Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

mile88 napisao:

Naravno da se smije i da će se smjeti, ali neki potezi su jednostavno dugoročno neprofitabilni.

Možda u nekoj situaciji nije tako loš 4bet shove, ali ako češ uvijek radit 4bet shove onda je to loše i dugoročno -EV. Isto tako i onaj call OOP s QJs i slično...

Mile Bog je sve dobro objasnija.

To ni meni nije jasno, ako svi pokeraski umovi govore da radis ovako, a ti radis nesto sasvim suprotno, a opet imas ogroman BR i svi ispadaju glupi.
Samo kazem (no offens)

Covjek vidio NLO, bio sa alienima, pricao sa njima, i jebe ga se sto mu niko nevjeruje smile Tako ja ovo dozivljavam.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ja sad ne znam... zbilja sam svasta napisao... ne znam ni sam sta sve
moj zakljucak je da vecina vas ne igra kreativno nimalo... takodjer ja sam imo nekih xtra glupih poteza, bilo ih je i prije biti ce ih i nadalje ...jer to je poker, ne mozes donjeti uvijek pravu odluku

hvala vam svima na pojasnjenjima  termina i misljenjima, probat cu ih primjeniti u svojoj igri... nadam se da nisam nikog uvrijedio jer mi nije bila namjera, mi ovdje raspravljamo nista drugo...

slobodno i dalje pisite

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

78

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ThoNapalm napisao:

a sta ti mislis da kad mi dodje j ili q da cu ja to odigrati tako da dodje do all-ina po svaku cijenu?

a ovo drugo.. a sta on kao zna da ja imam a8? lol... beata ga brdo handova pocevsi od 55... poanta je to kako ti reprezentas hand... moj stil igre je da cu ja uciniti sve da ti foldas ako na sekundu osjetim da nemas dobar hand... sad dobar hand je isto relativan pojam

Beata ga brdo gluposti, ali ovdje krivo razmisljas, on ako je imalo pametan zna da neces ovdje triple barellat 55 i ostale male pockete.. Znaci range ti je polariziran izmedju nutsa i zraka.. On je pretpostavio da imas zrak i bio je u pravu..

00

79

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ThoNapalm napisao:

a sta ti mislis da kad mi dodje j ili q da cu ja to odigrati tako da dodje do all-ina po svaku cijenu?

Nije baš lagano kontrolirati potsize oop. Što misliš napraviti na boardu QT2r?
Praktički callaš s QJs 3bet oop da uhvatiš 2para ili neki brutalni draw.


a ovo drugo.. a sta on kao zna da ja imam a8? lol... beata ga brdo handova pocevsi od 55... poanta je to kako ti reprezentas hand... moj stil igre je da cu ja uciniti sve da ti foldas ako na sekundu osjetim da nemas dobar hand... sad dobar hand je isto relativan pojam

Bitnije je tu što on kaže da ima, a ti ga ne slušaš. On calla TTT board, calla turn 3 i ti stvarno misliš da će on foldati onda 7 river?

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

mile88 napisao:
ThoNapalm napisao:

tesko je relativna rijec... ali taj qj kol nije nesto sto ja radim uvijek

a ovo ne smijem raditi normalni 4bet za blef, a zagurat za value... opet ponavljam u pokeru se sve smije i uvijek ce se smjeti... a moze li tvoja igra ikako biti predvidljivija ako ti stalno tako radis? i opet ponavljam ja sve radim ovisno o situaciji i u datom trenutku...
ali zbilja mi je zao sto nisam snimao ova dva-tri dana dok sam igro cash games... vi ne biste vjerovali sta ja radim i kako ja potove osvajam, takodjer i gubim ... i zato mi je tesko se raspravljati ovako

Naravno da se smije i da će se smjeti, ali neki potezi su jednostavno dugoročno neprofitabilni.

