Tema: We Come One

Radi se o mom bendu, za sve koje zanima chekirajte www.myspace.com/wc1pz ili www.wecomeone.org

Sad smo usli u finalnu fazu glasovanja za nastup na InMusic-u, pa bih vas molio da nabacite glas za grupu We Come One.

http://www.t-mobileinmusicfestival.com/info/natjecaj-za-bendove?page=1
Hvala unaprijed:)

Zadnji popravljao MasaKrisT (16-03-2010 11:29:38)

00

Re: We Come One

imaš glas..

00

Re: We Come One

sretno vam bilo..imas moj glas

00

Re: We Come One

Odlican bend!

Sad kad bolje razmislim, u nekim stvarima me podsjecate na Tool, osim sto nemate nekog svog Maynarda. Jebena vam je mjuza skroz.

Zadnji popravljao boboman (16-03-2010 15:26:48)

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: We Come One

Hvala svima:)

00

6

Re: We Come One

imate glas  wink
al kakvi ste vi to metalci kad se pojavite u nečemu kao što je super talent  yikes

00

Re: We Come One

koste napisao:

imate glas  wink
al kakvi ste vi to metalci kad se pojavite u nečemu kao što je super talent  yikes

svaka reklama je dobra reklama wink

00

Re: We Come One

lajk, dobra mjuza ... mogao bi vas čak stavit na neki od svojih videa  smile

00

Re: We Come One

Aaa, bio sam na vasem koncertu u Osijeku, u starom kinu, prije par godina. Tad sam kupio i vas cd. Imali ste neke kukuljice, bilo je prejebeno. Ne sjecam se sto je to tocno bilo i koji je bio datum, daj mi ti reci ako se mozete sjetiti. Bilo je vise izvodaca, ja sam dosao samo zbog vas. jel to bio neki halloween?
Btw, kukuljice su bile zakon. smile

00

Re: We Come One

moremore napisao:

Aaa, bio sam na vasem koncertu u Osijeku, u starom kinu, prije par godina. Tad sam kupio i vas cd. Imali ste neke kukuljice, bilo je prejebeno. Ne sjecam se sto je to tocno bilo i koji je bio datum, daj mi ti reci ako se mozete sjetiti. Bilo je vise izvodaca, ja sam dosao samo zbog vas. jel to bio neki halloween?
Btw, kukuljice su bile zakon. smile


Moram provjerit ,ali da bio je helloween, i promocija Weksterove knjige:)) Hehe ,izasao je novi cd od tada,pogledaj na www.wecomeone.org

Hvala svima na podrsci.


@netko: zasto se metalci nebi smjeli pojaviti na supertalentu?

00