Tema: pozdrav svima

Pozdrav svima.

Pratim i citam ovaj forum vec neko vrijeme ali se do sad nisam javljao jer sam vidio da sam u debelom zaostatku za ostatkom hrvatske poker populacije, i znanjem i bankrollom (a i mrsko mi je tipkat, nikako ukrotiti tipkovnicu). Poker igram tek par mjeseci, dobio 50$ preko neke free-bankroll stranice i do sad sam to jedva uspio dici na 100$ na full tiltu. Sad sam vise paznje posvetio ucenju, citaju se knjige, savjeti sa foruma, radi se na strpljivosti... pa ce valjda krenuti na bolje. Tekstove o strategiji na ovom forumu sam vec sve procitao, a jos kad otkrijem kako downloadovati videe koje objavljujete...

Sta jos reci?
A nista, sretno svima za stolovima.

00

Re: pozdrav svima

Dobrodosao sretno i tebi.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: pozdrav svima

dobrodosao

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: pozdrav svima

hvala

@ propast: dobar ti je potpis. Prvog trena nisam shvatio da je to potpis pa sam si mislio da me to odgovaras od ucenja.

00

Re: pozdrav svima

Gaby Lee napisao:

hvala

@ propast: dobar ti je potpis. Prvog trena nisam shvatio da je to potpis pa sam si mislio da me to odgovaras od ucenja.

hahahahaha .

Propast inace jel ti potpis ima veze sa sarkazmom ili frustracije ?!

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

6

Re: pozdrav svima

Gaby Lee napisao:

jos kad otkrijem kako downloadovati videe koje objavljujete...

Firefox + extenzija DownloadHelper: http://www.downloadhelper.net/

KOCKA!
00

Re: pozdrav svima

to mi vec stoji na jednom poker forumu pa sam i ovde prekopirao.
bese davno kad sam to rekao posle ispadanja sa turnira koji sam igro par sati. ono igras jako dugo i onda te neki donkisa izbaci jer napravi  neopisivo glupi call i uhvati 3 outa

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00