Tema: Moneybookers pitanje

Imam moneybookers, ali nikad nisam uplacivo na njega nista, a nemam ni karticu jos, znaci ovo sam otvorio prije iz zezancije i sad mi tako stoji. Ako mi prijatelj sa svog moneybookersa prebaci nesto $$ na moj, jel mogu ja to uplatit na pokersite?

00

Re: Moneybookers pitanje

mozes,ali ga moras odmah povuci sa poker stranice,u protivnom ce ti ga zablokirati u roku 7 dana ako nisi otisao u banku i otvorio moneybookers kod njih.prvo moras otici na moneybookers kopirati stranicu sa tvojim ibanom i swift codom,to nosis u banku tamo otvaras account ali mislim da banke vise ne rade sa moneybookersom pa moras otvoriti net banking i sam povlaciti novac na moneybookers.jednostavnije bi ti bilo otvoriti visa electron karticu to ti je devizni tekuci racun preko kojega uplacujes na poker i automatski ti sjeda novac na poker a kod isplate cekas cirka 7-12 dana.

00

3

Re: Moneybookers pitanje

Znam da moram otvorit devizni, jedini problem je sto nemam kod sebe domovnicu, a to mi treba za otvorit ga, jer sam student i dosta daleko od kuce.. Tako da moram cekat da odem kuci i izvadit domovnicu.. Kuzis ja bi da mi prijatelj uplati na moj moneybookers, i da ja sa svog moneybookersa stavim na poker.. Ne kuzim kako mislis da u roku od 7 dana moram povuc novce s pokera?

00

Re: Moneybookers pitanje

Tilt napisao:

jedini problem je sto nemam kod sebe domovnicu, a to mi treba za otvorit ga

Tko ti je to rekao?

00

5

Re: Moneybookers pitanje

Ako 1. put otvaram racun treba mi dolument s JMBG, a mislim da samo na domovnici/rodnom listu jos uvijek ima JMBG

00

Re: Moneybookers pitanje

MARINCE napisao:

mozes,ali ga moras odmah povuci sa poker stranice,u protivnom ce ti ga zablokirati u roku 7 dana ako nisi otisao u banku i otvorio moneybookers kod njih.prvo moras otici na moneybookers kopirati stranicu sa tvojim ibanom i swift codom,to nosis u banku tamo otvaras account ali mislim da banke vise ne rade sa moneybookersom pa moras otvoriti net banking i sam povlaciti novac na moneybookers.jednostavnije bi ti bilo otvoriti visa electron karticu to ti je devizni tekuci racun preko kojega uplacujes na poker i automatski ti sjeda novac na poker a kod isplate cekas cirka 7-12 dana.

o cemu ti govoris?to je nesto novo?

00

Re: Moneybookers pitanje

Ovo kaj si ti pitao je ok i nema problema s tim. Možeš sve raditi s MB-om samo imaš male limite.

@JMBG
Odi u policiju i zatraži neku potvrdu s JMBG-om. Odmah je gotova i ne košta te mislim ništa (ili možda kunu, dvije).

00