otom potom,nema nista na brzinu,jedino discipliniranom igrom na duze staze se moze zaradit i naravno ulaskom u sitngo turnire na koje mogu komotno igrat sa svojim bankrollom-(najbitniji je bankroll managment,naravno uz kvalitetnu igru i pravo poznavanje pokera smile

Uff, jooj, nisi se prestavio pa neznam koliko se bavis pokerom, ali ovo nisu rjeci pocetnika big_smile ..
GL.

OVAKO TI JE SA SVIM KARTICAMA KOJE PODRŽAVAJU NA POKER STARSU !!!!
NA KARTICI SA KOJE MISLIŠ RADIT UPLATU ILI ISPLATU MORA BITI TVOJE IME ,, ZNAČI NA TVOJE IME MORA BITI REGISTRIRAN I ACCOUNT PSTRS ,,, VJEROVATNO ĆE TE TRAŽITI NEKU VERIFIKACIJU DA JE TO TVOJA KARTICA ,,, RECIMO MENE SU KAD SAM ISPLAĆIVAO MALO VEĆU CIFRU TRAŽILI SLIKU PREDNJE I STRAŽNJE STRANE MOJE VISA ELECTRON KARTICE ( s time da na prednjoj strani sakriješ broj kartice tj, ostaviš samo zadnja 4 broja radi evidencije ,,, a na stražnjoj strani sakriješ CVC broj ) , SLIKU MOJE OSOBNE ( PREDNJA STRAŽNJA STRANA ),,,
U ROKU OD 5 RADNIH DANA SAM DOBIO ISPLATU OD POKERSTARSA BEZ IKAKVE PROVIZIJE ,,, POKERSTARS JE ZASAD MOJA VODEĆA POKER STRANICA JER SU VEOMA BRZI I ODGOVORNI ŠTA SE TIČE TRANSKACIJA UPLATA I ISPLATA ...
Nadam se da će ti ovo pomoć,,, tako je na većini poker stranica ali uvjek pročitaj koje su osnove za uplate i isplate !!!
Pozdrav Zole000 !!!!

00