Tema: 6max nl 10 on noiq

Krecem u projekt gdje cu svakih par dana objavljivati svoje rezultate  big_smile  .
Nasao sam stajkera te krecem ozbiljno igrat sljedeca 3 mjeseca tj . onoliko koliko mislim da je optimalno za dobru igru.
Krecem sa 200 € na nl 10 6 max
koristim hud .
Nadam se da ce biti to uspjesna 3 mjeseca danas idem napravit prvi sesion.
Danas cu se pokusati prilagoditi novom softveru pošto sam do sada igrao na nordici ali mislim da necu imti prevelikih problema jer sam i prije igrao na B2B Networku.
Rewiew oko 10 sati  big_smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: 6max nl 10 on noiq

Želim ti sreću i hladnu glavu!

00

Re: 6max nl 10 on noiq

big_smile hvala renato  smile
JUcer ipak nisam igrao imao sam problema sa kompjuterom te sam ga popravljao do danas oko 10 sati  big_smile
Nakon instalacija i svih gluposti odlucio sam napraviti jedan kratak sesion iako sam bio umoran.
Evo grafa od danas i statsa.
Trebao sam 3 betati i igrati jos malo vise loose al dobro ima jos puno mjesta za napredak.
u plusu sam oko 17 €  big_smile

http://img692.imageshack.us/img692/6210/graf2w.jpg

http://img51.imageshack.us/img51/9153/graft.jpg

club  heart  diamond  spade
00

Re: 6max nl 10 on noiq

Evo update:
NAkon nebrojenih bed beatova  što je pokrenulo lošiju igru i malo tiltanja danas  je malo krenulo statistika za 6k handova (od pocetka)  cool  big_smile
statistikom sam zadovoljan no smatram da sam sto se tice srece u laganom minusu  smile



http://img651.imageshack.us/img651/5201/graf2.png


http://img210.imageshack.us/img210/3693/statsi2.jpg

Zadnji popravljao perozelina (16-02-2010 20:12:48)

club  heart  diamond  spade
00

Re: 6max nl 10 on noiq

pozdrav,  i ja igram na noiqu čak smo i igrali malo na istom stolu, al sad sam povuko nešto para (treba mi za servis auta) pa idem na 2/4 opet. zanimljivo mi je ovo za bad deatove što kažeš, jer mene deru već preko 70 000 ruku, već sam lud od čekanja da se varianca prmjeni, al valjda bude. Puno sreće, e vidio sam da je još para hrvata došlo na noiq, ima lik koji se zove "picoliz" lol.

00

Re: 6max nl 10 on noiq

cgreen napisao:

pozdrav,  i ja igram na noiqu čak smo i igrali malo na istom stolu, al sad sam povuko nešto para (treba mi za servis auta) pa idem na 2/4 opet. zanimljivo mi je ovo za bad deatove što kažeš, jer mene deru već preko 70 000 ruku, već sam lud od čekanja da se varianca prmjeni, al valjda bude. Puno sreće, e vidio sam da je još para hrvata došlo na noiq, ima lik koji se zove "picoliz" lol.

pozdrav.
U jbt a ja sam mislio da nemam srece 70 k ruku je stvarno ogromna serija  big_smile
Da i ja sam vidio nekoliko hrvata danas sam cak uzeo stack jednom ja AA on KK preflop smo  zgurali  smile
A cuj ponekad te stvarno bead betovi ubijaju a nekad ti se pak sreca malo nakloni  cool

club  heart  diamond  spade
00

Re: 6max nl 10 on noiq

istina, evo ja završio za danas s 50 e plusa, kartam kasno jer mi je mir al moram to promjenit. htio sam baš stavit svoj graf da vidiš kak izgleda bad run od 70k al ti nisam htio kvarit post. Točno se vidi EV razlika koja je sad već 120E, al opet zadovoljan sam.