Možda u nekoj situaciji nije tako loš 4bet shove, ali ako češ uvijek radit 4bet shove onda je to loše i dugoročno -EV. Isto tako i onaj call OOP s QJs i slično...

okej ali zar ti zbilja mislis da ja nisam svjestan da je kol s qj na 3bet losh pogotovo izvan pozicije... ?

i isto ta moja loose igra... zar vi mislite da ja ne znam da u nekom duzem periodu ljudi bi me skuzili i postavili se protiv mene na pravi nacin... pa ja sam tu uletio onako cisto malo da se igram... i sto je najbolja stvar ja sam u plusu protiv svih tih silnih regulara

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

81

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

https://www.pokertableratings.com/hand-history/stars/43005301441/6587672453
sta  ti je ovdje bilo

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Dobro, ali onda nemoj govoriti o tome da počinješ igrati cash game dalje, ako misliš s tim načinom igre igrati.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Boby napisao:
ThoNapalm napisao:

a sta ti mislis da kad mi dodje j ili q da cu ja to odigrati tako da dodje do all-ina po svaku cijenu?

Nije baš lagano kontrolirati potsize oop. Što misliš napraviti na boardu QT2r?
Praktički callaš s QJs 3bet oop da uhvatiš 2para ili neki brutalni draw.


a ovo drugo.. a sta on kao zna da ja imam a8? lol... beata ga brdo handova pocevsi od 55... poanta je to kako ti reprezentas hand... moj stil igre je da cu ja uciniti sve da ti foldas ako na sekundu osjetim da nemas dobar hand... sad dobar hand je isto relativan pojam

Bitnije je tu što on kaže da ima, a ti ga ne slušaš. On calla TTT board, calla turn 3 i ti stvarno misliš da će on foldati onda 7 river?

lol...sad cu ti ja ispricat svoju verziju
svaki bet,reraise,call na svakom streetu daje novu dimenziju handu... ja dizem pre flop on kola s 44 dolazi board gdje on znaci pomislja da bi mogo biti dobar s 44 ak ja nemam overpair... ali zapamti ja sam raiso preflop on je samo kolo znaci ja mogu imati apsolutno sve od 78s do AA ,pogotovo ja... on ne moze biti siguran ni u sta jer nije me 3beto preflop...doslovno ja mogu imati bilo sta..
i sad ja dizem na flopu, on pomislja mozda c-beta s dva overa kolat cu ga... dolazi jos jedna dobra karta na turnu za njega... ali ja opet dizem tako negdje 2/3-3/4 pota i sta sad on misli? kao i dalje je siguran da je jaci?
i onda dolazi jos jedna blank karta za mene ako imam dva overa a ja i dalje jebeno betam 3/4 pota... u toj situaciji si ono presretan sto imas 44 i siguran si da si najjaci? i rado ces kolat river bet?

on je dobro kolo i dobio pot... i da sam ja znao da ce tako biti foldao bi najradije preflop... jako jako lagano je biti general poslije bitka... najjaca stvar

iako i u tvojoj prici ima istine, samo sto sam ja ekstreman jako u vezi osvajanja handa...
a i s druge strane kako da osvojim pot ako ne betam river? da ga jednostavno pustim,a ima neko takvo govno?

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ThoNapalm napisao:

okej ali zar ti zbilja mislis da ja nisam svjestan da je kol s qj na 3bet losh pogotovo izvan pozicije... ?

i isto ta moja loose igra... zar vi mislite da ja ne znam da u nekom duzem periodu ljudi bi me skuzili i postavili se protiv mene na pravi nacin... pa ja sam tu uletio onako cisto malo da se igram... i sto je najbolja stvar ja sam u plusu protiv svih tih silnih regulara

Kako bi on to znao kad dosad ni u jednom postu nisi rekao suprotno?
Podctrano nisi također do sad rekao, kako bi mi to trebali znati?
nemoj se ljutit...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Tilt napisao:
ThoNapalm napisao:

a sta ti mislis da kad mi dodje j ili q da cu ja to odigrati tako da dodje do all-ina po svaku cijenu?

a ovo drugo.. a sta on kao zna da ja imam a8? lol... beata ga brdo handova pocevsi od 55... poanta je to kako ti reprezentas hand... moj stil igre je da cu ja uciniti sve da ti foldas ako na sekundu osjetim da nemas dobar hand... sad dobar hand je isto relativan pojam

Beata ga brdo gluposti, ali ovdje krivo razmisljas, on ako je imalo pametan zna da neces ovdje triple barellat 55 i ostale male pockete.. Znaci range ti je polariziran izmedju nutsa i zraka.. On je pretpostavio da imas zrak i bio je u pravu..

