Tema: Matej Marinovic?

Moze li se taj covjek javiti ili netko sa foruma neka kaze,gdje taj covjek sada igra,sta igra i kako ide?Po meni je ocito da je covjek najbolji igrac u Hrvatskoj pa me zanima.

00

2

Re: Matej Marinovic?

siguran sam da je covjek dobar, ali zorc = stone cold nuts smile

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Matej Marinovic?

Nisam za traceve i to, al me zanima pa cu pitat.
Nes se prica da je covjek izgubio citav Bankroll. Koliko istine ima u tome, stvarno neam pojma pa zato i pitam tu.

Zorc osvaja upade naveliko u zadnje vrijeme, gg *thumbs up*

Ali i Shumar na Starsima pici ko lud wink

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: Matej Marinovic?

NIKAD CUO ni za zorka ni za ovog mateja!

00

Re: Matej Marinovic?

bishie napisao:

NIKAD CUO ni za zorka ni za ovog mateja!

big_smile big_smile big_smile big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Matej Marinovic?

evo me. sto se tice bankrolla, to sam izgubio dva puta, zadnji put prije godinu i pol. hvala Robiju, Marku i Zorcu evo jos jednom putem foruma sto su me izvukli iz te nezgodne situacije. ukratko, bio sam reg na 10-20 par godina, a sad sam na 1-2. smile

sto se tice toga kako sam pao na 10 puta manju igru, razloga ima vise. od silne rastrosnosti,   do toga da je realno igra na 10-20$ davno presusila.  na kraju te igre igrali su samo vrhunski igraci, a ja sam tu izvukao deblji kraj. govorim o doslovno 7-8 igraca koji su me uhvatili u rotor tih mjeseci na mrezi na kojoj sam igrao.   trebalo mi je pola godine debelog downswinga da si to utuvim u glavu. tu sam zdonkao nekoliko 100k $. morao sam prodati i auto od 75k eu, pitaj Robija za detaljnije informacije. smile

na kraju sam svejedno super sretan, jer mi je konacna zarada u pokeru i nakon ogromnog downswinga, 300k-400k eu, sto me svrstava medu top 5  hrvata s najvecom zaradom. a na sto sam posebno ponosan, skoro nista od toga nije bio neki donkament, nego je 99% zarade iz cash igre.  bilo live bilo online.
sto se tice Zorca i mene, on je zemlja a ja zrak. on bez poroka, a ja sam uvijek imao jedan previse.  u pokeru i van pokera. moje osobno misljenje je da je on najbolji igrac u hrvatskoj vec par godina. svoju "krunu" sam mu i sluzbeno prepustio prije godinu i pol dana, kad sam mu to i rekao( bio sam pijan pa znam da sam govorio istinu). smile

ako imate jos neka pitanja samo pucajte.

P.s. kako niste culi za Mateja i Zorca? pa film bi se mogao snimit.

00

Re: Matej Marinovic?

http://img199.imageshack.us/img199/8995/monthlyresultsgraph2.png


primjer sretnih dana. smile

Zadnji popravljao moremore (04-10-2009 11:37:26)

00

Re: Matej Marinovic?

samo se drzi Matej i pnovno ces rasturat,pusti zle komentare....samo se najjaci igraci mogu ponovno dici sa dna

00

Re: Matej Marinovic?

Odmah si mi se svidio kad sam cuo onaj tvoj komentar,daj igri svoj stih.Tako i ja razmisljam o pokeru,moras imati maste i kreativnosti,ne mozes samo gledati sta knjige kazu.Iako ce ovo cudno zvucati jos mi se vise svida sto si izgubio toliki bankroll.Uzimas rizika i ne bojis se igrati protiv jako dobrih igraca,nisi cijelo vrijeme u svojoj comfort zoni a to mrzim hehe.Sretno dalje,ne moze a da ne budes imao jos uspjeha

00

Re: Matej Marinovic?

moremore napisao:

evo me. sto se tice bankrolla, to sam izgubio dva puta, zadnji put prije godinu i pol. hvala Robiju, Marku i Zorcu evo jos jednom putem foruma sto su me izvukli iz te nezgodne situacije. ukratko, bio sam reg na 10-20 par godina, a sad sam na 1-2. smile

sto se tice toga kako sam pao na 10 puta manju igru, razloga ima vise. od silne rastrosnosti,   do toga da je realno igra na 10-20$ davno presusila.  na kraju te igre igrali su samo vrhunski igraci, a ja sam tu izvukao deblji kraj. govorim o doslovno 7-8 igraca koji su me uhvatili u rotor tih mjeseci na mrezi na kojoj sam igrao.   trebalo mi je pola godine debelog downswinga da si to utuvim u glavu. tu sam zdonkao nekoliko 100k $. morao sam prodati i auto od 75k eu, pitaj Robija za detaljnije informacije. smile

na kraju sam svejedno super sretan, jer mi je konacna zarada u pokeru i nakon ogromnog downswinga, 300k-400k eu, sto me svrstava medu top 5  hrvata s najvecom zaradom. a na sto sam posebno ponosan, skoro nista od toga nije bio neki donkament, nego je 99% zarade iz cash igre.  bilo live bilo online.
sto se tice Zorca i mene, on je zemlja a ja zrak. on bez poroka, a ja sam uvijek imao jedan previse.  u pokeru i van pokera. moje osobno misljenje je da je on najbolji igrac u hrvatskoj vec par godina. svoju "krunu" sam mu i sluzbeno prepustio prije godinu i pol dana, kad sam mu to i rekao( bio sam pijan pa znam da sam govorio istinu). smile

ako imate jos neka pitanja samo pucajte.

