Tema: Visa Electron-kako je ovo moguce...

Vec par puta mi se desavaju cudne stvari sa karticom..Nemam nista na racunu i pokusam iz dosade (budala sam da  big_smile  ) i uplata 100 kn i primi mi :S  Naravno u 90 % slucajeva nece posto nemam na kartici..Evo danas bezveze pokusam i primi mi uplatu od 20 € ... I neki dan mi se desi, da nisam nista stavljao na karticu,odem na bankomat a tamo 12 € ... Nemam pojma sta se desava...

00

2

Re: Visa Electron-kako je ovo moguce...

hehe ajd meni uplati 20

00

Re: Visa Electron-kako je ovo moguce...

Stvarno nikako mi nije jasno...ajde da je 1.puta pa ajde..Nego po ko zna koji puta mi se desi ovo slicno...

00

Re: Visa Electron-kako je ovo moguce...

hm da čudno,ali moram priznat da i meni zna biti ponekad čudno s tim iznosima, tipa uplatim 100€ s kartice a na kartici imam 110€ i drugi dan sam na kartici u minusu 5€  a znam da je nemoguce da je provizija 15€ ili mi prosla uplata od 100€ a imal sam 95€,slično tvojoj slučaju
a najčudnija je bila kad sam uplation na noble 250€ i došlo uredno lova na noble poker ali mi ništa s kartice nisu uzeli  big_smile  i tek su skužili dva tjedan kasnije i zakljucali mi noble ali onda vise nisam imao ništa na noble smile

Zadnji popravljao Rodman (26-04-2010 17:09:01)

00

Re: Visa Electron-kako je ovo moguce...

Ali kod mene su cudne stvrari...Eto 25 € od nikuda...Oticu bas kasnije do bankomata da vidim stanje...

Jedino ako nemaju neku foru sa naknadnim oduzimanjem.

Zadnji popravljao Big_Gambler (26-04-2010 17:10:40)

00

6

Re: Visa Electron-kako je ovo moguce...

gambleru, mom frendu se sl. slučaj dogodio... na full tilt je uplaćivao a nije imao ništa na kartici... idem ga sad baš pitati kako je na kraju to završilo..

00

Re: Visa Electron-kako je ovo moguce...

Bio sam sada... Stanje - 21 €  ...Jedino logicno objasnjenje je da njima nekada malo zasteka taj sistem i puste uplatu te naknadno odbiju..Druge nema..

00

Re: Visa Electron-kako je ovo moguce...

pazi na to tako je i meni bilo pa me bacili u nedopusteni minus.2 tjedna na racunu imao 0 Kn ,dolazi mi poruka stanje racuna 500Kn i ja naravno odmah na bankomat i jos se desi da je subota jel moram objasnjavat na sta sam potrosio.Kad u ponedeljak stanje racuna -500 Kn.

00

Re: Visa Electron-kako je ovo moguce...

Ne razumem kakav im je to princip?! jesi se raspitao...Sta nam daju kad ce nam uzeti?!  big_smile  big_smile

00

Re: Visa Electron-kako je ovo moguce...

a nista kad mi je legla lova na racun pokrio minus nisam se nista raspitivo zasto i kako,al sam se barem prove to vece znas kako je sjedis kod kuce nisi pri pari kad ono neplanski 500 kunića

00