e to je istina... ja sam malo razmisljao o tome kako kada nemam nista betam agresivno od pocetka do kraja kako bi osvojio pot i onda na kraju me tako likovi kolaju i osvoje pot na neki thrash, a npr... kada imam nesta solidno smirim se ono na turnu recimo i ispostavi se da sam jaci i osvojim manji pot neko kad bi igrao tako agresivno gdje mi je cilj da protivnik folda...
e pa zato ja odsaad i to radim sto si ti naveo da je logicno da necu...

i bas to lik je dobro kolo odnio pot i svaka cast...idemo dalje

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ma daj snimi video

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Rear_Admiral napisao:
ThoNapalm napisao:

okej ali zar ti zbilja mislis da ja nisam svjestan da je kol s qj na 3bet losh pogotovo izvan pozicije... ?

i isto ta moja loose igra... zar vi mislite da ja ne znam da u nekom duzem periodu ljudi bi me skuzili i postavili se protiv mene na pravi nacin... pa ja sam tu uletio onako cisto malo da se igram... i sto je najbolja stvar ja sam u plusu protiv svih tih silnih regulara

Kako bi on to znao kad dosad ni u jednom postu nisi rekao suprotno?
Podctrano nisi također do sad rekao, kako bi mi to trebali znati?
nemoj se ljutit...

ma ne ljutim se ali ovo za qj sam rekao par postova prije tiltu cini mi se...
ovo drugo nisam rekao da,ali nekako je logicno posto me ide da takve stvari znam...
moje isprike ak sam ja vas uvrijedio, ponekad se zanesem u raspravi

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

88

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Zar ti stvarno misliš da si na ovakvom stolu punom regova i blizu breakeven? A stav "nitko nije bolji od mene" nije idealan kad se nađeš među boljima.


Evo test što misle regovi o tebi: igraj par dana NL600 pa pogledaj waiting listu na stolovima.

Zadnji popravljao Boby (23-04-2010 00:20:33)

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

sad me vec mnogo zivcira sto ne mogu gledati sa te stranice handove... jer cini se kul... jel moram biti bas logiran? plus pise mi za flash player da trebam novi a onda kad skinem nesta nece

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

90

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

http://get.adobe.com/flashplayer/ ovdje skines flash player, a registracija na ptr ti je besplatna

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

radim na tome al bezuspjesno

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

sutra cu pogledati hand na faksu sta god napravim traze me noviju verziju iako sam instalirao cak i vise njih i na mozili i na exploreru... kucke

Boby napisao:

Zar ti stvarno misliš da si na ovakvom stolu punom regova i blizu breakeven? A stav "nitko nije bolji od mene" nije idealan kad se nađeš među boljima.


Evo test što misle regovi o tebi: igraj par dana NL600 pa pogledaj waiting listu na stolovima.

nego ne znam o cem se radi ali... i znam da nisam bi blizu breakeven... jer sam u plusu  yikes  iako ne puno

nije idealan... ali je bolji od stava " on je bolji od mene ,a dize pa cu foldati"

jedva cekam da vidim ujutro koji je to hand i koji bijesni protivnici kojih se trebam bojati?

i cini mi se da se kaze... samo igrajuci s boljima i sam ces postati bolji...

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

93

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

m3b oop s K4o 300bb deep, betas wet flop 1/2 mrejz njegov rejz i do rivera zguras u njegovu boju

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

pa da to je hend na kojem sam popusio vecinu zarade... nepotreban hand krajnje...

