Tema: stake 10 000 gtd

evo za 9 min počinje 10 000 gtd buy in 10+1 $ na FT-u
tražim stake za taj turnir, nudim omjer od 65 : 35 % u korist stejkera
znam da je u zadnji cas al eto, nisam jos uplatio lovu na FT pa evo ako ce neko uletit...

nema puno prijavljenih pa je dobra prilika ulovit taj guarantee od 10 000

Zadnji popravljao mars1 (13-03-2010 18:23:41)

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

2

Re: stake 10 000 gtd

to je 1r+1a tako da ti treba 31$ za njega..

00

Re: stake 10 000 gtd

mars1 napisao:

nema puno prijavljenih pa je dobra prilika ulovit taj guarantee od 10 000

To je zato sto na tiltu imas late reg sat vremena na takve turnire...skupi se tu i duplo vise ljudi od ocekivanog

00

4

Re: stake 10 000 gtd

i zato sto je 1r+1a... A jel nije na full tiltu late register samo dok traje prvi blind level?

00

5

Re: stake 10 000 gtd

a ovaj u 13 h (ET) taj je freezout i nema late reg onda?

evo moze za taj

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

Re: stake 10 000 gtd

mars1 napisao:

a ovaj u 13 h (ET) taj je freezout i nema late reg onda?

evo moze za taj

Ima i taj late reg, al mislim da ti je taj puno bolje igrat nego rebuy.
Hm, taj bi cak i ja mogao odigrat...ne izgleda lose



@Tilt, sad kad si rekao, vise nisam siguran. Moguce cak da ovisi od turnira do turnira, ali ovi sa GTD fondom su ja mislim svi late reg

00

7

Re: stake 10 000 gtd

znam da me vecina ne zna, te nemam neke online rezultate osim nekoliko unovcenih sngoa od 3 i 30 na FTU i nekih 100$ plusa na cashu nl25 jer sam live igrač i vise se baziram na to...pa zato nudim omjer 70-30 u korist stejkera...ako se nekom kocka mozemo se dog za neki sngo ili drugi turnir na FT-u... jer necu imat svoj broll jos do slijedeceg tjedna

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

8

Re: stake 10 000 gtd

Svi imaju late reg, ali na starsu late reg traje sat vremena, na ft mislim samo prvi level blindova.. Igro sam jucer taj 10$ freez sa superstackovima, i mislim da se ne isplati, treba igrat 5 sati za doc u pare, a nagrade su dosta slabe.. Samo moje misljenje.. Iako sam ja igro onaj sto pocinje malo ranije, 6k gtd, al isto je..

00

9

Re: stake 10 000 gtd

mars1 napisao:

znam da je u zadnji cas al eto, nisam jos uplatio lovu na FT pa evo ako ce neko uletit...

ako jos nisi depositao, onda ti ionako nitko ne moze poslat preko player transfera

I na kraju bude " HARAŠO"
00

10

Re: stake 10 000 gtd

butko napisao:
mars1 napisao:

znam da je u zadnji cas al eto, nisam jos uplatio lovu na FT pa evo ako ce neko uletit...

ako jos nisi depositao, onda ti ionako nitko ne moze poslat preko player transfera

imao sam na tom accountu od pstrategya 50$, to smo ja i frend zdonkali... da li u tom slucaju mi moze netko slat novce?

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

Re: stake 10 000 gtd

Tilt napisao:

Svi imaju late reg, ali na starsu late reg traje sat vremena, na ft mislim samo prvi level blindova.. Igro sam jucer taj 10$ freez sa superstackovima, i mislim da se ne isplati, treba igrat 5 sati za doc u pare, a nagrade su dosta slabe.. Samo moje misljenje.. Iako sam ja igro onaj sto pocinje malo ranije, 6k gtd, al isto je..


For most tournaments, late registration will be open until there are no more reserved seats available or the end of the first blind level.

00

12

Re: stake 10 000 gtd

mars1 napisao:

imao sam na tom accountu od pstrategya 50$, to smo ja i frend zdonkali... da li u tom slucaju mi moze netko slat novce?

onda moze smile

frend je isto otvorio preko pokerstrategya racun na fulltiltu i uredno mi prolazi svaki transfer prema njemu

I na kraju bude " HARAŠO"
00

13

Re: stake 10 000 gtd

butko napisao:
mars1 napisao:

imao sam na tom accountu od pstrategya 50$, to smo ja i frend zdonkali... da li u tom slucaju mi moze netko slat novce?

onda moze smile

frend je isto otvorio preko pokerstrategya racun na fulltiltu i uredno mi prolazi svaki transfer prema njemu

znaci ti me stejkas smile

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00