151

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:
mile88 napisao:
djuma napisao:

btw. mile, ne znam jesam te pitao... koji ti je najveći poz niz, a koji neg?

ako se dobro sjecam pozitivni 14 pobjeda za redom, a negativni 10 poraza za redom.

na kojem limitu?

pobjeda na 30/33$ a poraza na 50/55$

00

152

Re: HU sng by djuma_vu

on wink missreadao sam

00

153

Re: HU sng by djuma_vu

np smile

00

154

Re: HU sng by djuma_vu

mile88 napisao:
djuma napisao:
mile88 napisao:

ako se dobro sjecam pozitivni 14 pobjeda za redom, a negativni 10 poraza za redom.

na kojem limitu?

pobjeda na 30/33$ a poraza na 50/55$


svaka čast na pobjedama... a kako si podnio poraze? ja mislim da bih slomio šaku udaranjem u stol big_smile

00

155

Re: HU sng by djuma_vu

ladx, što igraš ti? volio bih znati s kime sam se upustio u besmislenu raspravu?!

Zadnji popravljao djuma (04-04-2010 22:47:04)

00

156

Re: HU sng by djuma_vu

igram poker.

00

157

Re: HU sng by djuma_vu

u čemu je sad problem? zašto ne možeš normalno odgovoriti?

00

158

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:
mile88 napisao:
djuma napisao:

na kojem limitu?

pobjeda na 30/33$ a poraza na 50/55$


svaka čast na pobjedama... a kako si podnio poraze? ja mislim da bih slomio šaku udaranjem u stol big_smile

Pa relativno dobro podnosim poraze, jos uvijek nisam nista razbio, jedino dok se zareda bas par bolesnih za redom onda se udaram sakom u nogu, na srecu to se desava jako rijetko. Svjestan sam toga da su i porazi sastavni dio ove igre i da nitko ne moze imat winrate od 100% pobjeda.

00

159

Re: HU sng by djuma_vu

svaka ti čast, ti si moj uzor smile

ja nikako ne mogu podnijeti seriju poraza... recimo da 2 mogu, ali kod trećeg puknem... bez obzira na koji način sam izgubio.

00

160

Re: HU sng by djuma_vu

u zadnjih 8 partija imam 7:1, pa pretpostavljam da će uskoro biti downswing...

Zadnji popravljao djuma (04-04-2010 23:08:41)

00

161

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:

u čemu je sad problem? zašto ne možeš normalno odgovoriti?

cash only.

djuma napisao:

ja nikako ne mogu podnijeti seriju poraza... recimo da 2 mogu, ali kod trećeg puknem... bez obzira na koji način sam izgubio.

igras sngs ffs!

00

162

Re: HU sng by djuma_vu

4ladX napisao:
djuma napisao:

u čemu je sad problem? zašto ne možeš normalno odgovoriti?

cash only.

djuma napisao:

ja nikako ne mogu podnijeti seriju poraza... recimo da 2 mogu, ali kod trećeg puknem... bez obzira na koji način sam izgubio.

igras sngs ffs!


1. koji limit
2. što ti znači ffs

00

163

Re: HU sng by djuma_vu

1. nl100 - nl400
2. for fuck's sake

00

164

Re: HU sng by djuma_vu

1. bravo
2. što da ti kažem... ne podnosim poraze

00

165

Re: HU sng by djuma_vu

u redu je bit slab na poraze ali ako te toliko smetaju igranje sngoa nije najsretniji odabir.

00

166

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:

svaka ti čast, ti si moj uzor smile

ja nikako ne mogu podnijeti seriju poraza... recimo da 2 mogu, ali kod trećeg puknem... bez obzira na koji način sam izgubio.

Nabavi si sa Deuces Crackeda seriju videa od Tommy Angela, The Eightfold Path to Poker Enlightenment, meni je dosta pomogla, opcenito po meni najbolja od svih serija koje sam pogledao u vezi pokera...

00

167

Re: HU sng by djuma_vu

igrao sam svašta, ali najbolje mi leže sng, tj. na tome najviše zaradim... cash ne volim jer ne mogu "osjetiti" protivnika ako igram više stolova (10-16), a mislim da relativno dobro čitam igrače. na turnirima na nižim limitima (do 10$) i sng do 45 igrača mi ok idu, ali ne sviđaju mi se jer dugo traju, a trenuci pred ulazak u novac znaju biti gadni pa me to iživcira. sng od 9-10 ljudi su mi dosadni. DoN-ovi su smeće najveće. HU cash mi se ne sviđa, iako ne znam pravi razlog zašto. omaha mi je zanimljiva, no na njoj sam izgubio dosta novaca, a mislio da sam dobro igram. možda je varijanca, a možda nisam dobar u tome.

a što se tiče sng, čini mi se da na njima ima velik broj loših igrača, a ne moram ih dijeliti s ostalima (kao recimo na 6max), vjerojatno je to razlog što se onda više iživciram kad izgubim pošto sam ih smatrao lakim plijenom.

