Tema: Poklon za nove Party Poker igrače

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/baneri/party_poker_poklon.png

Prvih 10 igrača, koji se registriraju na Party Poker preko naše stranice (www.pokerpro.com.hr) i sakupe 100 bodova, če primiti pored standardnih $500 bonusa i novu Party Poker kapu.

Više o Party Poker poklonu...

Zadnji popravljao Lidija (01-08-2009 09:26:06)

00

Re: Poklon za nove Party Poker igrače

jesu kape podijeljene?

00

Re: Poklon za nove Party Poker igrače

da li se kapa može kupiti? ja sam se registrirao na party pokeru prije nego sam došao na ovaj forum  sad

00

Re: Poklon za nove Party Poker igrače

quickr napisao:

da li se kapa može kupiti? ja sam se registrirao na party pokeru prije nego sam došao na ovaj forum  sad

ja sam gledo na njihovom store-u pa nisam nasao. Tak da se nadam da cu dobiti preko pokerpro.a  cool

00

5

Re: Poklon za nove Party Poker igrače

iamlegend napisao:
quickr napisao:

da li se kapa može kupiti? ja sam se registrirao na party pokeru prije nego sam došao na ovaj forum  sad

ja sam gledo na njihovom store-u pa nisam nasao. Tak da se nadam da cu dobiti preko pokerpro.a  cool

Nažalost nema više Party Poker kape, ali možemo ti poslati Party Poker majicu (samo M size).

00

Re: Poklon za nove Party Poker igrače

Bolje majca nego kapa  big_smile i još mi M veličina odgovara, odlično  wink

Koliko para?

00

7

Re: Poklon za nove Party Poker igrače

quickr napisao:

Bolje majca nego kapa  big_smile i još mi M veličina odgovara, odlično  wink

Koliko para?

Besplatno, samo pošalji na support svoju adresu.

00

Re: Poklon za nove Party Poker igrače

Poslano, hvala  wink

00

Re: Poklon za nove Party Poker igrače

Vule napisao:
iamlegend napisao:
quickr napisao:

da li se kapa može kupiti? ja sam se registrirao na party pokeru prije nego sam došao na ovaj forum  sad

ja sam gledo na njihovom store-u pa nisam nasao. Tak da se nadam da cu dobiti preko pokerpro.a  cool

Nažalost nema više Party Poker kape, ali možemo ti poslati Party Poker majicu (samo M size).


to se odnosilo samo na quickr-a ili i mene?  P.S. jel i dalje uvjet 100 bodova? kad to skupim jel trebam slati printscreen?

00

10

Re: Poklon za nove Party Poker igrače

Odnosti se i na tebe.

00