Tema: Pozz svima...

Evo dosao red i na mene da se predstavim..iz Slav. Broda sam i igram poker oko 5,6 godina, rekreativno s ekipom u kućnoj atmosferi za zabavu, a od 8mj. prošle godine sam se odlučio okušati online i uplatio 50$ na tilt zbog rakebacka.. Tek tada sam počeo istraživati po netu strategije i ostalo, naučio da postoji "tamo neki" br. management, da se prve tri karte na stolu zovu flop, da treba obratit pažnju na poziciju i s kojom selekcijom ruku igrat s koje itd....Stanje mog rolla je sada 1030$ i to sam izgradio igrajući sve i svašta (igrao i van rolla, PLO HU, NlHE cash 2NL - 25NL ( tu i tamo zalutao i do 200NL), SNG 9 - 180 ljudi itd...Sada planiram igrati isključivo SNG 1 table od 11$ na starsu pa me zanima jel to ok s obzirom na moj roll ili bi se mogao okušati i na većem nivou, s obzirom da se po raznim stranicama preporučuje da je 5% od rolla dovoljno za određeni nivo..One turbo turnire nemislim igrati ni u ludilu jer su prebrzi za moj stil igre i previše je varijance koju ionako jako teško podnosim pa ću igrati samo normal speed. I ako biste igrali cash na kojem limitu bi to bilo??! Još nešto; ako ima neka dobra stranica vezana isključivo za SNG bio bih zahvalan da me uputite...Unaprijed zahvaljujem.

00

2

Re: Pozz svima...

Pozdrav..

Kreni s 11$, odigraj parsto komada, ako ih beatas prebaci se na level vise.. Imas roll i za veci buy in, ali nemoj igrat, jer vjerojatno nisi siguran jel beatas 11$ sng.. Cash NL25, ako uhvatis dobar run, mozes tejkat shot na NL50.. Ali roll ti je za NL25 idealan.. Najbolja stranica koja je specijalizirana za sng je: sitngogrinders.. Nije besplatno..

00

Re: Pozz svima...

Pozdrav susjed i dobro dosao smile Sto se tice BR slazem sa Tiltom, idealan za NL25. Sretno  smile

00