Tema: Moneybookers limit

Ispucao sam sav limit na MBu, ostalo mi 256E, a moram prebacit bar 1000$ na full tilt?

Jel ima netko neki prijedlog šta da napravim?

00

2

Re: Moneybookers limit

salemetal napisao:

Ispucao sam sav limit na MBu, ostalo mi 256E, a moram prebacit bar 1000$ na full tilt?

Jel ima netko neki prijedlog šta da napravim?

Možemo ti pomoči oko VIP moneybookersa, pošalji mi poruku.

00

Re: Moneybookers limit

posalji im mail da bi htjeo povecati limit. to sam ja napravio jer sam bio u slicnoj situaciji nedavno.

trazili su da im opet posaljem osobnu i neki racun i za 2 dana mi povecali limit za 15k eura

I can't win if I fold?
00

Re: Moneybookers limit

hEadAche napisao:

posalji im mail da bi htjeo povecati limit. to sam ja napravio jer sam bio u slicnoj situaciji nedavno.

trazili su da im opet posaljem osobnu i neki racun i za 2 dana mi povecali limit za 15k eura

To nakon sto si vec napravio sve one verifikacije za povecanje limita?

Ja sam napravio sve te verifikacije i limit mi je 13k$

Na drugom MB-u od stare imam manji limit jer nisam verificirao karticu. Tamo imam isti problem kao i sale jer sam ispucao limit a jos imam nesto para gore...
Dal je moguce da mi povecaju limit bez te verifikacije kartice koju nemogu verificirat posto ju stara nema?

00

Re: Moneybookers limit

verificiro sam devizni racun, adresu i bankovni racun jos prije, bio mi je limit 15k€, i sada su mi rekli da mi mogu povecat za jos tolko ako samo posaljem 2 dokumenta, sto sam napravio, i kroz 2 dana su mi uduplali limit

I can't win if I fold?
00

Re: Moneybookers limit

super, tnx

00

Re: Moneybookers limit

Da vas pitam, koji ste račun verificirali na MBu?

Jel može devizni ili kako to ide?

To mi je jedini način da dobijem veći limit. Trošim dane bzvz umjesto da grindam...  lol

00

Re: Moneybookers limit

salemetal napisao:

Da vas pitam, koji ste račun verificirali na MBu?

Jel može devizni ili kako to ide?

To mi je jedini način da dobijem veći limit. Trošim dane bzvz umjesto da grindam...  lol

Ja sam verificirao devizni, VISA electron.

00

Re: Moneybookers limit

mile88 napisao:
salemetal napisao:

Da vas pitam, koji ste račun verificirali na MBu?

Jel može devizni ili kako to ide?

To mi je jedini način da dobijem veći limit. Trošim dane bzvz umjesto da grindam...  lol

Ja sam verificirao devizni, VISA electron.

Znači odem u banku i uplatim sa svog deviznog na njihov račun?

00

10

Re: Moneybookers limit

salemetal napisao:
mile88 napisao:
salemetal napisao:

Da vas pitam, koji ste račun verificirali na MBu?

Jel može devizni ili kako to ide?

To mi je jedini način da dobijem veći limit. Trošim dane bzvz umjesto da grindam...  lol

Ja sam verificirao devizni, VISA electron.

Znači odem u banku i uplatim sa svog deviznog na njihov račun?

Ne, odes tamo na MB-u gdje imas to za povecavanje limita, zatrazis to i onda ti oni s racuna uzmu neki iznos koji moras tocno upisat koji su ti iznos uzeli. Tu zna bit problem ako imas MB i devizni u razlicitim valutama, jer moras tocno na cent upisat taj iznos. Dok to verificiras vrate ti to sto su ti uzeli.

00

Re: Moneybookers limit

mile88 napisao:
salemetal napisao:
mile88 napisao:

Ja sam verificirao devizni, VISA electron.

Znači odem u banku i uplatim sa svog deviznog na njihov račun?

Ne, odes tamo na MB-u gdje imas to za povecavanje limita, zatrazis to i onda ti oni s racuna uzmu neki iznos koji moras tocno upisat koji su ti iznos uzeli. Tu zna bit problem ako imas MB i devizni u razlicitim valutama, jer moras tocno na cent upisat taj iznos. Dok to verificiras vrate ti to sto su ti uzeli.

Krivo smo se razumijeli, verificirao sam ja karticu, ali nude i verifikaciju bank accounta, i kad to napraviš, povećaju ti limit.

00

12

Re: Moneybookers limit

Da, devizni je to isto.

00

13

Re: Moneybookers limit

roba pa na koji nacin ti vadis pare i koliko ti je bila najveca isplata odjednom!
Pitam jel te traze ovi u banci, da dokazes od kud ti novci te jel uzimaju kakvu proviziju!
mislim posto je kod nas zakon za igre na srecu,da se placa porez preko 50k ako se ne varam

00

14

Re: Moneybookers limit

Isplačujem po oko 4k eura. Morao sam prije potpisivati izjavu od kud lova i napisao sam od igara na sreću. Sad više ne moram ništa.

00

15

Re: Moneybookers limit

ok tnx

00

16

Re: Moneybookers limit

hEadAche napisao:

verificiro sam devizni racun, adresu i bankovni racun jos prije, bio mi je limit 15k€, i sada su mi rekli da mi mogu povecat za jos tolko ako samo posaljem 2 dokumenta, sto sam napravio, i kroz 2 dana su mi uduplali limit

cek kak verificiras bankovni racun?
karticu i adresu jesam i limit mi je 13k$ sto mi je malo

00

Re: Moneybookers limit

napravis withdraw na registrirani bankovni racun, ili druga opcija, da ti oni uzmu par eura sa racuna da potvrde ime i prezime

sve bi trebalo pisati u njihovom FAQu

I can't win if I fold?
00