Tema: Pozdrav pokeraši :))

Evo i ja se priključujem ovom forumu.Igram poker oko 2 godine,a godinu dana preko interneta,..Igram preko BWINA i to vecinom cash games.Nagledao sam se svakakvih igraca kao i vecina vas.Odlučio sam da promenim lokaciju igranja.Tj.da uplatim na neki poker sajt gde nude bonus...Ima li ko kakav predlog?

00

2

Re: Pozdrav pokeraši :))

mybet

00

Re: Pozdrav pokeraši :))

Pozdrav i dobrodošao.

Trenutno su popularni Power Poker i Mybet.

Kod Powera dobiješ 33% rakebacka, 600$ bonusa i sudjeluješ u $10.000 rake race-u.

Za mybet ponudu me kontaktiraj na  PM.

00

Re: Pozdrav pokeraši :))

i ja  sam prije  igro na  bwinu i otisao zbog multitablanja inace  bi tamo ostao... igram trenutno na  starsima i u pocetku sam ostao sokiran koliko su bolji igraci na starsima, trebalo mi jedno 2 tjedna da pohvatam kako igraju na  starsima (i u to vrijeme  nisam bas  bio uspjesan) jer  sam navikao na kockare s  bwina koji nemogu da  ne  vide  flop

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Pozdrav pokeraši :))

Ne znam,mislim da cu ipak ostati na bwinu..nekako sam navikao  smile  Iako nema bonusa,nema druge nego u banku i depozitirat  tongue

00

Re: Pozdrav pokeraši :))

Big_Gambler napisao:

Ne znam,mislim da cu ipak ostati na bwinu..nekako sam navikao  smile  Iako nema bonusa,nema druge nego u banku i depozitirat  tongue

ajd si samo prije nego napravis deposit na bwin, procitaj jos jednom http://www.pokerpro.com.hr/promo/?cid=2

00

Re: Pozdrav pokeraši :))

Ti bas i nisi za BWIn vidim  big_smile

00

Re: Pozdrav pokeraši :))

Big_Gambler napisao:

Ti bas i nisi za BWIn vidim  big_smile

pa i nisam bas. s obzirom da imas toliko mogucnosti nisam...ali naravno to ovisi o vise faktora. koliki deposit planiras napravit (nemoras govorit) isto tako na kojim limitima igras. koliko cesto igras. da li to planiras uplatiit pa svakih 10 dana po pola sata iz zabave ili svaki dan 2-3h. i tako o puno faktora ovisi, npr ako neko od frendova igra pa zbog prebacivanja love i slicno...
posto vidim da si napisao 1. post i pitas za savjet gdje da igras, nije proslo ni 3 sata a ti vec pises da ces ipak na bwin, neznam sta da ti kazem. ovdje ima jako puno ljudi na forumu koji ti mogu pomoci nekim savjetom. nisu svi ponedjeljkom navecer na forumu, mozda bi bilo dobro da pricekas 2-3 dana da ti ljudi mogu savjetovat gdje da igras.

00

Re: Pozdrav pokeraši :))

Pa nekada se desi na 3-4-5 h igram u komadu...po 2 puta na dan ...Igram cash games 0.5-0.10 blindove...Ne krecem sa velikim ulogom: 20 $ vecinom.

00

Re: Pozdrav pokeraši :))

puki86 napisao:

i ja  sam prije  igro na  bwinu i otisao zbog multitablanja inace  bi tamo ostao... igram trenutno na  starsima i u pocetku sam ostao sokiran koliko su bolji igraci na starsima, trebalo mi jedno 2 tjedna da pohvatam kako igraju na  starsima (i u to vrijeme  nisam bas  bio uspjesan) jer  sam navikao na kockare s  bwina koji nemogu da  ne  vide  flop

to i ja planiram, koje limite si igrao na bwinu?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

11

Re: Pozdrav pokeraši :))

nl50,nl 100, u trenutcima ludila sam par  puta  igro i nl400... ako bus  prelazio na  starse pripremi se  na puno bolje  igrace , jedino sto imam osjecaj da  nema  toliko glupih natkupa ko na  bwinu, neki dan iz zajebancije stavim 20 $  na  bwin kaj mi ostalo na MB.. dodem do 60$ dobijem 9 10 i padne  flop 678 rainbow zguramo se  na  flopu lik ima 89 i padne turn 8 river  8... odmah  hand  nakon toga QQ i izgubim od  97 lik dobio open end  na  flopu zgurali se i naravno palo mu... to se  na  bwinu dogada konstantno zato sam i znao otic  nl400 hehe

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Pozdrav pokeraši :))

Mislim da neću prelaziti  smile  Vamo sam se nekako uhodao(bwin),znam i dosta igraca( ovako sa pokera naravno) Ima i dobrih turnira, igraca uvek i sl.

00

Re: Pozdrav pokeraši :))

Trebam zbog rakebacka, ali ne znam da li na starse ili nešto drugo. Max rakeback mi je 12.5% big_smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00