Tema: VAŽNO: Noble Poker VIP bonus

Noble Poker je odlučio da će prestati nuditi VIP bonus. S 1.3. će svaki novi igrač koji se registrira preko naše stranice na Noble Poker dobivati samo promocije koje su objavljene na Noble Poker stranici.

Za sve, koji ste otvorili Noble Poker račun prije 1.3.2010 promocija ostaje nepromjenjena. Znači, dobivat ćete VIP bonus i dalje.

Postoji mogučnost da ćemo u bližoj budučnosti ponovno nuditi VIP bonus. O tome ćemo vas još obavijestiti.

Hvala za razumjevanje.

00

Re: VAŽNO: Noble Poker VIP bonus

jooooj baš šteta...htio sam se prebaciti tamo dok riješim neke promocije/bonuse. sad  sad
nadam se da ćete ubrzo opet uspjjeti nešto dogovoriti wink

assumption is the mother of all f ups

00

Re: VAŽNO: Noble Poker VIP bonus

ajd fino pa sam se prije registrirao
no danas sam skužio nešto zanimljivo u vezi VIP bodova skupljenih na noblepokeru
nisam ih htjeo mjenajati za eure već sam čekao da dosegnem određeni vip level kako bih mogao mijenjati bodove za neke poklone iz gift shopa(jer da bi mu pristupiti moras imati odredjeni vip level)
i ovaj mjesec dosegao ja zahtjevani vip level i odem u gift shop no nece mi otvoriti stranicu, odem na online suport i kažu mi da gift shop ni ne postoji(iako to navode kao specijalnu pogodnost za one koji budu veći vip level), te da ga imaju u planu otvoriti  jednom.
i pitam onda mogu li makar bodove zamjeniti za eure, omjer je 1000bodova=1€ (nije bas nesto), no kazu mi da posto imam VIP pogodosti prekao pokerpro stranice da ih ne mogu zamjeniti za eure
i na kraju ispada da se bodovi ne mogu zamijeniti za nista
pa ono, može li se tu šta promijeniti?

00

Re: VAŽNO: Noble Poker VIP bonus

ivansmit napisao:

ajd fino pa sam se prije registrirao
no danas sam skužio nešto zanimljivo u vezi VIP bodova skupljenih na noblepokeru
nisam ih htjeo mjenajati za eure već sam čekao da dosegnem određeni vip level kako bih mogao mijenjati bodove za neke poklone iz gift shopa(jer da bi mu pristupiti moras imati odredjeni vip level)
i ovaj mjesec dosegao ja zahtjevani vip level i odem u gift shop no nece mi otvoriti stranicu, odem na online suport i kažu mi da gift shop ni ne postoji(iako to navode kao specijalnu pogodnost za one koji budu veći vip level), te da ga imaju u planu otvoriti  jednom.
i pitam onda mogu li makar bodove zamjeniti za eure, omjer je 1000bodova=1€ (nije bas nesto), no kazu mi da posto imam VIP pogodosti prekao pokerpro stranice da ih ne mogu zamjeniti za eure
i na kraju ispada da se bodovi ne mogu zamijeniti za nista
pa ono, može li se tu šta promijeniti?

stvar ti je u tome da ako budeš nešto uzeo u shopu tolko budeš manje dobio povrata € na kraju tjedna,mjeseca tako da ti se i neisplati to uzimat, a i sad očito više nema te opcije ako je tako kako ti veliš

00

Re: VAŽNO: Noble Poker VIP bonus

@ivansmit
to je napravljeno zato da nebi ljudi uzimali iz shopa stvari i onda na kraju mjeseca krivili pokerpro zašto nisu dobili rakeback. Jer bi onda ono što uzmeš u shopu bilo oduzeto od rakebacka kolko je vrijednost tog proizvoda.

00

Re: VAŽNO: Noble Poker VIP bonus

dakle za nas koji smo na noble prijavljeni preko pokerpro bodovi nam ništa ne znače niti sa njima možemo išta?

00

Re: VAŽNO: Noble Poker VIP bonus

ivansmit napisao:

dakle za nas koji smo na noble prijavljeni preko pokerpro bodovi nam ništa ne znače niti sa njima možemo išta?

Ne, ali zato dobivate VIP bonus kako vam je napisano u mailu kod registracije.

00