Tema: Isplata na PokerStarsu(Molim Pomoc)

situacija je ovakva...

nisam nikad nista uplacivao, ali skupio sam sad nekih para na poker starsu i htio bi dio iskesirati... ondje je izlistano mnogo opcija
nekako mi je najlakse opcija direct bank transfer... i zanima me koji ja onda u biti racun trebam otvoriti? ziro,tekuci, devizni?

ako bi netko tko igra na ps-u ukratko mogao objasniti bio bi mu jako zahvalan

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Isplata na PokerStarsu(Molim Pomoc)

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=530

00

Re: Isplata na PokerStarsu(Molim Pomoc)

citao sam to, ali ne shvacam jeli trebam samo devizni otvorit i onda ps uplati mi direktno na njega ili moram i taj moneybookers otvarat...

plus nikad nisam deposito, je li to problem

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Isplata na PokerStarsu(Molim Pomoc)

ThoNapalm napisao:

citao sam to, ali ne shvacam jeli trebam samo devizni otvorit i onda ps uplati mi direktno na njega ili moram i taj moneybookers otvarat...

plus nikad nisam deposito, je li to problem

otvoris devizni i kad dobijes karticu (visa electron), uplatis s nje neki sitni iznos na pokerstars, cisto da ti se otkljuca opcija cashoutanja na visu direktno. Za to ti ne treba moneybookers.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Isplata na PokerStarsu(Molim Pomoc)

ok, al gdje trebam otvriti devizni da bi dobio tu visa electron?

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Isplata na PokerStarsu(Molim Pomoc)

U bilo kojoj banci (ali opet ne u bilo kojoj jer kolko mi je poznato Zaba je loša kaj se tiče uplata/isplata s pokera).

00

Re: Isplata na PokerStarsu(Molim Pomoc)

ok hvala vam... planiram recimo u pbz-u.. i jeli ta visa electron nesto sto ide automatski uz otvaranje deviznog il moram posebno traziti?

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Isplata na PokerStarsu(Molim Pomoc)

ja sam otvorio u pbz-u, sa visom, ja nerazumim to nista sta ti pricas te devizne i slicne, upadni unutra ko najveci seljak i kazi da oces karticu da mos na internet sa njom (tako sam ja), i vec ce se nac kakva ljubazna teta, uzet ti podatke i rec da dodjes za 20ak dana, onda dodjes kad uzimas karticu stavis odmah na nju 100kn, depositas na PS, i cashout, kako te volja.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00