P.s. kako niste culi za Mateja i Zorca? pa film bi se mogao snimit.

prvo svaka čast na iskrenosti,malo tko bi javno na forumu objavljivao svoju poker istinu.
može li se znati na kojem situ si bio reguular 10/20?
jesi li razmišljao da promjeniš mrežu i ako da zašto to nisi napravio?
ako si bio standard na limitima o kojima govoriš i igrao sa nekolicinom istih ljudi koje si gazio prije,što misliš da je pravi razlog tog dugog downswinga iz kojeg se ocito nisi uspio izvući kako kažeš dva puta?
Kakvi su ti poker planovi?
Želim ti da se što prije središ u glavi jer sigurno je ovo sve ostavilo traga i da uspiješ.

00

Re: Matej Marinovic?

hvala svima na lijepim zeljama!

makisplit- bio sam na bossu i b2b mrezi. da, trebao sam biti na vise mreza, traziti slabije igrace ako trenutno su svi odlicni tamo gdje igram. stvar je u tome sto sam se ja stvarno volio nadigravati s najboljima, od pokergilra do hellblooda. ok ako naide neki losiji, super. ali nije me previse brinuo neki heads up sa tadasnjim zvijezdama.

najveci razlog mog downswinga je u biti 25-50 igra, sto god sam bio zaradio na 10-20, to sam trosio na 25-50. drugi put i zadnji put kad sam je pokusao beatat, bio sam neka 4 mjeseca u malom plusu. a tada su krenula dva mjeseca gdje su me tako isamarali da nisam znao kako se zovem. to je bilo ujedno i veliko razocarenje, ne zbog para, nego zato sto sam sam sebe uvjerio da mi je 10-20 moj maximum. onda je nestalo zelje za igranjem pokera na neko vrijeme, zelje ze napredovanjem. drugim rijecima, krenuo sam prema dolje.
imam neke planove vezane uz poker. ali o tome drugom prilikom.

neki dan sam ukljucio 3-4 trenutacno najvece poker mreze i zacudilo me da 10-20 igre skoro nigdje nema. da ne govorim o 25-50. mozda na svakom sajtu jedan stol, ako. pa i 5-10 igra se gadno smanjila. mislim da su razlozi u tome sto su samo regovi ostali, a oni ne zele bas medusobno igrati.

00

Re: Matej Marinovic?

Moremore čestitam na dosadašnjem uspjehu, teško je to sve proći opet se dignuti,ali jedino tako čovjek i može nešto napraviti...

bravo Moremore

00

Re: Matej Marinovic?

sve najbolje u buducnosti...
neznam zasto ne vidim sliku kod primjera sretnih dana big_smile

00

Re: Matej Marinovic?

nije ne kuzim zasto se graf ne vidi. sad cemo to srediti. jos jednom hvala na zeljama!

00

Re: Matej Marinovic?

croman19 napisao:

Odmah si mi se svidio kad sam cuo onaj tvoj komentar,daj igri svoj stih.Tako i ja razmisljam o pokeru,moras imati maste i kreativnosti,ne mozes samo gledati sta knjige kazu.Iako ce ovo cudno zvucati jos mi se vise svida sto si izgubio toliki bankroll.Uzimas rizika i ne bojis se igrati protiv jako dobrih igraca,nisi cijelo vrijeme u svojoj comfort zoni a to mrzim hehe.Sretno dalje,ne moze a da ne budes imao jos uspjeha

ako ne das igri svoj stih, sto si ti? neka kopija nekog lika iz cardrunnersa? drago mi je da se slazes sa mnom. nekad namjerno odigram neke ruke, za koje ce ljudi reci da su neproftabilne u pojedinim situacijama. cak i da ispadne najgore po mene, opet imas neku korist. neki abc regular ce te odmah staviti pod "fish". ma zaboli me, meni poker bez experimentiranja nije zabavan.

00

Re: Matej Marinovic?

moremore napisao:
croman19 napisao:

Odmah si mi se svidio kad sam cuo onaj tvoj komentar,daj igri svoj stih.Tako i ja razmisljam o pokeru,moras imati maste i kreativnosti,ne mozes samo gledati sta knjige kazu.Iako ce ovo cudno zvucati jos mi se vise svida sto si izgubio toliki bankroll.Uzimas rizika i ne bojis se igrati protiv jako dobrih igraca,nisi cijelo vrijeme u svojoj comfort zoni a to mrzim hehe.Sretno dalje,ne moze a da ne budes imao jos uspjeha

ako ne das igri svoj stih, sto si ti? neka kopija nekog lika iz cardrunnersa? drago mi je da se slazes sa mnom. nekad namjerno odigram neke ruke, za koje ce ljudi reci da su neproftabilne u pojedinim situacijama. cak i da ispadne najgore po mene, opet imas neku korist. neki abc regular ce te odmah staviti pod "fish". ma zaboli me, meni poker bez experimentiranja nije zabavan.

Slazem se.

00

17

Re: Matej Marinovic?

U ovoj temi je rasprava otišla u drugom smjeru... Izbrisani su svi postovi koji nemaju veze s temom.

00