Tema: Od početnika do naučnika :)

Evo posto sam pocetnik i igram poker oko  20-tak dana "profesionalno" zelim pokazati pocetnicima moj put  smile  Sada sam jos uvijek na NL4, ali mislim da sam taj level igrom vec nadisao pa buildam banku do 250$ za NL10 ...

Krenuo sam sa 140$ i nakon sto se banka spustila na 50$ (sto tiltom, sto losom igrom) surfao sam po netu, citao clanke, naravno ovaj forum i iz minusa sam se izvukao dosta brzo... na grafu fali jos 15-tak $ od DoN-ova koje mi Holdem Manager ne racuna pravilno sad (ako tko zna kako to namjestiti bio bih zahvalan da me uputi)

http://img689.imageshack.us/img689/2590/grafsw.th.png

Nadam se da nisam vise ribetina ... stay tuned jer pucam daleko  big_smile

Zadnji popravljao Bebach (23-03-2010 14:49:12)

00

Re: Od početnika do naučnika :)

bravo,samo tako nastavi. Btw igraš 6max ili?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Od početnika do naučnika :)

da naravno, 6max mi je glavna okupacija... a tu i tam znam DoN-ove od 2$  nabaciti jer nisu preteski... jedino sto treba ipak malo srece kojiputa  smile

Zadnji popravljao Bebach (23-03-2010 14:48:20)

00

4

Re: Od početnika do naučnika :)

Aj,molim te napisi sto si čitao i gdje si surfao da i ja počnem neke pare zarađivat smile

00

Re: Od početnika do naučnika :)

Oprez i ne se zanositi.

Gle mene:
http://www.leeroo.com/images/122_DisplayGraph1.png

Daleko sam od naucnika, ovo je graf mog BWIN racuna SNG, igrao sam u pocetku 1.2 SNG pa DON i isao u pusionu do 2000 handova, to ej trajalo 3 godine jer sam malo igrao malo ne i tak. Onda sam u 2 mjeseca ili cak mjesec dana dosao u plus, naucio bazu SNGoa i igrao one ludjacke BWIN SNG turbije s 3minute po levelu, tu bi trebala varijanca biti ogromna, no vidite da kod mene ide strmoglavo prema gore, igrao sam 5.5, pokusao sam prijeci na 11$ al vjerovali ili ne nisam uspio... moram sam se vracat na 5.5, pa sam se prebacio na pokerstars a tamo je totalno druga prica i ubija me u pojam 6.5 na pokerstarsu, sad igram 3.4...

Kazem ne se prenagliti jer ovaj graf moze brzo prema dolje...

00

Re: Od početnika do naučnika :)

Uf naravno da se ne zanosim... ali kazem da se ucenjem moze brzo napredovati... S druge strane sng je drugaciji od casha... na cashu i to na ovim limitima varianca je manja od npr sng-ova - pogotovo ovih turbo sngova  big_smile 

@smurf - ryan fee je za pocetak odlican, onda ovdje imas odlicnih clanaka koje mozes nac i na 2plus2 forumu ali na eng... onda blueprint je ok...

Ja sam u zadnjh mjesec dana svakodnevno bar 8 sati bio u pokeru  big_smile S tim da sam i dao 2 teska ispita na faxu i trenirao bar 3-4 puta tjedno lol  Kad se hoce sve se moze...  tongue

Zadnji popravljao Bebach (24-03-2010 12:17:26)

00