Tema: veliki problem sa moneybookersom

Pozdrav,pratia sam malo ovu temu o moneybookrersu pa sam se registrira da pitam nešto!
Znači stavio sam lovu na devizni,registrirao sam se na moneybookers,verificirao sam visu electron,i hoču 1.put uplatit nešto novaca na moneybookres kad ono meni odgovor da nemože"failed transaction".
Proba san tako 3 put pa su mi blokirali karticu na jedan dan,iživcira san se pa sam ukinuo karticu i sutra cu pokusat opet je addati pa verificirati.Znali li itko možda zašto i hoču li moći opet istu karticu verificirati .ako itko zna bio bi jako zahvalan

00

Re: veliki problem sa moneybookersom

@ offtopic
1. Jel mogu ja depositat sa moneybookersom i cashoutat sa kreditnom karticom recimo?
2. Zasto svi koriste moneybookers, zasto nedepositaju direktno s kartice? Koje su prednosti/nedostatci?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: veliki problem sa moneybookersom

@sokre
najbolje da im pošalješ email na support

00

Re: veliki problem sa moneybookersom

evo ovo su mi odgovorili na mail s tim da 1. i 5. ne može bit jer sam 5 put provjeria
1. Not enough funds on the bank account or monthly spending limit on the credit card is exceeded.
2. Internet transactions are generally not authorised.
3. Internet transactions to England are not authorised.
4. Internet Gaming transactions are not allowed by your bank (all our credit card transactions are and have to be declared as gaming transactions, although we are not directly a gaming operator).
5. Incorrect Credit Card details supplied.

00

5

Re: veliki problem sa moneybookersom

banka?

00

Re: veliki problem sa moneybookersom

Iskreno se nadam da nije ovo pod 4.

00

Re: veliki problem sa moneybookersom

Kolko imaš na deviznome, a kolko prebacuješ na MB? Ne zanima me cifra, nego moraš manje prebacivati jer  si banka uzima nešto provizije.

00

Re: veliki problem sa moneybookersom

Rexonja napisao:

@ offtopic
1. Jel mogu ja depositat sa moneybookersom i cashoutat sa kreditnom karticom recimo?
2. Zasto svi koriste moneybookers, zasto nedepositaju direktno s kartice? Koje su prednosti/nedostatci?

Nebi htio spamati forum otvaranjem topica, ali molio bih odgovor ako netko zna :S

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

9

Re: veliki problem sa moneybookersom

Rexonja napisao:
Rexonja napisao:

@ offtopic
1. Jel mogu ja depositat sa moneybookersom i cashoutat sa kreditnom karticom recimo?
2. Zasto svi koriste moneybookers, zasto nedepositaju direktno s kartice? Koje su prednosti/nedostatci?

Nebi htio spamati forum otvaranjem topica, ali molio bih odgovor ako netko zna :S

Glavna prednost je brz kešout (kod večih sajtova) i depozit, plus jednostavan prijenos s jednog sajta na drugi, gdje nemoraš platiti nikakav fee, osim ako je poker account u drugoj valuti.
Drugo kod kešouta s moneybookersa na banku je uobičajno samo 1,80€ provizija, a za kešout na banku treba kod nekih sajtova 20-35$ provizije i min. $1000 za cashout.
A treča najnovija je mastercard. Znači za 10€, koliko košta mastercard, možeš upotrebljavati moneybookers u svim trgovinama gdje uzimaju mastercard (plus država nezna šta ti radiš s novcem).

00

Re: veliki problem sa moneybookersom

roba hvala na odgovorima,ali ja mislin da sam sjeba nešto,pokusat cu sutra opet karticu verificirati.

00

11

Re: veliki problem sa moneybookersom

Mislim da znam u čemu je problem. Kod svake transakcije na deviznom mora ostat 10-ak $ inace ti banka ne dopusta transakciju. Bar je meni tako bilo, ja imam deviznu od erstea.

Zadnji popravljao peya (30-03-2010 21:28:24)

00

Re: veliki problem sa moneybookersom

a gle sokre21, vidim da neces odgovoriti ljudima o kojoj se banki radi, iako ne kuzim zakaj, no stvar ti je u tome da neke banke jednostavno ne dozvoljavaju upotrebu visa electron kartice na internetu. tak da mozes ti sto puta pokusavati karticu verificirati, ako si u jednoj od tih banaka koje to ne dozvoljavaju, nis od toga.

provjereno radi iz PBZ-a, i provjereno ne radi iz glupe Zabe

00

13

Re: veliki problem sa moneybookersom

Vule napisao:

A treča najnovija je mastercard. Znači za 10€, koliko košta mastercard, možeš upotrebljavati moneybookers u svim trgovinama gdje uzimaju mastercard (plus država nezna šta ti radiš s novcem).

Ovo naši ljudi nemaju...

00

Re: veliki problem sa moneybookersom

roba59 napisao:
Vule napisao:

A treča najnovija je mastercard. Znači za 10€, koliko košta mastercard, možeš upotrebljavati moneybookers u svim trgovinama gdje uzimaju mastercard (plus država nezna šta ti radiš s novcem).

Ovo naši ljudi nemaju...


a ja se bas vec poveselio  cool  i htio pitati kak da si to sredim

00

Re: veliki problem sa moneybookersom

Malo san gluplji tako da sam prilikom registracije kartice na moneybookers odabrao visu za vrstu kartice umjesto visu electron i sad mi ne želi uplatiti i nemogu ukinuti ovu karticu,a addati novu jer je isti broj računa,btv.od pbz-a mi je visa. Iman 2 pitanja:radi li erste banka sa moneybookersom i mogu li tamo otvoriti dvizni,dobiti visu i onda addati novu karticu na moneybookers?

00

Re: veliki problem sa moneybookersom

da,ja imam iz erste electronku vec barem 2 godine i sljaka bez problema..

00

17

Re: veliki problem sa moneybookersom

sokre21 napisao:

Malo san gluplji tako da sam prilikom registracije kartice na moneybookers odabrao visu za vrstu kartice umjesto visu electron i sad mi ne želi uplatiti i nemogu ukinuti ovu karticu,a addati novu jer je isti broj računa,btv.od pbz-a mi je visa. Iman 2 pitanja:radi li erste banka sa moneybookersom i mogu li tamo otvoriti dvizni,dobiti visu i onda addati novu karticu na moneybookers?

Pošalji im mail na support i reci što si zeznuo i ukinut će ti tu karticu.

00

Re: veliki problem sa moneybookersom

posla sam im ječer popodne,još mi ništa ne odgovaraju

00