00

168

Re: HU sng by djuma_vu

koristis li hem ili pt? jesi li ikada igrao live? koja ti je najdraza boja?

00

169

Re: HU sng by djuma_vu

mile88 napisao:
djuma napisao:

svaka ti čast, ti si moj uzor smile

ja nikako ne mogu podnijeti seriju poraza... recimo da 2 mogu, ali kod trećeg puknem... bez obzira na koji način sam izgubio.

Nabavi si sa Deuces Crackeda seriju videa od Tommy Angela, The Eightfold Path to Poker Enlightenment, meni je dosta pomogla, opcenito po meni najbolja od svih serija koje sam pogledao u vezi pokera...

ma ne može meni ništa pomoći što se toga tiče... nema smisla da se zavaravam, jednostavno imam takav karakter. svašta sam pročitao i svašta pogledao ali bez ikakve koristi.
ali možda si nabavim to kad pročitam knjigu o HUsng.

Zadnji popravljao djuma (04-04-2010 23:34:12)

00

170

Re: HU sng by djuma_vu

Brky napisao:

koristis li hem ili pt? jesi li ikada igrao live? koja ti je najdraza boja?

koristio sam hem kad sam igrao cash... sad iako ga imam, ne koristim, pošto ne vidim nikakve koristi od toga... ionako sve greške uočim po završetku partije... uglavnom se iste stvari ponavljaju na hu sng.

jako malo sam igrao live pošto se može samo navečer igrati a to mi ne odgovara, ali znam da sam u plusu 270 kn big_smile

00

171

Re: HU sng by djuma_vu

cuj u hemu bi recimo mogao nakon odredjenog samplea vidit statse sa AA KK, vidio bi i EV kak izgleda itditd...
a za live pitam posto ce ti tamo puno cesce skrekat aseve zato kaj svi sve igraju. eto, neznam fakat sta da ti vise kazem  smile

00

172

Re: HU sng by djuma_vu

gle prijatelju, nevažno što tko mislio, da li je namješteno ili ne... stavi se u ulogu nekoga tko mora nešto namjestiti a da drugi to ne mogu dokazati... da li bi išao namještati nešto što bi se prvo moglo provjeriti? ne moraš odgovoriti wink

Zadnji popravljao djuma (04-04-2010 23:51:07)

00

Re: HU sng by djuma_vu

Moja misao vodilja kod ovih "konstrukcija" je - zašto bi neka poker soba namiještala da izgubi random player 1 (čitaj: ja), a  da dobije random player 2 (čitaj: villain)?! Što to nas dvojicu razlikuje da su njemu namijenili ulogu pobjednika, a meni gubitnika?!
Dok ti njima plaćaš rake boli njih njonjo ko će pobijediti, njima ni u džep ni iz džepa.

00

174

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:

stavi se u ulogu nekoga tko mora nešto namjestiti a da drugi to ne mogu dokazati... da li bi išao namještati nešto što bi se prvo moglo provjeriti? ne moraš odgovoriti wink

stavi se u ulogu nekoga tko zaradjuje ogromne i jednake kolicine novca bez obzira na to namjestio on nesto ili ne
da li bi isao namjestati buduci da ti to samo moze donijeti los publicitet, skandale, sudske tuzbe i na kraju svega gubitak one ogromne zarade koja bi bila potpuno jednaka i da ne namjestas
ne moras odgovoriti

I na kraju bude " HARAŠO"
00

175

Re: HU sng by djuma_vu

nije da jedna namješta a druge ne... svaka namješta... tako da di god odeš isto ti je. i sad pazi... ako si solidan igrač i igraš HU protiv lošeg igrača i na 10 partija bi trebao pobijediti recimo 8 puta. ti ne pobijediš 8 puta već 6 ili 7... s tim bi mogao biti zadovoljan jer ćeš dugoročno gledajući napredovati i nastavljati igrati poker, dok će taj tvoj protivnik također nastavljati igrati jer će misliti da i nije toliko loš već nema sreće i nadati se da će biti bolje, mislit će kako je napravio dobar potez kad je hvatao gutshot i na riveru ga uhvatio  ("ipak ima dobar osjećaj, rođen je za tu igru, isto kao i oni igrači koje je gledao na filmovima")... a zamisli sad da on pobijedi samo 2 partije... pa daleko manje igrača bi nastavljalo dalje igrati i gubiti... tako da je to win-win situacija...

00