Tema: Power poker rake race

Nisam još dobio nagradu za rake race za 2. mjesec.

Nikad im nije ovoliko dugo trebalo, pa reko da pitam ovdje.

00

Re: Power poker rake race

e,salemetal,htio bih te pitati par pitanja, nadam se da ti nije problem izdvojit 3 minute,hvala  smile 
1. Jer se to racunaju samo memberi koji se regaju preko pokerproa?
2. Jel svaki mjesec novi race? Znači ako želim imati ikakve šanse se moram regati u početku 4. mjeseca?
3. Jer o tim bodovima ovisi koliko dugo igraš ili rake (jer neko sa 10k dolara bankrolom ce sigurno u jednom danu sakupit više bodova od mene) i objasni mi molim te kako to funkcionira
4. Jer imam ikakve šanse ako mislim puno igrat i depositam 600$ (taman da dobijem full bonus) ?
5. Kakav je power poker site, iskljucivo me zanima software (multitableanje) i cash game (6max uglavnom,nl10,nl25,nl50..) i HU dijelom

Sry za offtopic, ali zbilja mi je važno jer namjeravam igrati tamo  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Power poker rake race

1. DA
2. svaki mjesec je novi race, možeš se bilo kad regati
3. rake, što više rejka skupiš, to imaš više bodova
Ovdje imaš ljestvicu za veljaču: http://www.pokerpro.com.hr/natjecanje/5 … ljaca.html

4. Imaš

00

Re: Power poker rake race

Sad imaš šanse pogotovo da ubodeš neku lovu jer je rake race 5000$. Ja sam igrao prošli mjesec nešto sitno, a dobio sam 15o baxa (bar se nadam da ću dobit  smile ).

Što se tiče softwarea, sad su ga uprgrejdali nedavno pa je malo sporiji, ali može se multitejblat fino, samo ne možeš koristit HUD.

Akcije na tim levelima koje misliš igrat ima dovoljno.

00

Re: Power poker rake race

@ roba
2. ''svaki mjesec je novi race, možeš se bilo kad regati'' - nisam baš to shvatio,jer race traje od prvog do prvog? ili od kad ja uđem pa udućih 30 dana jer neželim se ulogirati 15-tog i neimati šansu..

btw nema hud? znaci nema statistika? milina tongue

EDIT: kad tocno pocinje iduci race da se regam prvi dan?

Zadnji popravljao Rexonja (07-03-2010 00:10:18)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Power poker rake race

Kad se ti regaš nema veze s raceom. Ak si regan preko pokerpro-a, uvijek si u konkurenciji za nagrade ako igraš.
Race traje od početka do kraja mjeseca.

@salemental
nagrade će biti isplačene sutra (najvjerovatnije).

00