Tema: POD, friski, s6e20, cash game..

inace ultra dosadan kes gejm, ultra nitty lineup, prvi tjedan doslovce negledljiv.. zadnje 2 ep konacno malo akcije i onda ovo... jedan od zescih hellmuthovih blow up-a smile must see!!!

btw neam pojima kak da ovo slozim da proradi u pokertube "prozoru"... help? smile

Zadnji popravljao v4 (26-03-2010 06:08:03)

"If my daddy knew I was losing in this poker game, he'd come out of the grave and beat the heck out of me."
00

2

Re: POD, friski, s6e20, cash game..

ideš pod Toggle Embed/Description, i pod Embeded:  izabereš samo link, npr. http://www.pokertube.com/ext-player/JkQMDw

00

Re: POD, friski, s6e20, cash game..

ne radi ti link

00

4

Re: POD, friski, s6e20, cash game..

prejako big_smile

00

Re: POD, friski, s6e20, cash game..

ajme umirem!!!!!

kad je todd izvadio bebicu van mislio sam da ce ih hellmuth pocet samarat

bog totalni je ovaj PH

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

6

Re: POD, friski, s6e20, cash game..

i meni pokazuje da ne radi, a neko ga je editiral umjesto mene.. po principu kak je vule napisal smile
al vidim da drugi vide, pa je mozda problem u meni...

"If my daddy knew I was losing in this poker game, he'd come out of the grave and beat the heck out of me."
00

Re: POD, friski, s6e20, cash game..

...daj jel mozete napisat u kojoj minuti popizdi traje 20 minuti sve...

00

8

Re: POD, friski, s6e20, cash game..

slobodno pogledas cijelu, isplati se.. imas u poceku odma najbolji hend iz prosle epizode, di ga adams zblefira philla s t7 (flush draw) za nekih 20k, isto pukne "moron, i had pocket tens, and suddenly he goes all crazy with t7 suited..", i naravno onda pocetak epizode imas phillove monologe kak ga je procital i znal da nema nis.. i kak je sve super napravil, postavil trap - i onda nije callal. LOL.

btw taj hand je negdje iza 10minute.. ak vs k9.

"If my daddy knew I was losing in this poker game, he'd come out of the grave and beat the heck out of me."
00