Tema: pokertableratings kupovanje handova

kak se  ovo radi,  npr  slozio sam ponudu za  kupit  500 k handova i kosta  22,5 dolara..
kaj se dalje  desava  kad  to kupim dal mi se to automatski importa u pokertracker ili ja  moram nes  radit, i dal se  vidi na HUD-u ti handovi onda?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: pokertableratings kupovanje handova

i mene to zanima. I btw cije handove dobijes,random ili? Ako to moze neko u detalje.. I jer se to moze zajedno kupit?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: pokertableratings kupovanje handova

kolko sam shvatio iz onog  kaj sam ispunjavao dobijes  neke  random handove, izabere npr  5  datuma  i iz svakog  uzme  100k handova... tak sam bar  ja  shvatio

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: pokertableratings kupovanje handova

dobijes neki .rar file, extractas ga pomocu win rar, i importas taj folder u hem ili pt.
barem je tako na handhq.com , daju ti handove sa najnovijim datumom

00

Re: pokertableratings kupovanje handova

Mislim da ti daju zadnje handove koji su odigrani (koje oni imaju)...

00

Re: pokertableratings kupovanje handova

kad kupis ruke dobijes ih preko emaila ili imas link gde da ih skines. kad ih skines prekopiras ih u folder od pokera i importujes sa HM il PT.
i onda kad sednes za neki sto da igras imaces statse od svih koji su igrali kad su oni skupljali te ruke.
kad narucujes ruke pored imas grafikon koji prikazuje kolko su sveze ruke tj bude kolko je kojeg dana skupljeno ruku.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: pokertableratings kupovanje handova

ovo je  predobro ako imate  love  brzo vam se  vrati nazad , nisam uzeo od  pokertableratingsa jer se  nemoze platit  mooneybookersom, ovo cak ako vam je  zao dat  sam pare  mozete podjelit  s  nekim ko vam je  blizu jer  se  dobije  file tak da  ga  mos  stavit  na  usb  i dat  nekom da  si on importa handove.. ja  sam uzeo 400 k handova importalo mi se  nekih 3,4 sata, a kad  sam sjeo za  stol za vecinu ljudi sam imo bar  500-1000 handova a  za  neke  i do 15000... meni se  vec  u jednom danu isplatilo to kaj sam platio , mislim da cu  uzet  to svakih 2,3 mj zbog  novih igraca koji se  pojavljuju    big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00