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

95

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

pricas  sad  ja sam u plusu  ko da si u plusu 15 BI, prema  ptr u plusu si 1200 $ sto je  meni puno i svaka cast  zbog  toga  ali na  tvom levelu to je samo 2 BI i samo  je  pitanje  vremena  kad  ces  pocet  gubit, ili predi na  NL100 il se  vrati na  turnire..
igras  NL600 van bankrola i nisi dobar  cash igrac prema  ovome  sta vdimo... e sad  ja  bi volio da ti nas  demantiras  i dignes  milijune al nekako mi se  cini da ce se  to tesko desit, pa  ni durr  ne  igra  tako loose  big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

puki86 napisao:

pricas  sad  ja sam u plusu  ko da si u plusu 15 BI, prema  ptr u plusu si 1200 $ sto je  meni puno i svaka cast  zbog  toga  ali na  tvom levelu to je samo 2 BI i samo  je  pitanje  vremena  kad  ces  pocet  gubit, ili predi na  NL100 il se  vrati na  turnire..
igras  NL600 van bankrola i nisi dobar  cash igrac prema  ovome  sta vdimo... e sad  ja  bi volio da ti nas  demantiras  i dignes  milijune al nekako mi se  cini da ce se  to tesko desit, pa  ni durr  ne  igra  tako loose  big_smile

u plusu je zbog velikog limita.
na cashu mu je winrate u minusu mislim 8.85bb/100

Zadnji popravljao rounder1984 (23-04-2010 09:40:58)

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Sorry Napalm al mislim da ne kuziš što ti večina pokušava da kaže.

Je istina je da se većina nas tu vrti ko nl50-nl100i da nl600 dajemo (i prevelik) respekt, al tvoji playevi prikazani do sad su dosta -EV i van svake granice winning pokera. Kužim ja da se boriš za svaki hand al samplesize je jednostavno premal, a ekipa(regovi) će se vrlo brzo adaptirati a fishevi ce te ionako callat light, tako da dugorocno to ne mogu biti dobro odigrane ruke.

Sumljam da je itko tu postao iz zavisti/ljutnje, greske su jednostavno velike, thinking proces nje na mjestu i mislim da ti ljudi samo pokušavaju reći da ti je bolje dok ne pokrpas rupe u znanju o cash igri -bolje to izvoditi na nl50/nl100 nego na nl600 jer će te manje koštati.
Onako stvarno dobronamjerno, odigraj 20,30K handova nl100 bar pa vidi kako ide, nećeš izgubiti previše vremena, a puno bolje ćes znati na čemu si, jesi li winning player, ako jesi lako se vratis na 3/6, ako nisi manje te koštalo, jeftinije lekcije itd.

p.s.winnas marginalnih 2bi, a bar 5 bi(2 najveca winning handa) si zaradio zgurajuci nutFD na flopu protiv made handova, sad samo razmisli da te flipove nisi dobio- ne kazem da nisi dobro odigrao vec da je samplesize tako mal da je moglo biti i obrnuto-a i u malom ss se vide neki leakovi.

Zadnji popravljao riGGed_baby (23-04-2010 11:56:30)

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

bravooooooo rigged . !!!!

             falat je sve receno dobronamjerno, i stvarno to tako trebas dozivit. No samo ti nastavi na nl600, kad pocmes gubit onda ces shvatit, prije toga tesko da hoces. (opet bez uvrede, vecina tako nauci)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

99

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

no offence, ali NITKO na svijetu ne moze beatat nl600 bez ikakvog backgrounda na cashu. Ocito si prilicno dobar na turnirima gledajuci tvoj OPR jer imas dobar ROI na solidnom sampleu. Zasto ne igras turnire onda?
A ako vec hoces igrat cash, pocni na nl50, uci, radi, napreduj. U svakom slucaju, imas beskonacno puno toga za nauciti, a kao sto su ti napisali: na nl600 su lekcije puno skuplje nego na nl50. Plus jos rekao si da imas 17k roll- to nije dovoljno ni za nl400 ni blizu a kamoli nl600 vjeruj mi.

00

100

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ThoNapalm napisao:

tesko je relativna rijec... ali taj qj kol nije nesto sto ja radim uvijek

U ovom slucaju s QJs "tesko" uopce nije ralativna rijec.. Fora je u tome da je jednostavno nemoguce igrat profitabilno takve handove izvan pozicije.. QJs je hand koji moze dobro flopat drawove, ali i top pair.. Ako flopas top pair, ne znas na cemu si jer ako dodje do akcije cesto si dominiran, problem ti je sto ne mozes kontrolirat velicinu pota OOP, tako da ces cesto morat stavit cijeli stack da vidis showdown.. a ako flopas draw, ne mozes ga igrat profitabilno bez pozicije..

00