Tema: Gdje uplatit pare

eh ovako, imam nekih 80 dolara, planiram to negdje stavit, u neku poker sobu, preko pokerpro naravno, a sad koju, pa jel mi može netko savjetovat dobru sobu sa dobrom promocijom, planiram igrat cash, vjerojatno nl6 (sa 50bb sjedam za stol)
sobe koje NE dolaze u obzir su: fulltilt, pokerstars, titan, chili, noble, party, pacific, PKR

00

2

Re: Gdje uplatit pare

pa ne ostaje ti onda puno izbora big_smile

00

Re: Gdje uplatit pare

Ostaju ti kladinice...poput BWINA, Unibet-a

Ja na Bwin-u igram dosta dugo..

00

Re: Gdje uplatit pare

nordica, interpoker, luckyace (ovo mi se čini najbolje pošto igram na pacificu trenutno, ista mreža jel), power poker, minted, tower gaming...... pa sad vas pitam, gdje, koji bonus najbolji, najlakše očistit, ovo ono

00

Re: Gdje uplatit pare

minted poker vrlo losa konkurencija na mikro limitima,samo je problem mali broj igraca, igrao sam prije 2 dana bilo 170 regristriranih to je bilo oko 9h ujutro,vecinom ih bude oko 1000.Nije los softver samo je malo spor kad igras vise stolova barem je kod mene tako i jos nesto treba ti dosta dugo da skines first depozit bonus.
Al po meni je laka lova na mintedu.
SRETNO

00

Re: Gdje uplatit pare

Žene, Droga i PowerPoker! Nadam se da sam pomogao u odluci, uživaj!  wink

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Gdje uplatit pare

ok, hvala na pomoći, na power poker ću najvjerovatnije uplatit te pare

00

Re: Gdje uplatit pare

imam samo jedno pitanje, kad otvaram račun na power pokeru, ovaj pokerpro kod upišem samo tamo di piše "bonus code" jel, kasnije mi je kod otvaranja real money računa pisalo activation code, to sam ostavio prazno, i tu sad kad radim deposit mi piše deposit bonus code, šta s tim

00

Re: Gdje uplatit pare

ništa, evo deposit sam napravio, ostavio to prazno

00