Danas na jednom stolu 3 hrvata, a na drugom ja imam JJ i na stolu 55J i onda padne 5 i ja liku pustim kartu da se upeca i padne A i onda mu dignem on plati i imo je AQ, a kad ono u chatu "hvala bratso" tak je napiso iz portugala je, malo lošije priča hrv. Nekak mi je bed protiv naših igrat.

Baš me zanima kak će ti ić dalje, ja uskoro isto opet na nl10, trebali bi se mi hrvati s noiqa dogovorit za razmjenu hand hystorija, kad se skupi malo više. poz

00

Re: 6max nl 10 on noiq

Da sti se tice handa historya  moze al misim da jos malo i bjezim na nl20  big_smile  osim ako sve ne krene downhill  big_smile
Idem na nl 20 kad skupim 25 buy ina pošto sam počeo sa 20 buy ina za nl 10.

Evo i redovnog updatea,
Skupio sam  oko 12k handova i moram rec da sam relativno zadovoljan jer bilo je tu svega zadnjih par dana od bezbroj bead betova do natkupa ponekad lose igre  i ostalih ******  big_smile .
BR_ sa rakebackom oko 320 €  polako ali sigurno raste  :card_club

http://img694.imageshack.us/img694/5813/grafe.png


http://img15.imageshack.us/img15/4930/grafe1111.jpg

club  heart  diamond  spade
00

Re: 6max nl 10 on noiq

cgreen napisao:

istina, evo ja završio za danas s 50 e plusa, kartam kasno jer mi je mir al moram to promjenit. htio sam baš stavit svoj graf da vidiš kak izgleda bad run od 70k al ti nisam htio kvarit post. Točno se vidi EV razlika koja je sad već 120E, al opet zadovoljan sam.

Danas na jednom stolu 3 hrvata, a na drugom ja imam JJ i na stolu 55J i onda padne 5 i ja liku pustim kartu da se upeca i padne A i onda mu dignem on plati i imo je AQ, a kad ono u chatu "hvala bratso" tak je napiso iz portugala je, malo lošije priča hrv. Nekak mi je bed protiv naših igrat.

Baš me zanima kak će ti ić dalje, ja uskoro isto opet na nl10, trebali bi se mi hrvati s noiqa dogovorit za razmjenu hand hystorija, kad se skupi malo više. poz

Ako si imao JJ na 55J5A flopu,ti si imao jaci fullhouse (Jacks full of Fives) dok je on imao Fives full of Aces

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: 6max nl 10 on noiq

Rexonja napisao:
cgreen napisao:

istina, evo ja završio za danas s 50 e plusa, kartam kasno jer mi je mir al moram to promjenit. htio sam baš stavit svoj graf da vidiš kak izgleda bad run od 70k al ti nisam htio kvarit post. Točno se vidi EV razlika koja je sad već 120E, al opet zadovoljan sam.

Danas na jednom stolu 3 hrvata, a na drugom ja imam JJ i na stolu 55J i onda padne 5 i ja liku pustim kartu da se upeca i padne A i onda mu dignem on plati i imo je AQ, a kad ono u chatu "hvala bratso" tak je napiso iz portugala je, malo lošije priča hrv. Nekak mi je bed protiv naših igrat.

Baš me zanima kak će ti ić dalje, ja uskoro isto opet na nl10, trebali bi se mi hrvati s noiqa dogovorit za razmjenu hand hystorija, kad se skupi malo više. poz

Ako si imao JJ na 55J5A flopu,ti si imao jaci fullhouse (Jacks full of Fives) dok je on imao Fives full of Aces

PA to je cgreen napisao da je frajeru uzeo stack.....

