Tema: ponuda

zanima me sto znaci bonus kod uplate do 5000€ npr? Kakav je to bonus?
također 30% rakeback-a svaki petak se odnosi na cash i turnire ili samo cash?
Budući da na fulltiltu vec imam account znaci da ne mogu preko ponude pokerproa napraviti novi ? niti izbrisati stari pa napraviti novi? big_smile
od ovih ostalih ponuda mi najviše mozda odgovara NOIQ zbog 30% rakeabacka, besplatnog trackera (da li je to samo neki probni rok ili je trajno besplatan?) i natjecanje za 2000€... i da li to sve imam s bilo kojom uplatom?

kakvi su turniri na noiq i kakav je cash; igrači, guarantee....i sl?
također moze preporuka za neku drugu ponudu...osim starsa i tilta!

Zadnji popravljao mars1 (16-03-2010 02:07:10)

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

Re: ponuda

mars1 napisao:

1. zanima me sto znaci bonus kod uplate do 5000€ npr? Kakav je to bonus?
2. također 30% rakeback-a svaki petak se odnosi na cash i turnire ili samo cash?
3. Budući da na fulltiltu vec imam account znaci da ne mogu preko ponude pokerproa napraviti novi ? niti izbrisati stari pa napraviti novi? big_smile
4.od ovih ostalih ponuda mi najviše mozda odgovara NOIQ zbog 30% rakeabacka, besplatnog trackera (da li je to samo neki probni rok ili je trajno besplatan?) i natjecanje za 2000€... i da li to sve imam s bilo kojom uplatom?

kakvi su turniri na noiq i kakav je cash; igrači, guarantee....i sl?
također moze preporuka za neku drugu ponudu...osim starsa i tilta!

1. Gdje si to vidio? Obično piše 100% bonus kod uplate do $x. To znači da ako uplatiš recimo $400, dobiješ $400 bonusa. Ako je x recimo 500$, a ti uplatiš 600$, dobit ćeš 500$ bonusa.

2. Za obadvoje. Ako nije tako onda je napomenuto.

3. Probaj otvoriti na nekog iz obitelji.

4. To sve imaš s bilo kojom uplatom. Za free pokertracker su informacije ovdje: http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=14

00

3

Re: ponuda

taj bonus dobijem kad skupim neke određene bodove?
ako otvorim na nekoga iz obitelji onda ne mogu sa svog deviznog uplatit lovu? (iako na FT-u imam acc  nisam nikad uplacivao)
da li direktno s deviznog uplacujem na FT npr ili prvo na neki moneybookers i sl...

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

Re: ponuda

mars1 napisao:

taj bonus dobijem kad skupim neke određene bodove?

Da, piše ti ovdje kako i kolko: http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/5-26- … bonus.html

mars1 napisao:

ako otvorim na nekoga iz obitelji onda ne mogu sa svog deviznog uplatit lovu? (iako na FT-u imam acc  nisam nikad uplacivao)
da li direktno s deviznog uplacujem na FT npr ili prvo na neki moneybookers i sl...

Direktno nemožeš jer moraju biti ista imena. Preko moneybookersa možeš.

00

5

Re: ponuda

danas sam u erste banci otvorio netbanking! da li trebam na netu otvarat i moneybookers račun ili mogu direktno sa svojeg deviznog računa uplatit prvu uplatu sad kad se odlucim za neku pokerpro ponudu?
cemu uopce služi MB ako imam netbanking i sve mogu preko toga?

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

Re: ponuda

Moneybookers je posrednik. Ako ne želiš da ti se vidi da si uplačivao/isplačivao na/s poker sajta.

Možeš uplatiti direkt s deviznog.

00

Re: ponuda

roba59 napisao:

Moneybookers je posrednik. Ako ne želiš da ti se vidi da si uplačivao/isplačivao na/s poker sajta.

Možeš uplatiti direkt s deviznog.

Možda je glupo pitanje, ali zašto bi to bio problem?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: ponuda

Rear_Admiral napisao:

Možda je glupo pitanje, ali zašto bi to bio problem?

Možda i nije. Neznam. Napisao sam "ako ne želiš".

00

9

Re: ponuda

znaci moneybookers ili bilo koji neki drugi posrednik mi ne treba za moje poker transakcije (uplata, isplata) ?
dovoljan mi je moj devizni račun i netbanking?
jedino ako budem na tiltu radio ovi account na nekog clana obitelji onda preko MB mogu uplacivat i ne vidi se da sam to ja ?

Zadnji popravljao mars1 (16-03-2010 16:37:07)

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

10

Re: ponuda

Tako je.

00

11

Re: ponuda

da ne otvaram novu temu:
moze mi netko sad poslat 20 $ na Full tilt?
Odigrao bih par sngoa a tek preksutra mogu koristit svoj netbanking...
ja mu sutra na žiro uplatim...
na PM

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

12

Re: ponuda

ne djelujem vam baš pošteno  ha?  smile

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00