51

Re: fakker11 blog

GmC napisao:

e kolko si sve zajedno zaradio (nije mi se dalo gledat  statistike jel bi poludio) xD

Zašto bi taj podatak iznosio u javnost?

00

52

Re: fakker11 blog

pa ak je iznio sve ono mogao bi i ovo.
cisto da ljudi vide kako, kad se covjek trudi, poker  (koji se smatra kockarstvom i gubljenjem para) moze bit profitabilan.

00

Re: fakker11 blog

GmC napisao:

pa ak je iznio sve ono mogao bi i ovo.
cisto da ljudi vide kako, kad se covjek trudi, poker  (koji se smatra kockarstvom i gubljenjem para) moze bit profitabilan.

Da se malo potrudite, mogli bi kliknut na njegov blog i tamo pročitat kolko je zaradio ovaj i prošli mjesec.

00

54

Re: fakker11 blog

Novi blog, novi post...

www.fakker11.com
www.robertvukovic.com

Javite se na PM za razmjenu linkova.

00

55

Re: fakker11 blog

Novi post na blogu.

00

Re: fakker11 blog

slazem se sa ovim za shortstackere, mislin da bi trebalo uvest stolove sa min buyin 60-70 bb, il kako je durrrr reko, minimalno 200bb, to je buducnost pokera.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: fakker11 blog

odlican izgled bloga..sretno sa pokerstars statusom...jer ste sreli Tatijanu u Budimpesti?  big_smile

00

58

Re: fakker11 blog

superhik13 napisao:

odlican izgled bloga..sretno sa pokerstars statusom...jer ste sreli Tatijanu u Budimpesti?  big_smile

To nije bilo sad u Budimpešti. Prije nekih godinu dana smo to bili.

00

Re: fakker11 blog

vidio sam da je prva Galerija po redu pa sam mislio da je ovogodisnja Budimpesta-.Nema veze.Dobar provod vidim  smile

00

Re: fakker11 blog

roba, optimiziraj malo stranicu. u ff i chrome izgleda preusko smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: fakker11 blog

ovo s kaznama je bolesno! kak sam se nasmijao... wink

p.s. nice blog, samo imam malo problema s loadanjem slika i čitanjem, sitno mi je...

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

62

Re: fakker11 blog

Mali updejt.

00