club  heart  diamond  spade
00

Re: 6max nl 10 on noiq

Rewiew proslog mjeseca  smile
Iskreno vise sam se zajebavao sa kompjuterom i internetom nego sto sam igrao.
Internet mi nije radio na winowsu 7 a na xp mi je radio solidno iako i tamo je znala pucat veza dok pak na xou nije htjela graficka radit kak spada tj smrzavala se slika kad sam god usao u neki poker i to sve sam rjesavao skoro 4 dana ak ne i vise.
imam nekih 20 k handova a poceo sam sredinom mjeseca i igrao sam sve ukupno samo 8 dana po nekih 2 sata igre jer zbog posla jednostavno nemogu vise(radim od 8 do 5 , subota od 8 do 14).
na nl 10 HU imam 2k handova i profit od oko 15 eura
na nl 10 6max imam 18 k handova i profit oko 150 eura
NO isto tako odigrao sam nekoliko hu sngoa od 5 eura i 3 turnira mtt sa po 10 eura upad gdje nisam imao nekih uspjeha
stanje bankroola sa RB  je 385 eura
Sve u svemu zadovoljan sam u odnosu na koliko sam igrao.
DOlje je graf i statsi za 6 max

Planovi za sljedeci mjesec :
1. odigrati minimalno 40 k handova
2. prebaciti se na nl 20
3. necu vise igrat mtte i sngoe
4. doci do 1k eura bankroola

Slljedeci update za tjedan dana  big_smile

http://img193.imageshack.us/img193/6461/grafce.png

http://img707.imageshack.us/img707/8198/grafce1.png

club  heart  diamond  spade
00

Re: 6max nl 10 on noiq

Koji ti je nick na NoIq, tam ja igram nonstop smile

00

Re: 6max nl 10 on noiq

nick mi je perozelina
Na kojem si levelu ne vidam bas cesto hrvate a iskreno niti ne gledam tko je od kuda (osim idiote talijane)  ? big_smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: 6max nl 10 on noiq

NL20 ili NL50

00

Re: 6max nl 10 on noiq

onda se vidimo uskoro nadam se  big_smile 
Moram kupiti slusalice pa mozemo preko skypea malo prokomentirat situaciju  smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: 6max nl 10 on noiq

ovaj mjesec katastrofa doom switch ukljucen od samog starta  sad
stanje bankroola sa rb je 295 eura imam trenutno 12 bi downswing  sad
zadnji hand danas ja 33 frajer AK flop 83A ista boja ja bet frajer reise ja call turn 8 ja check on bet jos 6 eura ja call i all in river as  sad
hand 2/3 prije ovog gore flopam OESFD i zguramo na flopu oboje njegov par je izdrzao ..
valjda ce krenut bolje nadam se jer vec 7 dana nemogu nista dobiti vecinom gubim kad sam favorit..

club  heart  diamond  spade
00

Re: 6max nl 10 on noiq

možeš me dodati na skype: goranbaxy

00

Re: 6max nl 10 on noiq

mali update  smile
Kompjuter se odfurao napokon na popravak i pocetkom iduceg tjedna bi trebao biti u punom pogonu  big_smile
MAlo sam u meduvremenu igrao sng donove  i digo sam se do nekih 350 eura BR sto je ok u odnosu koliko sam igrao  jer mogu igrat samo jedan stol od jednom  lol
pa najvjerojatnije prvi pravi update iducu nedjelju od cash gamea

club  heart  diamond  spade
00

Re: 6max nl 10 on noiq

Pozdrav pero, kako se čisti bonus na no iq? lako, teško? napisi koju riječ  big_smile

00

Re: 6max nl 10 on noiq

pozdrav  smile
Bonus ja osobno nisam čistio zato jer sam još prije napravio first deposit pa sam nakon par dana napravio cashout. Onda sam zapoceo ovo pa ponovno napravio deposit  smile no uvjeti su ti za svakih 100 bodova moras platiti 50 eura rakea . A čiščenje bonusa ti se odvija po sistemu 100 bodova je 10 eura bonusa . Bonus ti se isplacuje jednom 50 dana nakon uplate ovisno koliko si skupio bodova npr. uplatio si 400 eura i igro si 50 dana i imas 2500 bodova taj 50ti dan dobis na racun 250 eura.
NIje bas bonus neki za preporuku ako igras na manjim levelima.

club  heart  diamond  spade
00